IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukuję.

Go down 
+90
Lilith
Lian-Fei
Kana Hiro
Hainu
Mr.Nobody
Rozalina
Mars Anger
Martin Anger
Amin
Cadoc de Cornvalie
Venus
Owen Ferguson
Doll
Leslie
Kiwi
Skinny
Pelle
Zinta
Xiang
Edward
Ludwig
Angelice Baptie
Kappa-senpai
Enigma
David Gray
Takuji
Zuza
Bloody
Xingke
Ryo36
Eva
Zygmunt Ferdynand
Śmierć
Rillianne
Lucy
Judas
Civiri
Virtus Jaquelin
Caroline
Kage
Cherry
Louis
Courelle
Dai
Eyeless Jack
Hope
Mai Aida
Arashi
Yuuki
Guardian
Natalia Violetta Dark
Valia
Cyanide
Furia
Lukrecja de Fiore
Alexandra Germory
Selestia
Inga
Lyon
Shadow
India Noailles
Nicolas Olivier Amadeus
Auri
Cheff
Prism
Inessa Władysławowa
Maxwell Hellhound
Azalia
Vid Vaker
Heike
Iroha
Cili
Calamity
Bianca
Ga'tra'teli De'la'thena
Alice
Marika
Gebril
Fuyuhiko
Yamamoto
Åke
Vincent
Gabriel
Akuma Beatrice
Lucius
Libra
Velvet
Heine
Anastazya
Radek
94 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Radek
Nauczyciel Matematyki
Radek


Aquarius Liczba postów : 169
Join date : 13/10/2013
Age : 29
Skąd : Poznań

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptyCzw Paź 17, 2013 5:18 pm

First topic message reminder :

Temat zbiorczy do wszystkich poszukiwań. Poszukujesz osoby do pisania? Starszej siostry dla Twojej postaci? To dobrze trafiłeś! Opisz swój przedmiot poszukiwań i na pewno ktoś się zgłosi.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Cili
Sekretarka
Cili


Liczba postów : 24
Join date : 18/11/2013

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptyPon Gru 16, 2013 4:33 pm

    Ehehe, znów się opieprzam, ale czas z tym skończyć i znów wybrać się na fabułę, ano. Miło by było znaleźć kogoś kto nie będzie pisał jakiś poematów bo najnormalniej w świecie nie będę odpisywać, o! T-T
Powrót do góry Go down
Vid Vaker
Klasa Czwarta
Vid Vaker


Liczba postów : 165
Join date : 15/12/2013

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptySro Gru 18, 2013 6:28 pm

Witam, jestem nowy i poszukuję kogoś na ciekawą fabułę. Jedyna uwaga, to trzeba wziąć pod uwagę historię mojej postaci (plotki o paktach z demonami ciągnące się od kilku lat). Dom, płeć, wiek itp. sprawy obojętne (byleby to był uczeń). Dobrze by było, gdyby można się było umówić np. na daną godzinę i pisać. Nie chce mi się logować kilka razy dziennie sprawdzać, czy ktoś odpisał ;)Jeśli chodzi o kontakt, to mogę gadać przez PW, GG i Skype (jednak nie zawsze mam mikro). Dziękuję za uwagę Very Happy

NIEAKTUALNE


Ostatnio zmieniony przez Vid Vaker dnia Pią Sty 31, 2014 9:50 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://stfrancesa.forumpolish.com/t387-videokasetka#4654
Azalia
Klasa Czwarta
Azalia


Aquarius Liczba postów : 220
Join date : 03/12/2013
Age : 28

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptySob Gru 21, 2013 3:12 pm

Poszukuję człowieka, z którym da się popisać tak by rozpocząć jakoś grę fabularną. Dom obojętny, płeć, wiek w również. Jeśli ktoś chce popisać może nawiedzić mnie na PW, jeżeli nie chce też pisać tak bezsensu "nowa znajomości" lub znać w jakikolwiek sposób Azalię można tez uwzględnić. Z drugiej strony sama bym tak wolała.

NIEAKTUALNE
Powrót do góry Go down
Maxwell Hellhound
Klasa Piąta
Maxwell Hellhound


Pisces Liczba postów : 124
Join date : 22/12/2013
Age : 32
Skąd : się biorą dzieci?

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptyCzw Gru 26, 2013 8:18 pm

Moja (nie)skromna osoba jest jak najbardziej chętna do wymienia się z kimś postami w fabule. Jedynym "ale" w tej propozycji jest to, żeby mi nie truć tyłka jak nie będę odpisywał akurat wtedy, jak ktoś będzie chciał. Nie przewiduję, żeby tego minimalnego posta na dzień nie było, ale kto wie, czy się nagle nie będę musiał zbierać na popijawę, po której będę musiał walczyć z kacem, a nie z postem. Wyrozumiałość plox!
PW, w razie co.

Już-niezbyt-aktualne.


Ostatnio zmieniony przez Maxwell Hellhound dnia Sob Gru 28, 2013 8:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Inessa Władysławowa
Nauczycielka Eliksirów
Inessa Władysławowa


Liczba postów : 372
Join date : 27/12/2013

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptySob Gru 28, 2013 6:19 pm

Poszukuję dobrej duszyczki, która mnie przygarnie i oprowadzi po szkole i w ogóle zaopiekuje jak będzie tylko chciała.
AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Prism
Pomocnica Gajowej
Prism


Liczba postów : 18
Join date : 26/10/2013

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptySob Gru 28, 2013 6:54 pm

Chętnie z kimś popiszę, byle nie jakieś w cholerkę długie posty. D: Najlepiej z jakimś uczniem, o!
...i w sumie to tyle. c:
Pisać na PW na Florence, bo na niej ciągle siedzę. ;-;

xoxo

a k t u a l n e  
kwiatek -> flower c:
Powrót do góry Go down
Cheff
Kucharz
Cheff


Liczba postów : 41
Join date : 29/12/2013

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptySro Sty 01, 2014 1:30 am

Poszukuję kogoś żeby sobie popisać na fabule, o.

aktualne


Ostatnio zmieniony przez Cheff dnia Sro Sty 01, 2014 8:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Auri
Klasa Czwarta
Auri


Liczba postów : 2
Join date : 31/12/2013

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptySro Sty 01, 2014 1:53 pm

Szukam sobie jakiegoś towarzystwa, bo mi się nudzi. Pw.


~Nieaktualne
Powrót do góry Go down
Nicolas Olivier Amadeus
Klasa Pierwsza
Nicolas Olivier Amadeus


Cancer Liczba postów : 33
Join date : 30/12/2013
Age : 27
Skąd : się biorą dzieci?

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptySro Sty 01, 2014 5:45 pm

No to... Szukam randomowej duszy, która zajmie trochę czas świeżynce .u.
Wymagań raczej nie mam, jednak miły byłby ten jeden post na dzień.

Aktualne.


Ostatnio zmieniony przez Nicolas Olivier Amadeus dnia Pon Sty 06, 2014 1:09 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
India Noailles
Klasa Druga
India Noailles


Libra Liczba postów : 200
Join date : 30/12/2013
Age : 25
Skąd : się biorą homosie?

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptySro Sty 01, 2014 8:12 pm

Jup, poszukuję kogoś do pisania, to raczej oczywiste.
Wymagań nie mam, dziewczyna, chłopak. Zapraszam :}

Aktualne
Powrót do góry Go down
Shadow

Shadow


Scorpio Liczba postów : 91
Join date : 16/10/2013
Age : 29
Skąd : Stąd

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptyPią Sty 03, 2014 12:37 am

Jak ktoś chce pisać, to ja jestem chętny, miejsce, grupa, płeć - obojętne, byleby odpis był co najmniej 1 na dzień. Pw.

Aktualne
Powrót do góry Go down
Lyon

Lyon


Liczba postów : 52
Join date : 17/11/2013

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptyNie Sty 05, 2014 8:45 pm

Ponieważ moja ostatnia sesja umarła z przyczyn ode mnie niezależnych, poszukuję kogokolwiek do popisania. Wymagań szczególnych nie mam, jednakże jestem w stanie pisać albo kilka dziennie, przy widocznych spadkach jakości, albo jeden codziennie. Wybór należy do Was.

Jak co to PM.

Nie-ak-tu-al-ne~
Powrót do góry Go down
Inga
Sekcja Instrumentów Strunowych | Klasa Trzecia
Inga


Aquarius Liczba postów : 324
Join date : 07/01/2014
Age : 26

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptySro Sty 08, 2014 7:54 pm

Poszukiwany/a!
Ktoś do popisania. Mniej-więcej post/dwa na dzień, nie długości esejowej, raczej przeciętnej a treściwej.

Nieaktualne


Ostatnio zmieniony przez Inga dnia Sob Sty 11, 2014 2:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Selestia

Selestia


Liczba postów : 40
Join date : 01/01/2014

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptyCzw Sty 09, 2014 7:40 pm

Dobra trza rozkręcić tą budę!
OGŁOSZENIA PARAFIALNE!
Poszukuję każdego kto chce UROZMAICIĆ ROZMOWĘ, WZIĄĆ UDZIAŁ W ROZRÓBIE, ZROBIĆ KOMUŚ NA ZŁOŚĆ, PO PROSTU POPISAĆ, ALBO MIEĆ POWÓD DO URWANIA SIĘ Z TEMATU.

AKTUALNE ZAWSZE pisać tu albo do Iness
Powrót do góry Go down
Inessa Władysławowa
Nauczycielka Eliksirów
Inessa Władysławowa


Liczba postów : 372
Join date : 27/12/2013

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptyPon Sty 13, 2014 6:53 pm

No to szukam kogoś do pisania na fabule!

AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Alexandra Germory

Alexandra Germory


Aries Liczba postów : 44
Join date : 14/01/2014
Age : 28
Skąd : się biorą anioły?

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptyWto Sty 14, 2014 9:20 pm

Nyahahaha!
Szukam kogoś na fabułę!
Pisać PW~ <3
~Aktualne


Ostatnio zmieniony przez Alexandra Germory dnia Sro Sty 15, 2014 6:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lukrecja de Fiore
Klasa Trzecia
Lukrecja de Fiore


Liczba postów : 8
Join date : 15/01/2014

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptySro Sty 15, 2014 1:20 pm

Poszukuję kogoś na fabułę, ot co! ;3
Aktualne
Powrót do góry Go down
Inga
Sekcja Instrumentów Strunowych | Klasa Trzecia
Inga


Aquarius Liczba postów : 324
Join date : 07/01/2014
Age : 26

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptySro Sty 15, 2014 8:13 pm

Poszukiwany ZNÓW ktoś na fabułę.
Nieaktualne


Ostatnio zmieniony przez Inga dnia Nie Sty 19, 2014 8:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Åke
Sekcja Instrumentów Strunowych | Klasa Pierwsza
Åke


Capricorn Liczba postów : 161
Join date : 30/10/2013
Age : 26
Skąd : Gorzów Wlkp. Jakby co wbijać, przyjmę wszystkich. o-o/

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptySro Sty 15, 2014 10:40 pm

    Nie ma co się obijać, czas wybyć na fabułę, no. Tak więc poszukuję kogoś kto nie miałby zbytnich nerwów gdybym odpisywała z 2-3 dni, nie piszę także zbytnio długich postów i nie leję w nich zbytnio wody, dlatego miło by było gdyby mój partner do pisania też nie robił esejów. Wtedy się cholernie gubię i nie umiem nic napisać. ;w;

    A K T U A L N E
Powrót do góry Go down
Furia

Furia


Liczba postów : 28
Join date : 15/01/2014

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptyNie Sty 19, 2014 9:59 pm

No doobra, bo umrę w końcu z nudów. Poszukuję kogoś, kto wyciągnie Furię z biblioteki - sama nie wyjdę, bo trochę nie mam jak przy braku reakcji ze strony osoby, do której pisałam, wiadomo (ale jeszcze tam wrócę, Nath!): klik.
Posty zazwyczaj piszę takie jak tamten, więc są długie w porównaniu do większości, ale nic nie poradzę, takie wychodzą. Nie skrócę na życzenie, ale na pewno też nie wydłużę. Krótsze (trochę) odpisy mi nie przeszkadzają, właściwie nawet wolę takie bez głębszego filozofowania. Odpisuję zazwyczaj do godziny - dwóch po otrzymaniu odpowiedzi, chyba że akurat nie ma mnie przy kompie.

n i e a k t u a l n e


Ewentualnie mogę spróbować popisać Winter, ale nie obiecuję w tym przypadku interesującej rozmowy i pięknych (długich) postów. To taki jakby obiekt testowy, który w sumie można sprawdzić.

n i e a k t u a l n e, rezygnuję


  • W obydwu przypadkach można najpierw ustalić jakąś relację, jednak jestem słaba w te klocki.
  • Wolę pisać z postaciami męskimi (sorry, mam tak od zawsze), ale jak ktoś się uprze, to i z żeńskimi mogę.


Ostatnio zmieniony przez Furia dnia Pią Sty 24, 2014 11:46 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Cyanide
Nauczyciel Wychowania Fizycznego
Cyanide


Liczba postów : 12
Join date : 03/01/2014

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptyWto Sty 21, 2014 11:28 am

W porządku, skoro znalazłam nareszcie wenę i przede wszystkim czas, to mogę w końcu zacząć poszukiwania odpowiedniej osoby na fabułę. Wymagania są całkiem proste - w miarę składne posty, żebym była w stanie coś z nich zrozumieć i przynajmniej jeden post dziennie - tyle. Płeć, wiek, orientacja seksualna i rozmiar majtek nie odgrywają większego znaczenia. Propozycje proszę słać na pw.

A k t u a l n e
Powrót do góry Go down
Vid Vaker
Klasa Czwarta
Vid Vaker


Liczba postów : 165
Join date : 15/12/2013

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptyPią Sty 31, 2014 10:01 am

Poszukuję kogoś na fabułę. Myślę, że jedyny wymóg, to żeby był to uczeń. Płeć, dom, wiek, miejsce obojętne. Chętny niech pisze na PW, jak będzie miał jakieś uwagi to się ustali.

NIEAKTUALNE


Ostatnio zmieniony przez Vid Vaker dnia Sob Kwi 05, 2014 2:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://stfrancesa.forumpolish.com/t387-videokasetka#4654
Valia
Klasa Druga
Valia


Liczba postów : 158
Join date : 11/11/2013
Skąd : Rasija!

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptyPon Lut 03, 2014 4:12 pm

Poszukuje jakąś duszyczkę która zniesie humorki Vali~ Chętnych prosze pisać na PW tylko:
1.Posty (przynajmniej moje) to nie eseje
2.Postaram się często odpisać ale nie oczekujcie,że siedze 24h na forum~
3.Jeżeli możecie piszcie ciekawie...nudno pisać o pogodzie c'nie?

NIEAKTUALNE
Powrót do góry Go down
Cyanide
Nauczyciel Wychowania Fizycznego
Cyanide


Liczba postów : 12
Join date : 03/01/2014

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptyWto Lut 18, 2014 3:14 pm

Nadeszła ta wiekopomna chwila, kiedy Cyjanek się nudzi i zwyczajnie szuka kogoś do pisania. Wymagań brak, a moja bohaterka aktualnie znajduje się tutaj, więc jeśli ktoś chętny, to zapraszam. Peace. c:
Powrót do góry Go down
Selestia

Selestia


Liczba postów : 40
Join date : 01/01/2014

Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 EmptyWto Lut 18, 2014 8:43 pm

Pomocy! Nudzę się i szukam kogoś do uratowania mnie fabularnie dla Selesti i Ines!!!


AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukuję. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukuję.
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Informacje :: Użytkownicy-
Skocz do: