IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Miłości, znajomości i mdłości Ludwiga

Go down 
AutorWiadomość
Ludwig

Ludwig


Liczba postów : 86
Join date : 15/10/2013

Miłości, znajomości i mdłości Ludwiga  Empty
PisanieTemat: Miłości, znajomości i mdłości Ludwiga    Miłości, znajomości i mdłości Ludwiga  EmptyCzw Lis 14, 2013 6:02 pm


Pozytywne
Neko - Wariatka. Ale w pozytywnym znaczeniu. Tak w skrócie można określić tą dziewczynę. Co łączy ją z nim? Nastolatka pochodzi z Brazylii i przez swój kolor skóry miała przekichane na początku. Niemcowi się to nie spodobało i zaczął zwracać uwagę na osoby, które jej dokuczają. Od tamtej chwili sporo się zmieniło. Dziewczyna sama sobie daje już radę a między nimi jest może coś więcej niż przyjaźń.

Furia - Co można powiedzieć o tej dziewczynie? Pojawiła się od tak w jego życiu i wpierw nie zrobiła zbyt dobrego wrażenia. Leniwa, pyskata i strasznie agresywna z złą sławą. Suma summarum musiało dojść do kłótni w której Zen (Zhen) zrobiła sobie krzywdę. Mimo braku poszanowania do życia i ogólnej oziębłości - wydaje się pod tym być miłą osobą która jednak chcę pomóc a jest jaka jest.
Neutralne
Virtus - Przyjaciel Sary? Bardzo możliwe. Uczeń pojawił się w samą porę by pomóc rannemu za co wielki + dla niego.

Sara - Młodsza uczennica którą spotkał, w sumie prawię jak resztę, w gabinecie lekarza. Nie do końca zrozumiał dla czego była w takim stanie, w tej szkole jest wiele tajemnic, lecz przyprowadziła pomoc dla Cadoc'a.

Cadoc - Jego zaś poznał w nieszczęściu. Mało się o nim dowiedział. Lecz już wcześniej kojarzył jego twarz z korytarzy szkoły. Dzięki ingerencja Ludwiga chłopak jeszcze żyje.

Negatywne


Specjalne
Bellona - Dziewczyna-trup która zaciągnęła go na sex. Na cmentarzu. Na grobie. Wow. Co by nie mówić, taka przygoda mu się podbiała mimo że była krwawa i brutalna. Trzeba się kiedyś przecież wyżyć! Wtedy właśnie idealnie pokazał swoje zdolności oportunistyczne. Lecz kończąc te spotkanie, był pewien że mu tego nie wybaczy i jeszcze się kiedyś spotkają.  
Gwendolyn - Moja młodsza siostrzyczka. Dość specyficzne są relacje między nami. Od siedmiu lat, czyli od czasu adopcji jej przez mojego ojca, nonstop stara się udowodnić, że jest lepsza ode mnie - z marnym skutkiem tak między nami. Mimo, że otwarcie wyraża swoją nienawiść do mnie jednak jest to moja siostra i będę ją kochał jak siostrę. Ehh.
Powrót do góry Go down
 
Miłości, znajomości i mdłości Ludwiga
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rodzina, znajomi miłości poszukiwane
» Znajomości Fumci.
» Znajomości Rozaliny.
» Znajomości spod popielniczki~

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kartoteka :: Opisy Dodatkowe :: Relacje-
Skocz do: