IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukuję.

Go down 
+90
Lilith
Lian-Fei
Kana Hiro
Hainu
Mr.Nobody
Rozalina
Mars Anger
Martin Anger
Amin
Cadoc de Cornvalie
Venus
Owen Ferguson
Doll
Leslie
Kiwi
Skinny
Pelle
Zinta
Xiang
Edward
Ludwig
Angelice Baptie
Kappa-senpai
Enigma
David Gray
Takuji
Zuza
Bloody
Xingke
Ryo36
Eva
Zygmunt Ferdynand
Śmierć
Rillianne
Lucy
Judas
Civiri
Virtus Jaquelin
Caroline
Kage
Cherry
Louis
Courelle
Dai
Eyeless Jack
Hope
Mai Aida
Arashi
Yuuki
Guardian
Natalia Violetta Dark
Valia
Cyanide
Furia
Lukrecja de Fiore
Alexandra Germory
Selestia
Inga
Lyon
Shadow
India Noailles
Nicolas Olivier Amadeus
Auri
Cheff
Prism
Inessa Władysławowa
Maxwell Hellhound
Azalia
Vid Vaker
Heike
Iroha
Cili
Calamity
Bianca
Ga'tra'teli De'la'thena
Alice
Marika
Gebril
Fuyuhiko
Yamamoto
Åke
Vincent
Gabriel
Akuma Beatrice
Lucius
Libra
Velvet
Heine
Anastazya
Radek
94 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Radek
Nauczyciel Matematyki
Radek


Aquarius Liczba postów : 169
Join date : 13/10/2013
Age : 29
Skąd : Poznań

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptyCzw Paź 17, 2013 5:18 pm

First topic message reminder :

Temat zbiorczy do wszystkich poszukiwań. Poszukujesz osoby do pisania? Starszej siostry dla Twojej postaci? To dobrze trafiłeś! Opisz swój przedmiot poszukiwań i na pewno ktoś się zgłosi.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Zinta
Nauczyciel Nauk Magicznych
Zinta


Cancer Liczba postów : 21
Join date : 29/05/2014
Age : 26

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptyPią Maj 30, 2014 9:58 pm

Do popisania:

  • ktokolwiek
  • gdziekolwiek
  • pisać na pw Evy
  • znów aktualne xd

C:


Ostatnio zmieniony przez Zinta dnia Pią Cze 06, 2014 11:25 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Xingke
Nauczyciel Walki Bronią
Xingke


Scorpio Liczba postów : 161
Join date : 21/01/2014
Age : 29

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptySob Maj 31, 2014 2:25 pm

Szukam kogoś na fabułę dla najseksowniejszego nauczyciela ever :3
NIEAKTUALNE
Powrót do góry Go down
Azalia
Klasa Czwarta
Azalia


Aquarius Liczba postów : 220
Join date : 03/12/2013
Age : 28

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptyPon Cze 02, 2014 10:57 am

Uwaga, uwaga!  

Jest niepowtarzalna okazja by popisać ze mną fabule \@o@/  
Jeśli ktoś jest chętny proszę pisać na PW .w.

NIEAKTUALNE
Powrót do góry Go down
Pelle
Klasa Czwarta
Pelle


Liczba postów : 120
Join date : 30/05/2014

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptyPon Cze 02, 2014 7:42 pm

Dobry.
Poszukuję kogoś do fabuły. Jakiś dużych wymagań nie mam, chciałabym tylko, by osoba ze mną pisząca nie znikała bez słowa i wystarczy odpisywać raz na dzień lub dwa. Ja sama pewnie będę w stanie sklepać jednego posta dziennie. Chciałabym żeby także pamiętano, że moja postać jest aseksualna, a w razie czego można spojrzeć do kp.
Zgłaszać proszę się na pw. C:
Nieaktualne.


Ostatnio zmieniony przez Pelle dnia Pią Cze 06, 2014 5:06 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Vid Vaker
Klasa Czwarta
Vid Vaker


Liczba postów : 165
Join date : 15/12/2013

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptyWto Cze 03, 2014 7:36 pm

Poszukuję kogoś dla Guardiana, kto wyciągnie go z baru w jakiś niekonwencjonalny sposób. Bójka? Żart? Cokolwiek, co byłoby ciekawe lub śmieszne. Klasa/Dom/Wiek/Profesja nie ważne.


NIEAktualne


Ostatnio zmieniony przez Vid Vaker dnia Sro Cze 04, 2014 10:46 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://stfrancesa.forumpolish.com/t387-videokasetka#4654
Skinny
Klasa Druga
Skinny


Liczba postów : 35
Join date : 28/05/2014

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptyWto Cze 03, 2014 10:48 pm

Szukam chętnych na fabułę. Płeć, wiek, dom... wszystko jedno. Zainteresowanych proszę o kontakt na pw! ^~^

<Aktualne>
Powrót do góry Go down
Kiwi
Klub Dziennikarski - Informator | Klasa Szósta
Kiwi


Liczba postów : 56
Join date : 14/04/2014

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptySro Cze 04, 2014 7:50 am


    Siemanko, misiaki!
    Kiłiś chce pisać z kimkolwiek, gdziekolwiek, o czymkolwiek.
    Zgłoszenia na pw.


Nieaktualne.


Ostatnio zmieniony przez Kiwi dnia Nie Cze 08, 2014 10:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Leslie
Magia Żywiołów
Leslie


Liczba postów : 3
Join date : 03/06/2014

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptyPią Cze 06, 2014 9:11 pm

Zapraszam

Na lekcje Magii żywiołów na której to osobiście wbiję wam do głowy wiedzę na ten fascynujący temat.

Lekcje odbędą się w Sali lekcyjnej Magii żywiołów

Przyjść może każdy! Lekcję rozpocznę, gdy zbiorę jakieś kilka osób w klasie... A reszta spóźnialskich, jakoś się ich wciśnie w kolejkę c:

Aktualne
Powrót do góry Go down
Doll
Klasa Czwarta
Doll


Liczba postów : 19
Join date : 24/05/2014

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptyPon Cze 09, 2014 4:51 pm

Może znalazłby się ktoś chętny, żeby popisać z Doll? Dużych wymagań nie mam, jedynie posty dłuższe niż pięć linijek i liczę, że osoba nie zniknie nagle po napisaniu kilku postów, tylko tyle. :3
Miejsce, dom - jest mi to obojętne, mogę się dostostosować. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, proszę o kontakt na pw. <3

Nieaktualne~ <3


Ostatnio zmieniony przez Doll dnia Pon Cze 09, 2014 7:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Owen Ferguson

Owen Ferguson


Liczba postów : 29
Join date : 01/06/2014

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptyPon Cze 09, 2014 5:18 pm

Lets play!

Owen szuka kogoś do zabawy. Chętni? Miejsce, dom wiek jest dowolny. Zapewniam rozchwianego chłopca z królikiem w ręku!

aktualne
Powrót do góry Go down
Cili
Sekretarka
Cili


Liczba postów : 24
Join date : 18/11/2013

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptyCzw Cze 12, 2014 7:01 pm


    Życie szkolnej sekretarki nie jest wcale usłane różami, bo nikt mnie nie chce zabierać na fabułę. ;.;No, ale mam nadzieję, że się to zmieni i ktoś się jednak odezwie, bo powoli wraca mi wena.


O Boże, nieaktualne! .o.
Powrót do góry Go down
Xingke
Nauczyciel Walki Bronią
Xingke


Scorpio Liczba postów : 161
Join date : 21/01/2014
Age : 29

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptyPon Cze 16, 2014 9:01 am

Uszanowanko.
Mam na imię Xingke, mam 26 lat i jestem najseksowniejszym nauczycielem w naszej szkole.

A tak poza tym to szukam kogoś chętnego na fabułę :3 Nie gryzę, nie zabijam, może czas podrywam. xD

nieaktualne


Ostatnio zmieniony przez Xingke dnia Pon Cze 16, 2014 1:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Venus
Pielęgniarka
Venus


Virgo Liczba postów : 79
Join date : 22/05/2014
Age : 27
Skąd : Kato

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptyPon Cze 16, 2014 9:10 am

Poszukuję kogoś do fabuły. Mogą być nawet ranni.

nieAKTUALNE.


Ostatnio zmieniony przez Venus dnia Wto Cze 17, 2014 12:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kappa-senpai
Nauczyciel Wychowania Artystycznego
Kappa-senpai


Liczba postów : 74
Join date : 28/05/2014

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptyWto Cze 17, 2014 8:02 am

Poszukuję. - Page 5 11-2

Poszukuję kogoś na Bollywoodzką fabułę Kappa
Ewentualnie normalną xD.
Po prostu Kappa-senpai jest wolny aktualnie.

Aktualne

Powrót do góry Go down
Cadoc de Cornvalie
Klasa Czwarta
Cadoc de Cornvalie


Liczba postów : 100
Join date : 22/01/2014

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptySro Cze 18, 2014 6:26 pm

Poszukuję na fabułę kogoś, kto:
- chętnie z Cadocem wypije herbatki
- zagra z nim w szachy, aby odegnać jego nudę
- zrobi mu psikus
- spróbuje go zirytować
- dostarczy mu jakiejkolwiek rozrywki, czy ciekawej konwersacji (sceny żywcem z ecchi też ujdą)
Opcjonalnie może być jakiś nauczyciel, który chce zmieszać młodzieńca z błotem za ogólnie pojęte lenistwo.

NIEAKTUALNE


Ostatnio zmieniony przez Cadoc de Cornvalie dnia Sro Cze 25, 2014 8:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Amin
Nauczycielka Zielarstwa
Amin


Liczba postów : 17
Join date : 18/06/2014

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptySob Cze 21, 2014 8:08 am

Amin i Owen poszukują kogoś do męcze.... wspólnego pisania!
-Amin - sympatyczny arab, pomocny i nieco szalony
- Owen - uroczy dzieciak z królikiem w ręku. Trochę rozchwiany ale przynajmniej zapewni rozrywkę

Kiedy: A kiedy masz czas?
Gdzie: Ustalimy na pw

Nie Aktualne!

Dodatkowo:
Szukam syna dla Amina! Chłopak w wieku 15-17, raczej pozytywne relacje. Chętnych zapraszam na pw, po szczegóły.

Aktualne


Ostatnio zmieniony przez Amin dnia Nie Cze 22, 2014 5:36 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : zmiana statusu)
Powrót do góry Go down
Martin Anger
Klasa Trzecia
Martin Anger


Liczba postów : 30
Join date : 01/06/2014

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptyNie Cze 22, 2014 9:19 am

Poszukuję jakiejś aktywnej do fabuły obojętnie kto to będzie, ważne by była ciekawa fabuła.Jak widać moja postać to hetero ach więc orientacja postacie dla mnie nie gra roli.Chcę tylko aby posty nie były pisane chaotycznie i chciałbym jak wspominałem ciekawą fabułę i to aby ta osoba była w miarę aktywna bądź osoby, mogą być nawet 2 ^^.

Jakby ktoś chciał to niech się zgłasza na PW.

Aktualne.


Ostatnio zmieniony przez Martin Anger dnia Wto Cze 24, 2014 5:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Pelle
Klasa Czwarta
Pelle


Liczba postów : 120
Join date : 30/05/2014

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptyNie Cze 22, 2014 5:23 pm

Dobry, dobry.
Pelerynka znów szuka kogoś na fabułę.
Wymagam tylko nie znikania i odpisywania raz, dwa razy na dzień. No i tego żeby ktoś zaczął, bo ja nie lubię zaczynać. ;_;
Miejsce mi jest obojętne.
Jakby ktoś coś to zapraszam na pw.
Nieaktualne.


Ostatnio zmieniony przez Pelle dnia Sro Cze 25, 2014 7:38 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Venus
Pielęgniarka
Venus


Virgo Liczba postów : 79
Join date : 22/05/2014
Age : 27
Skąd : Kato

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptyPon Cze 23, 2014 9:30 pm

Poszukuję kogoś na fabułę z Ineś, która właśnie krzyczy w swoim pokoju i ma rozwaloną rękę.

AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Mars Anger
Klasa Trzecia
Mars Anger


Liczba postów : 12
Join date : 02/06/2014

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptyWto Cze 24, 2014 5:22 pm

Szukam jakiejś osoby do wspólnej fabuły o płci żeńskiej ^^ Oczywiście takiej z którą można by było stworzyć ciekawą i fajną fabułę. Nie obraziłbym się gdyby ta płeć żeńska miała orientację hetero ^^. Pasują mi także orientujące się w drodze bi.

Aktualne
Powrót do góry Go down
Rillianne
Klasa Trzecia
Rillianne


Liczba postów : 50
Join date : 13/04/2014

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptySro Cze 25, 2014 12:28 pm

Rillianne napisał:
Rillka też chętnie z kimś popisze. Poważnie! Nie mam wymagań, dostosuje się do każdego. Chłopak, dziewczyna? Wszystko mi jedno, mogę trafić nawet na dwa w jednym, wybrzydzać nie będę. Miejsce sesji? O masz, szkoła może? W sumie byłoby całkiem spoko. Ważne, by posty jako tako trzymały poziom - jestem zdania, że napisanie pięciu linijek, to naprawdę nie za wiele.

Na PW zapraszam, gdyby coś.  
Powrót do góry Go down
Rozalina
Klasa Czwarta
Rozalina


Sagittarius Liczba postów : 18
Join date : 19/04/2014
Age : 25

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptyPon Cze 30, 2014 6:59 pm

Szukam kogoś interesującego do popisania na fabule. Obojętnie kto, może być też coś. Chętnego bądź chętną zapraszam na pw by ustalić szczegóły. :3
A K T U A L N E
Powrót do góry Go down
Mr.Nobody
Klasa Szósta
Mr.Nobody


Liczba postów : 44
Join date : 06/06/2014
Skąd : z papieru.

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptyPią Lip 11, 2014 8:26 pm

Szukam (pierwsza napisać się boi) coś lub ktoś kto dałby radę wytrzymać, lub też nie z trudną osobą Philippa.
Jedyne wymaganie/prośba to nie zostawienie mnie w trakcie rozgrywki ;o;
próbka  

A K T U A L N E
Powrót do góry Go down
Xiang

Xiang


Gemini Liczba postów : 43
Join date : 28/05/2014
Age : 33

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptyPią Sie 01, 2014 8:28 pm

Chętnie podręczę kogoś swą osobą. Należy wziąć pod uwagę, że Xiang to taki żywiołowy dzikus Smile
Powrót do góry Go down
Hainu
Klasa Trzecia
Hainu


Gemini Liczba postów : 22
Join date : 06/07/2014
Age : 73

Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 EmptyNie Sie 03, 2014 2:09 pm

Czas ruszyć z jakąkolwiek fabułą! Poszukiwany ktoś, kto z cierpliwością godną czegoś bardzo cierpliwego spędzi trochę czasu z Hainu i przy okazji z moimi biednymi umiejętnościami pisarskimi. :v

NIEAKTUALNE.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukuję. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukuję.
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Informacje :: Użytkownicy-
Skocz do: