IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Niewol.... Znajomi Azalii

Go down 
+2
Shadow
Azalia
6 posters
AutorWiadomość
Azalia
Klasa Czwarta
Azalia


Aquarius Liczba postów : 220
Join date : 03/12/2013
Age : 28

Niewol.... Znajomi Azalii Empty
PisanieTemat: Niewol.... Znajomi Azalii   Niewol.... Znajomi Azalii EmptyPią Gru 20, 2013 8:06 am

Znajomość

~Shinichi Tsukimaru - taka tam ofiara Azalii. Co prawda nie żywi ona do Shin'a specjalnych uczuć, ale czasem wypić i ponabijać się z niego lubi.

~Giotto "Shadow" Nero - nie jest to wyjątkowa znajomość. Jeden dom to i innych ludzi trzeba znać, nie łączy ich żadna fascynująca więź, ale mają podobne poglądy.

~Edward Wellington - chłopaczek poznany na Balu Bożonarodzeniowym, oczywiście wcześniej znała go tylko z imienia. Nawet jeśli pochodzą z wrogich domów to Azalia nawet go polubiła i dala mu buziaka!

~Peruna Duellona-znajoma z tego samego domu. Dziewczyny poznały się podczas jednego z konkursów pijackich (tak czasem Aza bierze w nich udział) Potyczka skończyła się remisem, od tamtej pory są one bliższymi znajomymi

~Jack Lampyre-koleżanka z Saevy, to też dość dobrze się znają. Czasem jednak Jacky pozwala sobie na coś więcej, gdyż Azalia została jedną z jej małych ofiar, które uważa za "urocze" i często Rosjanka jest przez nią podrywana. Raczej uważa to za komplement, niestety nie czuje pociągu do tej samej płci. Jednak nigdy nie ma nic przeciwko by czasem z nią porozmawiać.

Obojętność

~

Nienawiść

~Ansel Blais - młodszy uczniak Diligens, jak tutaj takiego lubić? No... na pewno trudno, dlatego Azalia go nie znosi. Do tego jeszcze nie dojrzały, jeszcze gorzej.


Uwielbienie

~Åke Cajsa Larsen - wspaniała osóbka, co z tego, że jest młodsza. Z jakiegoś powodu Azalia uwielbia ta istotkę na swój dziwny sposób gdyż uwielbia ona charakter młodszej koleżanki. Niech tylko ktoś spróbuje zrobić jej coś złego, a będzie miał Azalię na karku.

~Cloud Strife - facet z innego domu, znają się dość długo. Z czasem ich znajomość zmieniła się w coś nietypowego. Nie można tego nazwać związkiem, ale po prostu lubią się spotykać i trochę pobawić. Oboje nie chcą się związać na stałe, więc taka relacja jest na rękę Azalii. Oczywiście nie wszystko jest takie idealne, lepiej jest jeśli jak mniej osób o tym wie.

~Ainslie "Ain" Redgrave-ulubiony nauczyciel Azali i to nie bez powodu. Ma on w sobie coś takiego, że Rosjanka stała się stereotypowym przykładem zauroczenia uczennica+nauczyciel. Ona sama nie jest wstanie wytłumaczyć dlaczego tak, a nie inaczej. Po prostu trochę się zadurzyła, może to przez interesującą urodę lub charakter albo jedno i drugie. Zawsze pojawia się na lekcjach nekromancji, jeśli jest jednak nieobecna oznacza to, że musiało stać się coś poważnego.

~Aleksander Sabołow - bardzo bliski przyjaciel Azalci. Znajomość ta rozwinęła się gdy kiedyś zagrali wspólnie w duecie. Od tamtej pory często się widują, często się zgadza na wspólną grę by po prostu pogapić się na kolegę. Azalia znalazła również dla Saszki wyjątkowe miejsce w swoim serduszku (oczywiście w sferze przyjaźni) Często chce go również rozgryźć, wydaje się taki zamknięty, ale jest na bardzo dobrej drodze by poznać go lepiej niż inni.


Skomplikowane

~Vid Vaker - taki tam sługa, którego lubi dość często prowokować. Trudno określić tą relację gdyż z jednej strony zrobi niemalże wszystko dla Azy, za to z drugiej jest członkiem Diligens. Same pozytywy! Jednak nie może pokazywać, że Azalia mu pomaga w pewien sposób, dlatego jak doszło do czegoś takiego będzie jej małą tajemnicą.


Kot, pies, a może człowiek jakiś się znajdzie co chce znać Azalię bliżej, nienawidzić, podkochiwać się czy co tam da się wymyślić. Jeśli tak można śmiało pisać z pomysłem lub bez i coś się może wymyśli. Proszę od razu pisać na PW.


Ostatnio zmieniony przez Azalia dnia Nie Maj 25, 2014 3:04 pm, w całości zmieniany 12 razy
Powrót do góry Go down
Shadow

Shadow


Scorpio Liczba postów : 91
Join date : 16/10/2013
Age : 29
Skąd : Stąd

Niewol.... Znajomi Azalii Empty
PisanieTemat: Re: Niewol.... Znajomi Azalii   Niewol.... Znajomi Azalii EmptyWto Sty 07, 2014 9:19 pm

Skoro Azalia jest w Saevie, to wypada by Shad ją znał, tylko w jakim stopniu?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Niewol.... Znajomi Azalii Empty
PisanieTemat: Re: Niewol.... Znajomi Azalii   Niewol.... Znajomi Azalii EmptyWto Sty 07, 2014 9:21 pm

Tak samo i Shin. Więc Az proponuj coś.
Powrót do góry Go down
Azalia
Klasa Czwarta
Azalia


Aquarius Liczba postów : 220
Join date : 03/12/2013
Age : 28

Niewol.... Znajomi Azalii Empty
PisanieTemat: Re: Niewol.... Znajomi Azalii   Niewol.... Znajomi Azalii EmptyWto Sty 07, 2014 9:30 pm

Ależ jestem rozchwytywana D :

Shadziu - tutaj będę musiała się zastanowić jutro, bo nic mi ni przychodzi do głowy. Na PW, zapraszam nie lubię spamić :<

Shin - na razie orientacyjnie zajrzałam do twojej Kp i wyczytałam, że słaba główka jest. To może małe pojedynki na picie i okazja by Azalia mogła się z niego ponabijać? Czyli "Pogadać zawsze można" Nie wiem czy coś takiego ci pasuje jak chcesz możesz dodać też coś swojego. Po więcej na PW.
Powrót do góry Go down
Åke
Sekcja Instrumentów Strunowych | Klasa Pierwsza
Åke


Capricorn Liczba postów : 161
Join date : 30/10/2013
Age : 26
Skąd : Gorzów Wlkp. Jakby co wbijać, przyjmę wszystkich. o-o/

Niewol.... Znajomi Azalii Empty
PisanieTemat: Re: Niewol.... Znajomi Azalii   Niewol.... Znajomi Azalii EmptyWto Sty 07, 2014 11:06 pm

*macha łapką jak głupia* ;-;
Powrót do góry Go down
Azalia
Klasa Czwarta
Azalia


Aquarius Liczba postów : 220
Join date : 03/12/2013
Age : 28

Niewol.... Znajomi Azalii Empty
PisanieTemat: Re: Niewol.... Znajomi Azalii   Niewol.... Znajomi Azalii EmptySro Sty 08, 2014 3:18 pm

Ookeś @o@ Moje kochane stworzonko! Takie też będzie na fabule, co ty na to? Mała ulubienica Azalii za jej charakterek oraz wspaniała umiejętność szycia <33 Odpowiedź na PW proszę .w.
Powrót do góry Go down
Ansel

Ansel


Liczba postów : 8
Join date : 10/01/2014

Niewol.... Znajomi Azalii Empty
PisanieTemat: Re: Niewol.... Znajomi Azalii   Niewol.... Znajomi Azalii EmptySob Sty 11, 2014 6:57 pm

No cóż, ja widzę tutaj swojego przyszłego wroga. Zobaczymy jednak co wspólna fabuła przyniesie. Razz
Powrót do góry Go down
Cloud
Klasa Piąta
Cloud


Taurus Liczba postów : 225
Join date : 27/02/2014
Age : 27

Niewol.... Znajomi Azalii Empty
PisanieTemat: Re: Niewol.... Znajomi Azalii   Niewol.... Znajomi Azalii EmptyNie Mar 30, 2014 5:53 pm

No to tutaj też zgłoszę się po relacje.
Powrót do góry Go down
Azalia
Klasa Czwarta
Azalia


Aquarius Liczba postów : 220
Join date : 03/12/2013
Age : 28

Niewol.... Znajomi Azalii Empty
PisanieTemat: Re: Niewol.... Znajomi Azalii   Niewol.... Znajomi Azalii EmptyNie Mar 30, 2014 5:55 pm

Cloud, pisałam na PW! Tutaj zakaz spamu Q.Q
Powrót do góry Go down
Arsene
Klasa Szósta
Arsene


Aquarius Liczba postów : 97
Join date : 25/05/2014
Age : 29
Skąd : Francja

Niewol.... Znajomi Azalii Empty
PisanieTemat: Re: Niewol.... Znajomi Azalii   Niewol.... Znajomi Azalii EmptyWto Maj 27, 2014 7:15 pm

coś chceeeem~
Ale ni mam pomysłu
Powrót do góry Go down
Azalia
Klasa Czwarta
Azalia


Aquarius Liczba postów : 220
Join date : 03/12/2013
Age : 28

Niewol.... Znajomi Azalii Empty
PisanieTemat: Re: Niewol.... Znajomi Azalii   Niewol.... Znajomi Azalii EmptyCzw Maj 29, 2014 12:23 pm

Też na razie nie mam pomysłu, ale zapraszam na PW i coś się wymyśli .w. PS. nie chcę takie sobie zwykłej znajomości .w.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Niewol.... Znajomi Azalii Empty
PisanieTemat: Re: Niewol.... Znajomi Azalii   Niewol.... Znajomi Azalii Empty

Powrót do góry Go down
 
Niewol.... Znajomi Azalii
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Skarbiec Azalii
» Rodzina, znajomi miłości poszukiwane
» Krewni i znajomi... bałwanka, to znaczy Aoi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kartoteka :: Opisy Dodatkowe :: Relacje-
Skocz do: