IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukuję.

Go down 
+90
Lilith
Lian-Fei
Kana Hiro
Hainu
Mr.Nobody
Rozalina
Mars Anger
Martin Anger
Amin
Cadoc de Cornvalie
Venus
Owen Ferguson
Doll
Leslie
Kiwi
Skinny
Pelle
Zinta
Xiang
Edward
Ludwig
Angelice Baptie
Kappa-senpai
Enigma
David Gray
Takuji
Zuza
Bloody
Xingke
Ryo36
Eva
Zygmunt Ferdynand
Śmierć
Rillianne
Lucy
Judas
Civiri
Virtus Jaquelin
Caroline
Kage
Cherry
Louis
Courelle
Dai
Eyeless Jack
Hope
Mai Aida
Arashi
Yuuki
Guardian
Natalia Violetta Dark
Valia
Cyanide
Furia
Lukrecja de Fiore
Alexandra Germory
Selestia
Inga
Lyon
Shadow
India Noailles
Nicolas Olivier Amadeus
Auri
Cheff
Prism
Inessa Władysławowa
Maxwell Hellhound
Azalia
Vid Vaker
Heike
Iroha
Cili
Calamity
Bianca
Ga'tra'teli De'la'thena
Alice
Marika
Gebril
Fuyuhiko
Yamamoto
Åke
Vincent
Gabriel
Akuma Beatrice
Lucius
Libra
Velvet
Heine
Anastazya
Radek
94 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Radek
Nauczyciel Matematyki
Radek


Aquarius Liczba postów : 169
Join date : 13/10/2013
Age : 29
Skąd : Poznań

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptyCzw Paź 17, 2013 5:18 pm

First topic message reminder :

Temat zbiorczy do wszystkich poszukiwań. Poszukujesz osoby do pisania? Starszej siostry dla Twojej postaci? To dobrze trafiłeś! Opisz swój przedmiot poszukiwań i na pewno ktoś się zgłosi.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Natalia Violetta Dark
Klasa Trzecia
Natalia Violetta Dark


Libra Liczba postów : 61
Join date : 19/02/2014
Age : 26

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Nowa w szkole   Poszukuję. - Page 3 EmptyCzw Lut 20, 2014 5:59 pm

Do szkoły przybywa nowa uczennica. Potrzebny jest ktoś, kto pomoże jej się odnaleźć w nowym otoczeniu. Ktoś chętny?
Jeśli komuś się nudzi i chciałby przeżyć spotkanie z 'nowym" dziwadłem, to proszę pisać.

Niepewne


Ostatnio zmieniony przez Natalia Violetta Dark dnia Sob Mar 08, 2014 11:44 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Guardian
Strażnik Szkoły
Guardian


Liczba postów : 145
Join date : 24/02/2014

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptyPią Lut 28, 2014 9:41 pm

Guardian się nudzi. Wszystko dla mnie dowolne, byle była jakaś ciekawa fabuła. AKTUALNE ZAWSZE, pisać na PW bądź zaczepiać na chacie (mnie bądź Vida Vaker'a).
Powrót do góry Go down
Yuuki
Klasa Czwarta
Yuuki


Aquarius Liczba postów : 32
Join date : 27/02/2014
Age : 27
Skąd : Wariatkowo >,<

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptyPią Lut 28, 2014 10:28 pm

Yuuuki się nudzi i potrzebuje kogoś do zwalczania nudy, oczekuje 1 posta na dzień.
Powrót do góry Go down
Arashi
Przewodnicząca Klubu Herbacianego | Klasa Trzecia
Arashi


Liczba postów : 102
Join date : 03/03/2014
Skąd : Gdańsk.

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptyCzw Mar 06, 2014 5:42 pm

Poszukuję kogoś z Veneficus, kto przybył by do pokoju wspólnego tego domu i by trochę ze mną popisał. Więc jakby ktoś chciał, to niech po prostu tam napiszę. Ja już czekam w wcześniej wspomianym miejscu.

Nieaktualne.


Ostatnio zmieniony przez Arashi dnia Nie Mar 09, 2014 8:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Mai Aida
Klasa Piąta
Mai Aida


Liczba postów : 31
Join date : 08/03/2014

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptyNie Mar 09, 2014 7:52 pm

Poszukuję ludzi godnych mojej uwagi(czyt. uważających się za silnych). Ranga jest mało ważna. Uczeń, personel, nauczyciel, dyrekcja - jeśli sądzisz, że masz ze mną szanse, to daj mi znać.


Moja postać tak zawiązuje znajomości ._.'
Powrót do góry Go down
Hope
Klasa Pierwsza
Hope


Liczba postów : 65
Join date : 03/01/2014

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptyWto Mar 11, 2014 3:12 pm

Szukam jakiejś osóbki do popisania, najlepiej kobiecej. Z facetami już się napisałem xd Charakter, orientacja, dom, funkcja obojętnie. Miejsce posta również obojętne.

Nieaktualne
Powrót do góry Go down
Inessa Władysławowa
Nauczycielka Eliksirów
Inessa Władysławowa


Liczba postów : 372
Join date : 27/12/2013

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptyPią Mar 21, 2014 5:18 pm

Zapraszam na lekcję
Lekcja eliksirów w sali

Temat - trucizny i odtrutki

Niebezpieczeństwo - obawiam się, że znaczne. Możliwość odczuwania skutków lekcji nawet następnego dnia.

(Jeśli Amcia się zgodzi to będzie możliwość otrzymania 1 dawki trucizny na misje.)
Powrót do góry Go down
Azalia
Klasa Czwarta
Azalia


Aquarius Liczba postów : 220
Join date : 03/12/2013
Age : 28

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptySob Mar 22, 2014 5:40 pm

Poszukuję osoby na fabułę, dla Azalii! Psy, koty, ludzie czy mężczyźni. Dobra może z psami i kotami nie chciałabym rozmawiać. Jeszcze mam czas do zostania starą panną z kotem... lub psem.
Chętni mogą pisać na PW

AKTUALNE <3
Powrót do góry Go down
Eyeless Jack
Klasa Czwarta
Eyeless Jack


Aries Liczba postów : 10
Join date : 21/03/2014
Age : 27
Skąd : się biorą dzieci?

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptyNie Mar 23, 2014 9:38 pm

Chyba każdy pamięta swoje pierwsze posty na nowym forum, ale diabeł tkwi w szczegółach. Nie musi to być nikt nadzwyczajny, znajomość (he, odrazu. Czekaj, niech Jack tylko z kieszeni pierścionek wyciągnie) z korytarza bo ty biegłeś i go nie zobaczyłeś. Może być to kobieta, mężczyzna, nauczyciel czy nawet obojniak, byle żeby gadać umiało, o. Jak chętni to wszystko do ustalenia na PW lub SB.
Jeśli z nim się spotkasz, dostaniesz ciastko z Krymem
Powrót do góry Go down
Dai
Sekcja Informacyjna SU | Klasa Szósta
Dai


Cancer Liczba postów : 144
Join date : 22/03/2014
Age : 30
Skąd : Kraków

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptySro Mar 26, 2014 2:29 pm

Nie będę się rozpisywał, bo po co mam to robić już teraz, oszczędzę sobie trochę weny na później xD Poszukuję osoby, która byłaby chętna ze mną popisać i wprowadzić mnie w klimat tego forum, nie ważne z jakiego domu, nie ważne czy to facet czy dziewczyna, aczkolwiek dużo bardziej jestem skłonny ku tej drugiej opcji ; ) Mogę pisać całkiem sporo, raczej to nie będzie po 20 postów dziennie, no chyba, że bardzo chcesz. Jeżeli piszesz mało, dajmy na to raz od rana do wieczora, też nie mam nic przeciwko.

Zapraszam na PW, albo GG. AKTUALNE!
Powrót do góry Go down
Radek
Nauczyciel Matematyki
Radek


Aquarius Liczba postów : 169
Join date : 13/10/2013
Age : 29
Skąd : Poznań

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptySob Mar 29, 2014 1:53 pm

Szukam kogoś do popisania dla Edzia, miejsce obojętne. Kontakt PW lub GG.

Aktualne~
Powrót do góry Go down
Courelle
Klasa Pierwsza
Courelle


Liczba postów : 10
Join date : 20/03/2014

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptyNie Mar 30, 2014 4:40 pm

Jestem znudzona do kwadratu i potrzebuję w trypie now kogoś, z kim będę mogła popisać fabularnie. Kontakt - pw bądź gadu.

Niestety aktualne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptyWto Kwi 01, 2014 1:13 pm

Szukam kogoś do pisania na fabule. Ewentualny kontakt poproszę na PW.
    » A K T U A L N E «

Z góry uprzedzam, żeby potem nie było pretensji i pospieszania: rzadko piszę więcej, niż 1 post dziennie, a i czasem z uwagi na natłok obowiązków zdarza mi się odpisywać co parę dni.
Powrót do góry Go down
Louis
Klasa Piąta
Louis


Liczba postów : 30
Join date : 30/03/2014

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptyCzw Kwi 03, 2014 8:10 pm

Szukam kogokolwiek na cokolwiek C:
Może to być przyjaciel, arcywróg, albo po prostu ktoś do popisania w fabule~


Aktualne


Ostatnio zmieniony przez Louis dnia Czw Kwi 10, 2014 2:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Azalia
Klasa Czwarta
Azalia


Aquarius Liczba postów : 220
Join date : 03/12/2013
Age : 28

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptyPią Kwi 04, 2014 7:39 pm

Ja chcę kogoś do popisania na fabule lub jakiegoś zaproszenia do jakiejś trwającej rozmowy im więcej tym weselej \@@, jeśli ktoś chciałby mojego towarzystwa oczywiście .w.

Proszę pisać na PW AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Cherry
Klasa Trzecia
Cherry


Sagittarius Liczba postów : 53
Join date : 02/04/2014
Age : 25

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptyNie Kwi 06, 2014 10:34 am

Szukam kogoś, kto szuka kogoś kto szuka osoby do popisania. Płeć nie jest ważna, liczy się to, czy ze mną ktoś wytrzyma
Powrót do góry Go down
Kage
Klasa Piąta
Kage


Liczba postów : 20
Join date : 31/03/2014

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptyWto Kwi 08, 2014 9:32 pm

Kronik towarzyskich Kage część I ._.

1. Dobry znajomy/a z dzieciństwa - muszę tłumaczyć?
2. Jakby to ująć... Dziewczyna/sympatia? Coś w tym stylu... - w razie czego to Kage ma darmową fabułę testową dla chętnych XD Przyjdź i wypróbuj już dziś! Czy jakoś tak... W razie gdyby nic z tego nie wyszło to pokrywam koszty spotkania XD
3. Wróg - w skrócie jest to osoba której nie cierpi i gdyby był w pokoju z Bin Ladenem, Hitlerem (żywymi) i nią (niestety żywą), mając dwa naboje w pistolecie oba wykorzystałby żeby ubić tą mendę. :/

Kontakt przez PW albo GG. (i tak wiem że nikt nie napisze ._.)
Powrót do góry Go down
Caroline
Klasa Czwarta
Caroline


Liczba postów : 45
Join date : 06/04/2014
Skąd : Dania.

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptySro Kwi 09, 2014 5:19 pm

Poszukiwani:
~ Powiedzmy, że parę osób do szybkiego popisania. Caro to osoba cierpliwa i rozumna. Twoja postać stoi na rozstaju dróg? Przeżywa oświecenie, lub może drugą młodość? Zastanawia się nad sensem istnienia świata? Po prostu się nudzi? Zgłoś się do panny Nygaard, a Ona z wielką chęcią wszystko wyjaśni. NIEAKTUALNE
~ Osobę w stylu: "Tylko Ja mogę się nad nią/nim znęcać, ale jeżeli ty tylko podniesiesz rękę na nią/niego, oberwiesz." Krótko mówiąc: Wróg, za którego skoczy w ogień. NIEAKTUALNE

Na razie bez romansów. Zostawmy to na potem.


Ostatnio zmieniony przez Caroline dnia Sro Kwi 30, 2014 7:37 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Virtus Jaquelin
Klasa Czwarta
Virtus Jaquelin


Taurus Liczba postów : 433
Join date : 14/12/2013
Age : 29
Skąd : Wałcz/Poznań

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję   Poszukuję. - Page 3 EmptySro Kwi 09, 2014 10:32 pm

Caroline napisał:
Poszukiwani:
~ Powiedzmy, że parę osób do szybkiego popisania. Caro to osoba cierpliwa i rozumna. Twoja postać stoi na rozstaju dróg? Przeżywa oświecenie, lub może drugą młodość? Zastanawia się nad sensem istnienia świata? Po prostu się nudzi? Zgłoś się do panny Nygaard, a Ona z wielką chęcią wszystko wyjaśni.
~ Osobę w stylu: "Tylko Ja mogę się nad nią/nim znęcać, ale jeżeli ty tylko podniesiesz rękę na nią/niego, oberwiesz." Krótko mówiąc: Wróg, za którego skoczy w ogień.

Na razie bez romansów. Zostawmy to na potem. Wszystko aktualne. Wink
To może moja Mai? Wink
Powrót do góry Go down
Civiri
Klasa Piąta
Civiri


Liczba postów : 10
Join date : 08/04/2014

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptyPią Kwi 11, 2014 9:06 pm

Poszukuję. - Page 3 Tumblr_inline_mwt8zyOlrY1qb6ok1
Bring it on
Mroźna panna Civiri poszukuje partnera fabularnego, czyli osoby do popisania! Miło byłoby rozwinąć to do znajomości, koleżeństwa czy nawet przyjaźni. Zauroczenia są dla prawdziwych hardcorów, ale zapraszamy odważnych! Dla najszybszych chłodziarko-zamrażarka gratis.

Mroźno i aktualnie
Powrót do góry Go down
Inessa Władysławowa
Nauczycielka Eliksirów
Inessa Władysławowa


Liczba postów : 372
Join date : 27/12/2013

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptyPią Kwi 11, 2014 11:01 pm

No to przyszedł czas, kiedy Ines się nudzi. Tym razem szukam miłej osoby do popicia, poszalenia i obudzenia się nad ranem na balkonie sąsiadów.
nieAKTUALNE-szybko poszło
Powrót do góry Go down
Inessa Władysławowa
Nauczycielka Eliksirów
Inessa Władysławowa


Liczba postów : 372
Join date : 27/12/2013

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptyNie Kwi 13, 2014 12:09 pm

Dobra, ogłoszenie parafialne:
Jeśli chcesz się pobawić, popić i obudzić jak z filmu z nieznajomą osobą na Karaibach w wilii zapraszam do klubu "Kosmos". *

*jak ktoś się nie obudzi na w wilii to nie przyjmuję reklamacji.


nieAKTUALNE


Ostatnio zmieniony przez Inessa Władysławowa dnia Sro Kwi 23, 2014 2:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Judas
Klasa Szósta
Judas


Liczba postów : 7
Join date : 21/04/2014
Skąd : Druga strona tęczy

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptyPon Kwi 21, 2014 6:47 pm

No cóż, Julcia też by chętnie z kimś popisała, jednak z racji 'nieogarnięcia', zgłasza się tutaj. Tak też, jeśli ktoś chce się pokłócić z Divą, to serdecznie zapraszam.
    A K T U A L N E
Powrót do góry Go down
Lucy
Klasa Piąta
Lucy


Liczba postów : 60
Join date : 21/04/2014

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptyPon Kwi 21, 2014 10:17 pm

Więc tak, z chęcią z kimś pogadam na fabule gdzieś tam. Wymagania: brak. ; )

Czekam!

nieaktualne


Ostatnio zmieniony przez Lucy Kent dnia Wto Kwi 22, 2014 12:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rillianne
Klasa Trzecia
Rillianne


Liczba postów : 50
Join date : 13/04/2014

Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 EmptyWto Kwi 22, 2014 7:40 am

Rillka też chętnie z kimś popisze. Poważnie! Nie mam wymagań, dostosuje się do każdego. Chłopak, dziewczyna? Wszystko mi jedno, mogę trafić nawet na dwa w jednym, wybrzydzać nie będę. Miejsce sesji? O masz, szkoła może? W sumie byłoby całkiem spoko. Ważne, by posty jako tako trzymały poziom - jestem zdania, że napisanie pięciu linijek, to naprawdę nie za wiele.

Na PW zapraszam, gdyby coś.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukuję. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukuję.
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Informacje :: Użytkownicy-
Skocz do: