IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rodzina, znajomi miłości poszukiwane

Go down 
+20
Kappa-senpai
Sophie
Dead
Angelice Baptie
Xingke
Arashi
Han Jin Mi
Rillianne
Rozalina
Jane
Willow
Guardian
Yuuki
Jun
Inga
Rudzielec
Azalia
Iroha
Inessa Władysławowa
Selestia
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Selestia

Selestia


Liczba postów : 40
Join date : 01/01/2014

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane - Page 2 EmptyCzw Sty 09, 2014 7:45 pm

First topic message reminder :

Robię ten temat bo zauważyłam, że w drugim robi się miszmasz i wszystko tam się znalazło od szukania na fabułę po rodzinę.


TEN TEMAT JEST OD SZUKANIA OSÓB DO RELACJI NP: RODZINY, UKOCHANYCH, BLISKICH PRZYJACIÓŁ, DAWNYCH ZNAJOMYCH, WROGÓW ITP. NIE OD SZUKANIA OSÓB NA FABUŁĘ.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Jane
Klasa Czwarta
Jane


Liczba postów : 48
Join date : 23/03/2014

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane - Page 2 EmptyNie Sie 31, 2014 8:26 pm

Jane napisał:
Poszukuję.


~ Tej jedynej osoby
Inaczej mówiąc, Jane szuka partnera lub partnerki. Płeć obojętna, raczej wolałabym chłopaka, ale dziewczynę uczennica także pokocha. Jeśli chodzi o wiek, wolałabym kogoś, kto ma 17 lat lub więcej. Dom także obojętnie.


Aktualne.


~ Znajomości nigdy nie za wiele
Krótko mówiąc - różni koledzy i koleżanki, z którymi dobrze porozmawiać, nawet o pogodzie. Poszukuje w liczbie nieograniczonej. Wszystko obojętnie, tutaj nie mam żadnych preferencji.


Aktualne zawsze.

Wszystkich chętnych zapraszam na priv


Arashi napisał:
Więc tak...
1. Przyjaciele
Krótko mówiąc - poszukiwania przyjaciół uważam za otwarte! Nie mam wymagań co do wieku, domu, charakteru... Arashi może przyjaźnić się z każdym, mimo że jest nieśmiała.


3. Różne znajomości
Po prostu różne znajomości dziewczyny. Nie mam żadnych wymagań.

Zapraszam na pw

Sophie napisał:
A więc Soph poszukuje kilku osób do relacji, a dokładniej:

Chłopaka
Cóż, tłumaczyć chyba nie muszę i nie będę. Jeśli chodzi o preferencje, to musi być w wieku dziewczyny lub starszy, dom - najlepiej Saeva, a jeśli nie, to muszą się baaardzo długo znać.

Aktualne.

Przyjaciół
Kilka osób, które znosiłoby Sophie i lubiłoby ją. Płeć obojętna, wiek - obojętny, byle nie 1 i 2 klasa, dom - też obojętny, ale jeśli inny niż jej to muszą się długo znać.

Aktualne.

Znajomi
Wszystko obojętnie, jestem otwarta na wszelkie propozycje.

Aktualne.

Sophie napisał:
Kolejne poszukiwania Soph! Te wyżej są dalej aktualne.
A teraz poszukuję rodzeństwa. Gdy dziewczyna miała niecałe dwa lata, jej rodziców zamordowano. Myślała, że jest jedynaczką. Okazałoby się jednak, że tak nie było. Jej brat lub siostra, gdy był dzieckiem, został przeniesiony gdzie indziej z jakiegoś tam powodu (do ustalenia), miał zmienione nazwisko i wychowany przez kogoś innego...
A teraz szczegóły:
✿ Wiek - o rok, albo więcej starszy. W żadnym wypadku młodszy.
✿ Płeć - obojętnie.
✿ Pochodzenie - na logikę, skoro rodzeństwo, to muszą mieć to samo pochodzenie - francuskie. Ewentualnie siostra lub brat mógł zostać przeniesiony do innego kraju już jako dziecko i przez całe życie myśleć, że stamtąd pochodzi.
✿ Wszystko nie wymienione tutaj, obojętnie. Charakter także, brat lub siostra może być zupełnym przeciwieństwem Soph.
✿ Różne szczegóły do ustalenia

Aktualne, zapraszam na pw ♥


Tak o sobie przypominam... zapraszam na pw na obojętnie które konto.
Powrót do góry Go down
Morinth
Klasa Trzecia
Morinth


Liczba postów : 11
Join date : 08/09/2014

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane - Page 2 EmptyWto Wrz 09, 2014 7:34 pm

POSZUKUJĘ
Poszukuję dla mojego chłopczyka przyjaciół, kogoś kto będzie go bardzo lubił pomimo jego chłodnego obycia, a może i nawet go pokocha jednak szukanie partnera nie jest już dla mnie tak ważne.
AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rodzina, znajomi miłości poszukiwane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Rodzina, znajomi miłości poszukiwane
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Miłości, znajomości i mdłości Ludwiga
» Niewol.... Znajomi Azalii
» Krewni i znajomi... bałwanka, to znaczy Aoi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Informacje :: Użytkownicy-
Skocz do: