IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukuję.

Go down 
+90
Lilith
Lian-Fei
Kana Hiro
Hainu
Mr.Nobody
Rozalina
Mars Anger
Martin Anger
Amin
Cadoc de Cornvalie
Venus
Owen Ferguson
Doll
Leslie
Kiwi
Skinny
Pelle
Zinta
Xiang
Edward
Ludwig
Angelice Baptie
Kappa-senpai
Enigma
David Gray
Takuji
Zuza
Bloody
Xingke
Ryo36
Eva
Zygmunt Ferdynand
Śmierć
Rillianne
Lucy
Judas
Civiri
Virtus Jaquelin
Caroline
Kage
Cherry
Louis
Courelle
Dai
Eyeless Jack
Hope
Mai Aida
Arashi
Yuuki
Guardian
Natalia Violetta Dark
Valia
Cyanide
Furia
Lukrecja de Fiore
Alexandra Germory
Selestia
Inga
Lyon
Shadow
India Noailles
Nicolas Olivier Amadeus
Auri
Cheff
Prism
Inessa Władysławowa
Maxwell Hellhound
Azalia
Vid Vaker
Heike
Iroha
Cili
Calamity
Bianca
Ga'tra'teli De'la'thena
Alice
Marika
Gebril
Fuyuhiko
Yamamoto
Åke
Vincent
Gabriel
Akuma Beatrice
Lucius
Libra
Velvet
Heine
Anastazya
Radek
94 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Radek
Nauczyciel Matematyki
Radek


Aquarius Liczba postów : 169
Join date : 13/10/2013
Age : 29
Skąd : Poznań

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptyCzw Paź 17, 2013 5:18 pm

First topic message reminder :

Temat zbiorczy do wszystkich poszukiwań. Poszukujesz osoby do pisania? Starszej siostry dla Twojej postaci? To dobrze trafiłeś! Opisz swój przedmiot poszukiwań i na pewno ktoś się zgłosi.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Alice
Klasa Druga
Alice


Liczba postów : 345
Join date : 25/10/2013

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptyWto Kwi 22, 2014 12:24 pm

Alicze szuka osoby do popisania
Wiek, płeć, a nawet dom są mi obojętne. Byle Alisz się nie nudziła, bo wtedy będzie miała problemy z odpisywaniem. Od razu mówię, że osoba  pisząca może nie wytrzymać z Alicją, tak więc nie obrażę się jak uciekniecie z tematu.
Wszystkie zgłoszenia na PW.
Nieaktualne
Powrót do góry Go down
Śmierć

Śmierć


Liczba postów : 57
Join date : 10/01/2014

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptyWto Kwi 22, 2014 7:50 pm

Po wielu latach wygnania wrócił i syn marnotrawny.
Jakby był ktoś chętny to chętnie wymienię kilka postów. Odnośnie wymagań raczej większych brak. Jakby co pisać na pw w celu ustalenia detali.

Aktualne
Powrót do góry Go down
Lucy
Klasa Piąta
Lucy


Liczba postów : 60
Join date : 21/04/2014

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptySro Kwi 23, 2014 8:28 am

Znowu bym z kimś popisała, ktoś, coś, gdzie?

nieaktualne.

Ogłoszenie parafialne: szukam starszego brata!
nieaktualne.


Ostatnio zmieniony przez Lucy Kent dnia Sro Kwi 23, 2014 6:56 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Louis
Klasa Piąta
Louis


Liczba postów : 30
Join date : 30/03/2014

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptySro Kwi 23, 2014 12:30 pm

Nie wiem, czy tam wolno, ale ponawiam moje ogłoszenie. C:
A więc:

Szukam kogoś do popisania, cokolwiek, gdziekolwiek...
NIEAKTUALNE

Oprócz tego szukam jakiejś rodziny, starych przyjaciół, czy też wrogów.

AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Guardian
Strażnik Szkoły
Guardian


Liczba postów : 145
Join date : 24/02/2014

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptyNie Kwi 27, 2014 7:26 pm

Poszukiwania dla postaci:
~~ Guardian AKTUALNE
~~ Ryo36 AKTUALNE

Do popisania normalnej fabuły. Wymagania tylko takie, aby odpisywać w miarę często (chociaż jeden odpis dziennie). Pisać na PW (na Vida najlepiej), bądź łapać na CB jedno z kont (+Vid Vaker).
Powrót do góry Go down
Zygmunt Ferdynand
Woźny
Zygmunt Ferdynand


Liczba postów : 50
Join date : 26/04/2014

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptySro Kwi 30, 2014 5:12 pm

Poszukuję człeka z którym z chęcią pogram, ot co! Pisać najlepiej na pw, wymagania :bark. Ktoś, coś chce?

Aktualne
Powrót do góry Go down
Eva
Klasa Czwarta
Eva


Cancer Liczba postów : 187
Join date : 06/05/2014
Age : 26

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptySob Maj 10, 2014 3:35 pm

Eva szuka osóbki do popisania~ nieaktualne
Powrót do góry Go down
Ryo36
Klasa Czwarta
Ryo36


Liczba postów : 46
Join date : 02/04/2014

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptyNie Maj 11, 2014 5:10 pm

Poszukuję kogoś do popisania dla Ryo. Brak wymagań, uprzedzam tylko, że Ryo jest teraz w V Trybie charakteru. Łapać Ryo/Guardiana/Vid'a.

Aktualne.
Powrót do góry Go down
Lucy
Klasa Piąta
Lucy


Liczba postów : 60
Join date : 21/04/2014

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptyWto Maj 13, 2014 8:26 pm

Poszukuję dwóch osób które by chciały zrobić sobie mały pojedynek/ walkę, w offtopie. Będę sędzią! Proszę?

Aktualne!
Powrót do góry Go down
Xingke
Nauczyciel Walki Bronią
Xingke


Scorpio Liczba postów : 161
Join date : 21/01/2014
Age : 29

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptySro Maj 14, 2014 3:20 pm

Poszukuję kogoś do popisania na fabule.~
Powrót do góry Go down
Bloody
Klasa Pierwsza



Liczba postów : 57
Join date : 26/02/2014

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptyCzw Maj 15, 2014 5:52 pm

UWAGA! BLOOŚ POSZUKUJE!
Zatem tak! Blodzia & Gwencia są wolne, a jako, że już sobie poleniuchowałam rozpoczynam poszukiwania osóbki/osóbek do popisania moimi "grzecznymi" panienkami. Nie mam szczególnie wymagań co do płci, wieku, klas, itd. Tak, więc chętni do popisania proszę o kontakt priv, gg lub też na cb jeżeli się na mnie załapiecie(co będzie łatwiejsze xD).
Status:
Bloody: nieaktualne~
Gwendolyn: nieaktualne~


Ostatnio zmieniony przez Bloody dnia Czw Maj 29, 2014 1:56 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Maxwell Hellhound
Klasa Piąta
Maxwell Hellhound


Pisces Liczba postów : 124
Join date : 22/12/2013
Age : 32
Skąd : się biorą dzieci?

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptySob Maj 17, 2014 12:29 pm

Wyżej zamieszczone ogłoszenia to nic w porównaniu do tego tutaj. Proszę nie zawracać sobie nimi pupy Kappa
Poszukuję. - Page 4 Abae89744a7c999c202f6574061f8d1a1393440327_full
Moja skromna, zupełnie niezboczona osoba jest w trakcie poszukiwania jakiejś duszyczki do wspólnego popisania w jeszcze bliżej nieokreślonym miejscu. Osobiście jestem bardziej skłonny pisać z takimi uczniami, co nie są z marginesu społecznego (czyt.: Saeva. Nie tyczy się dziewcząt). Ze starszymi personami, jak nauczyciele, problemu nie mam wcale, byle bym nie został zawieszony w prawach uczniach za zbyt luźne do nich podejście ("ma pani zacne cycki, pani profesor").
Prosiłbym o wyrozumiałość co do moich odpisów. Trochę ostatnio mam do roboty, nawet jak chcę odpisywać ten piękny post na dzień. Proszę też nie zważać na moje narzekania, jak to ja będę czekał na odpis. Taki charakter, a nie zawsze mam okazję biadolić.
Bo jestem taki awesome~~~
Przeprowadzę losowanie wszystkich otrzymanych zgłoszeń, bo na pewno będzie ich wiele. Już nawet teraz jest ich z siedem, kiedy to ledwie zacząłem pisać. Powaga. Bo kto by nie chciał się ze mną postami wymieniać?

Status: Nooby! Już mnie zajęli! Żałuujcie~


Ostatnio zmieniony przez Maxwell Hellhound dnia Wto Cze 03, 2014 9:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zuza
Klasa Czwarta
Zuza


Liczba postów : 54
Join date : 15/05/2014

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptyNie Maj 18, 2014 12:35 pm

Poszukuję sobie osóbki do popisania... nie u mnie nikt nie będzie czekać w kolejce ;D

nieaktualne
Powrót do góry Go down
Takuji

Takuji


Liczba postów : 27
Join date : 08/04/2014

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptyPon Maj 19, 2014 4:48 pm

Ja też szukam sobie pewnej osoby. Nieważne, kto to jest. Nie gwarantuję, że będzie miło.

Aktualne
Powrót do góry Go down
David Gray
Klasa Czwarta
David Gray


Gemini Liczba postów : 48
Join date : 12/01/2014
Age : 27

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptyCzw Maj 22, 2014 2:47 pm

Poszukuje kogoś do popisania, tematyka od luźnych rozmów do Twoich pomysłów które możesz śmiało przedstawić Smile
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/channel/UCVD2sVZ7J23emqkp7AhlxvA
Caroline
Klasa Czwarta
Caroline


Liczba postów : 45
Join date : 06/04/2014
Skąd : Dania.

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptyCzw Maj 22, 2014 8:12 pm



Carolcia poszukuje kogoś, kto pogra z nią na skrzypcach! Albo wysłucha chociaż jej małego koncertu. Smile

Nieaktualne.
Powrót do góry Go down
Inessa Władysławowa
Nauczycielka Eliksirów
Inessa Władysławowa


Liczba postów : 372
Join date : 27/12/2013

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptyNie Maj 25, 2014 9:27 pm

Poszukuję kogoś kto popisze z nową pielęgniarką w tej szkole [Venus]

nieAktualne


Ostatnio zmieniony przez Inessa Władysławowa dnia Wto Maj 27, 2014 8:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Åke
Sekcja Instrumentów Strunowych | Klasa Pierwsza
Åke


Capricorn Liczba postów : 161
Join date : 30/10/2013
Age : 26
Skąd : Gorzów Wlkp. Jakby co wbijać, przyjmę wszystkich. o-o/

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptyWto Maj 27, 2014 7:25 pm

    He he he. No, zaczynając. *w tym miejscu odchrząknięcie, a w tle fanfary*
Po moim miesięcznym, zupełnie niczym nie uzasadnionym opieprzaniu się doszłam do wniosku, że jednak chce mi się znów pisać, a więc:
  • Ooke chętnie przygarnie kogoś do tego tematu, bo jest cholernym leniem i nie chce jej się stamtąd wychodzić // NIEAKTUALNE!~ ...Ale epicki kolor '-'
  • W sumie Isei też by chciał gdzieś popisać. Postać stara jak świat (wcale nie! QAQ), a jeszcze życia fabularnego nie zaznała.
Ano, wszystkie zgłoszenia (bo mam nadzieję, że będziecie dobijać się drzwiami i oknami) proszę zgłaszać tylko na to konto. Tylko. :I

Pozdrowienia i całuski, oraz kij w oko i wykrwawcie się gdzieś na chodniku. :3. Kochająca Ooke~


Ostatnio zmieniony przez Åke dnia Sro Maj 28, 2014 6:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Enigma
Kucharz
Enigma


Pisces Liczba postów : 9
Join date : 14/05/2014
Age : 32
Skąd : mam wiedzieć?

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptyWto Maj 27, 2014 8:52 pm

Szanowni Państwo,
Chciałbym zgłosić swą wielką chęć do krótszej lub dłuższej wymiany postów, w jakimś mniej lub bardziej cichym zakątku fabuły, z jakąkolwiek chętną personą. Jedyne, o czym powinienem poinformować, jest moja "teoretyczna" możliwość dania minimalnie posta na dzień. O wszelakich poślizgach będę informował.
Z niecierpliwością będę oczekiwał wiadomości na moją skrzynkę odbiorczą, gdyby ktoś zechciałby się tym tutaj ogłoszeniem zainteresować.

Status: Niestety, ale już nieaktualne. Zapraszam ponownie innym razem~

PS.: Niejaki Maxwell Hellhound widocznie również jest chętny popisać, więc jeżeli komuś nie pasuje konwersacja z nieco "starszym" jegomościem mojego pokroju, to może winien zgłosić się do tego wspomnianego, młodego człowieka?


Ostatnio zmieniony przez Enigma dnia Nie Cze 01, 2014 8:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kappa-senpai
Nauczyciel Wychowania Artystycznego
Kappa-senpai


Liczba postów : 74
Join date : 28/05/2014

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptySro Maj 28, 2014 12:37 pm

Zapraszam na niezapomnianą fabułe Kappa
Powrót do góry Go down
Zygmunt Ferdynand
Woźny
Zygmunt Ferdynand


Liczba postów : 50
Join date : 26/04/2014

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptySro Maj 28, 2014 4:56 pm

Ja Zygmunt Ferdynand, poszukuję jakiejś słodkiej duszyczki do popisania... Będę delikatny, raczej! ;>

aktualne!
Powrót do góry Go down
Angelice Baptie
Klasa Piąta
Angelice Baptie


Liczba postów : 68
Join date : 27/05/2014

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptySro Maj 28, 2014 5:24 pm

Jako, że wypadałoby jakoś wdrożyć się w klimat, to może chce ktoś przygarnąć Angie na fabule? Nie gryzę, jedynie mruczę i parskam i jak kot ^^

Nope Aktualne!


Ostatnio zmieniony przez Angelice Baptie dnia Sro Maj 28, 2014 8:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ludwig

Ludwig


Liczba postów : 86
Join date : 15/10/2013

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptySro Maj 28, 2014 8:38 pm

Bella i ja poszukujemy chłopaka/dziewczyny do ero na cmentarzu. Wszelkie zboczenia mile widziane. (m)

- Aktualne! C:
Powrót do góry Go down
Edward
Skarbnik Samorządu Uczniowskiego | Klasa Piąta
Edward


Aquarius Liczba postów : 189
Join date : 17/10/2013
Age : 29

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptyCzw Maj 29, 2014 4:47 pm

Szukam kogoś dla Radka, obojętnie kto. PW na Edzia.

AKTUALNE~
Powrót do góry Go down
Xiang

Xiang


Gemini Liczba postów : 43
Join date : 28/05/2014
Age : 33

Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 EmptyPią Maj 30, 2014 10:57 am

Szukam kogoś kogo mogę pomęczyć na fabule Smile
Aktualne
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukuję. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukuję.
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Informacje :: Użytkownicy-
Skocz do: