IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukuję.

Go down 
+90
Lilith
Lian-Fei
Kana Hiro
Hainu
Mr.Nobody
Rozalina
Mars Anger
Martin Anger
Amin
Cadoc de Cornvalie
Venus
Owen Ferguson
Doll
Leslie
Kiwi
Skinny
Pelle
Zinta
Xiang
Edward
Ludwig
Angelice Baptie
Kappa-senpai
Enigma
David Gray
Takuji
Zuza
Bloody
Xingke
Ryo36
Eva
Zygmunt Ferdynand
Śmierć
Rillianne
Lucy
Judas
Civiri
Virtus Jaquelin
Caroline
Kage
Cherry
Louis
Courelle
Dai
Eyeless Jack
Hope
Mai Aida
Arashi
Yuuki
Guardian
Natalia Violetta Dark
Valia
Cyanide
Furia
Lukrecja de Fiore
Alexandra Germory
Selestia
Inga
Lyon
Shadow
India Noailles
Nicolas Olivier Amadeus
Auri
Cheff
Prism
Inessa Władysławowa
Maxwell Hellhound
Azalia
Vid Vaker
Heike
Iroha
Cili
Calamity
Bianca
Ga'tra'teli De'la'thena
Alice
Marika
Gebril
Fuyuhiko
Yamamoto
Åke
Vincent
Gabriel
Akuma Beatrice
Lucius
Libra
Velvet
Heine
Anastazya
Radek
94 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Radek
Nauczyciel Matematyki
Radek


Aquarius Liczba postów : 169
Join date : 13/10/2013
Age : 29
Skąd : Poznań

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyCzw Paź 17, 2013 5:18 pm

Temat zbiorczy do wszystkich poszukiwań. Poszukujesz osoby do pisania? Starszej siostry dla Twojej postaci? To dobrze trafiłeś! Opisz swój przedmiot poszukiwań i na pewno ktoś się zgłosi.
Powrót do góry Go down
Anastazya
Sekcja Instrumentów Dętych | Klasa Czwarta
Anastazya


Liczba postów : 7
Join date : 17/10/2013

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyCzw Paź 17, 2013 5:29 pm

No to ja może zgłoszę chęć popisania fabularnego. Nie mam jakichś szczególnych wymagań, byle fabuła do czegoś zmierzała i nie kończyła się jedynie na jakimś bezsensownym pisaniu, że przez cały czas siedzą, gadają, a tak naprawdę nic nie robią. Żeby coś się działo, plz. Do miejsca pozostawiam pełen wybór.
W razie czego, pisać na pw.
N I E A K T U A L N E


Ostatnio zmieniony przez Anastazya dnia Sro Paź 23, 2013 11:35 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Heine
Dyrektor szkoły
Heine


Liczba postów : 19
Join date : 16/10/2013

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptySob Paź 19, 2013 6:59 pm

Poszukuję kogoś, kto zachciałby popisać sobie z dyrektorkiem. Heine nie gryzie, więc nie trzeba się martwić o swoje łapki. Wymagań jako takich nie mam, byleby tylko wysilić się i napisać więcej, niż dziesięć linijek tekstu.
Chętnych zapraszam na Pw.

N i e a k t u a l n e.


Ostatnio zmieniony przez Heine dnia Wto Paź 22, 2013 2:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Velvet
Sekcja Instrumentów Strunowych | Klasa Trzecia
Velvet


Liczba postów : 17
Join date : 19/10/2013

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyNie Paź 20, 2013 6:46 pm

Poszukuje osoby chętnej na fabułę, wymagań jako takich nie mam oprócz morze jakiegoś ciekawego pomysłu. Miejsce do ustalenia, co do odpisów to nie przeszkadza mi jeśli ktoś będzie odpisywał raz na dwa dni byle by mnie nie zostawił, sama odpisuje najmniej raz dziennie.
Nieaktualne
Powrót do góry Go down
Libra
Klasa Czwarta
Libra


Scorpio Liczba postów : 7
Join date : 19/10/2013
Age : 31

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyPon Paź 21, 2013 7:17 pm

Szukam kogoś do popisania.
Klasa/przedmiot, dom, płeć, wiek i inne takie są bez znaczenia. Aby był nastawiony pokojowo, nie pisał kilometrowych postów o niczym i nie wymagał ode mnie odpisów w dziesięć minut. Ze swojej strony postaram się zapewnić przynajmniej jeden post dziennie, a o ewentualnych opóźnieniach nie omieszkam poinformować.

Aktualne.
Powrót do góry Go down
Lucius
Redaktor Naczelny klubu Dziennikarskiego | Klasa Piąta
Lucius


Liczba postów : 28
Join date : 20/10/2013
Skąd : Szczebrzeszyn

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyWto Paź 22, 2013 10:10 pm

Otóż Lucius poszukuje! Ale nie osoby do popisania na fabule, a... kogoś z rodziny! Tak, dobrze zrozumieliście. Poszukuje, ale dokładnie kogo? A no rodzeństwa! Z jego historii wynika, że miał 7 rodzeństwa. Wymogi? Po za wspólnym nazwiskiem wypadałoby poznać jakieś relacje z rodziną. Spokojnie, nie musicie być nekrofilami. Szczegóły na PW. Oczywiście domy, imiona dowolne, jedynym wymogiem jest kolor oczu, ważne, aby był ciemny! Lucek był pierworodnym synem, ale miał starszą siostrę jak coś.
Aktualne, aż nie zbierze się cała siódemka.
Powrót do góry Go down
Akuma Beatrice
Klasa Czwarta
Akuma Beatrice


Liczba postów : 16
Join date : 19/10/2013

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptySro Paź 23, 2013 3:05 pm

Nie będę oryginalna. Szukam osoby do gry, ot teraz. Wymagania? Poprawność gramatyczna i językowa, przynajmniej w miarę rozbudowane posty. Nie poganianie mnie co 10 minut o post (nie zawsze jestem na kompie i nie zawsze mi się chce). No i ostatnia sprawa: moja postać jest aspołeczna, więc potrzeba kogoś o raczej przeciwnym charakterze, by jakakolwiek wspólna gra w ogóle doszła do skutku.

Nieaktualne


Ostatnio zmieniony przez Akuma Beatrice dnia Sro Paź 30, 2013 1:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gabriel
Klasa Czwarta
Gabriel


Liczba postów : 57
Join date : 23/10/2013

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptySro Paź 23, 2013 5:11 pm

Posty w fabule należy pisać, prawda? Ekhem... Więc szukam chętnej osoby do popisania. Płeć, wiek, rasa, charakter, wygląd - jest mi to obojętne. Jednak proszę o jedno - nie jestem dwadzieścia cztery godziny na dobę przed laptopem i mam dosyć mało wolnego czasu więc mogę nieco powoli odpisywać. Nie mówię tu o jakichś niebotycznych kilkunastu dniach. Post na dzień to często mój limit, lubię też się czasem rozpisać więc z góry przepraszam jak mnie poniesie gdy dotknie mnie wena. Miejsce do ustalenia na PW. Zapraszam. NIEAKTUALNE .
Powrót do góry Go down
Vincent
Nauczyciel Fizyki
Vincent


Liczba postów : 3
Join date : 26/10/2013

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyWto Paź 29, 2013 12:50 pm

Poszukuję osoby do gry.
Żadnych wymagań co do samej postaci nie mam (ale byłoby miło, gdyby odezwała się raz na jakiś czas). Choć preferuję zamknięte pomieszczenia, miejsce jest mi obojętne, jednak jeśli ktoś koniecznie będzie chciał wyjść na zewnątrz, to najlepiej pod fabularny wieczór.
Jeśli chodzi o posty, mogą być krótkie, przejdzie nawet to regulaminowe minimum. Długie też mogą być, ale w granicach zdrowego rozsądku, żeby to nie były wypracowania na dwa tysiące słów. Staram się odpisywać przynajmniej raz dziennie, ale z tym może być różnie, zwłaszcza w najbliższych dniach, więc z góry proszę o wyrozumiałość.

Zainteresowani proszeni są o kontakt przez PW.

N i e a k t u a l n e


Ostatnio zmieniony przez Vincent dnia Wto Lis 05, 2013 6:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Åke
Sekcja Instrumentów Strunowych | Klasa Pierwsza
Åke


Capricorn Liczba postów : 161
Join date : 30/10/2013
Age : 26
Skąd : Gorzów Wlkp. Jakby co wbijać, przyjmę wszystkich. o-o/

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyPon Lis 04, 2013 4:25 pm

Tak więc przemogłam swoje lenistwo, wyruszam na fabułę. Jedynym kłopotem jest to, że niestety nie mam z kim! Dlatego wszem i wobec oświadczam, że każdy kto by się do mnie odezwał byłby mile widziany. Jakieś wymagania? Nieszczególnie wyrafinowane, ale jednak są. Prosiłabym o to aby osoba z którą rozpoczęłabym grę fabularną miała dla mnie dużo cierpliwości, bo tak to ze mną jest, że czasem się obijam, nie mam weny, albo co gorsza mi się po prostu nie chce. Nie mam jakichś szczególnych wymogów co do miejsca, ne.
    N I E Z B Y T _ A K T U A L N E


Ostatnio zmieniony przez Åke dnia Wto Lis 05, 2013 6:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Yamamoto

Yamamoto


Liczba postów : 24
Join date : 04/11/2013

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyWto Lis 05, 2013 6:43 pm

Poszukuję kogoś, kogokolwiek. Byle żadnych zboków :3.
Wymagania: No żeby odpisywał raz na godzinę...... Żartuję chociaż raz dziennie, albo dwa. Trzy i cztery.
Obiekt przy sobie - Może być sake, albo inna trucizna. @_> No dobra to wszystko
Miejsce- Jestem na kruczym lesie, czy części. Jakoś tak.Offline
Powrót do góry Go down
Fuyuhiko

Fuyuhiko


Leo Liczba postów : 35
Join date : 01/11/2013
Age : 27

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptySro Lis 06, 2013 7:44 pm

Poszukuję... CHŁOPAKA do gry. Nie ważne, czy... homoś, heteroś... Ważne, że chłopak. Gdzie? Nie mam pojęcia. Twój wybór. W twoim pokoju? Na dachu? Kogoś cockblockować? Z chęcią. Ale, ty wybierasz. Jak by... osóbka mogła... to pisałaby codziennie. Nie lubię czekać. Ale sam... często nie mam weny i chęci. Buu. Więc piszcie do mnie... Już widzę, jak mi oknami wchodzicie. Aktualne.

Poszukuję. Kuzuryuu_%282%29
Powrót do góry Go down
Gebril

Gebril


Liczba postów : 8
Join date : 04/11/2013
Skąd : London.

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptySro Lis 06, 2013 10:25 pm

Byłbym wielce rad, gdyby znalazła się jakaś osoba do gry. Nie mam żadnych konkretniejszych wymagań, no może nieco wyrozumiałości, gdyż będzie to moja pierwsza rozgrywka tutaj. Moge zagwarantować regularność w odpisywaniu i masę dobrej zabawy :3
Wasz,
Clark "Gebril" Mills.
Powrót do góry Go down
Marika
Klasa Piąta
Marika


Liczba postów : 97
Join date : 17/10/2013

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyCzw Lis 07, 2013 9:21 pm

Szukam kogoś do walki, na arenę.
Powrót do góry Go down
Alice
Klasa Druga
Alice


Liczba postów : 345
Join date : 25/10/2013

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptySob Lis 09, 2013 7:48 pm

Ala poszukuje osóbek do popisania,o!
Ni mam specjalnych wymagań, niestety. Gomene!
{ Znalazła się ofiara... Tfu... Nieaktualne }


Ostatnio zmieniony przez Alice dnia Nie Lis 10, 2013 9:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ga'tra'teli De'la'thena

Ga'tra'teli De'la'thena


Scorpio Liczba postów : 14
Join date : 09/11/2013
Age : 31

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyNie Lis 10, 2013 10:51 am

Generalnie poszukuję jakiejkolwiek osoby, która ma trochę czasu, jest codziennie na forum/przy komputerze, i ma ochotę trochę poodgrywać spotkanie swojej postaci z moją. Najpewniejszą formą komunikacji jest PW oraz Skype (ekkusu_hayate). Jestem otwarty na propozycje oraz na różne dziwne pomysły/okoliczności spotkania.
Powrót do góry Go down
Bianca

Bianca


Liczba postów : 19
Join date : 10/11/2013
Skąd : Austria

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyNie Lis 10, 2013 10:02 pm

Ja też poszukuję kogoś, kto odpisuje w miarę regularnie, płeć jest mi obojętna, miejsce i fabuła do ustalenia na pewu. Osobiście wchodzic na forum powinienem codziennie Wink
Powrót do góry Go down
Åke
Sekcja Instrumentów Strunowych | Klasa Pierwsza
Åke


Capricorn Liczba postów : 161
Join date : 30/10/2013
Age : 26
Skąd : Gorzów Wlkp. Jakby co wbijać, przyjmę wszystkich. o-o/

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyWto Lis 12, 2013 10:39 pm

PONAWIAM~
Poszukuję chętnej osoby, która zabierze mnie na fabułę. Co do wymagań, prosiłabym o to aby współtwórca naszego małego dzieła miała dla mnie dużo cierpliwości, bo tak to ze mną jest, że czasem się obijam, nie mam weny, albo co gorsza mi się po prostu nie chce. Miejsce jest mi zupełnie obojętne. A wszystko inne do uzgodnienia na PW, ne.

    N I E A K T U A L N E , Wyk zabrał~
Powrót do góry Go down
Calamity

Calamity


Pisces Liczba postów : 3
Join date : 13/11/2013
Age : 34

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyCzw Lis 14, 2013 7:26 pm

Dobra.
To przydałby się ktoś do podręcz... znaczy... pogadania, poznania się i polubienia oczywiście <3
Czyli w skrócie... Zgłaszam fabularną gotowość.
Okoliczności spotkania bez różnicy. Żywioł, albo pw tudzież inne gg, coby wszystko ustalić.
Powrót do góry Go down
Cili
Sekretarka
Cili


Liczba postów : 24
Join date : 18/11/2013

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptySro Lis 20, 2013 9:31 pm

Cili poszukuje kogoś kto zabierze ją w podróż po magicznej krainie świata fabularnego. Brak jakichkolwiek wymagań, pisać na PW lub GG, jak komu pasuje. ;3
Powrót do góry Go down
Iroha
Klasa Trzecia
Iroha


Liczba postów : 176
Join date : 15/11/2013

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyPią Lis 22, 2013 2:05 pm

To żeby było w czym wybierać, Irosia chętnie z kimś by popisała. Czekam już o tu. Ostrzegam tylko, że dość długo piszę jednego posta oraz mam bardzo specyficzny styl [czyt. wsadzam dużo pseudo-filozofii], a przynajmniej mi się tak wydaje. Chętnych zapraszam do tematu~
Znaleziono~


Ostatnio zmieniony przez Iroha dnia Nie Lis 24, 2013 4:40 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Alice
Klasa Druga
Alice


Liczba postów : 345
Join date : 25/10/2013

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyPią Lis 22, 2013 2:41 pm

Poszukuje.
Potrzebna mi odważna duszyczka która obetnie kolorowe kłaki Alice, tak dobrze słyszeliście. Potrzebuje jakiegoś brutalnego fryzjera. Wymagań nie mam, ale włosy muszą zostać obcięte tudzież spalone D:
Pisać na PeWu
{ Straciliście szanse na pognębienie Ali }
Powrót do góry Go down
Marika
Klasa Piąta
Marika


Liczba postów : 97
Join date : 17/10/2013

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyWto Lis 26, 2013 3:48 pm

Do popisania ktoś >tu jestem<

Nieaktualne
Powrót do góry Go down
Heike
Klasa Trzecia
Heike


Liczba postów : 54
Join date : 04/12/2013
Skąd : Norwegia, Tvieden

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyCzw Gru 05, 2013 3:57 pm

Szukam Osoby, która pogra z Heike'm w szachy. PW.  O, tu. [b]Aktualne.[/b] Znalazłem :twisted: 


Ostatnio zmieniony przez Heike dnia Nie Gru 15, 2013 2:45 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Åke
Sekcja Instrumentów Strunowych | Klasa Pierwsza
Åke


Capricorn Liczba postów : 161
Join date : 30/10/2013
Age : 26
Skąd : Gorzów Wlkp. Jakby co wbijać, przyjmę wszystkich. o-o/

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyPią Gru 06, 2013 5:53 pm

Ekhem, ponownie poszukuję kogoś kto weźmie mnie na fabułę. Ogólnie Åke to osoba ze skomplikowanym charakterem, ale niezbyt zawiłym tokiem myślenia, toteż błagam, posty to nie mają być jakieś eseje, bo najnormalniej w świecie sobie z czymś takim nie radzę. Częstotliwość moich odpisów może być różna, czasem pojawią się tego samego dnia, czasem 3 dni później, ale o dłuższej nieobecności będę w miarę powiadamiać, o. ;.;
    Tak bardzo N I E A K T U A L N E
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukuję.
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Informacje :: Użytkownicy-
Skocz do: