IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Hope

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Hope
Klasa Pierwsza
Hope


Liczba postów : 65
Join date : 03/01/2014

Hope Empty
PisanieTemat: Hope   Hope EmptyPią Sty 03, 2014 4:29 pm

Godność: Hope Armani
Wiek: 14 latek, czyli w sam raz by zacząć uczęszczać do szkoły
Pochodzenie: Słoneczne Włochy, a dokładniej mówiąc to południowa część.
Dom: Veneficus
Klasa: Pierwsza
Klub i pozycja w nim: Żaden, nawet nie wiem do końca co to są te kluby i do czego służą.

Umiejętności: Umiem raczej dość niewiele, jednak w swoim domu rodzinnym nie leżałam na kanapie do góry brzuszkiem. Nauczyłam się wszystkiego, co potrzebne do samodzielnego życia. Sprzątanie, gotowanie. Mówiąc prościej, pani domu. Oprócz tego, umiem grać w karty i w kości. To na deszczowe, zimowe popołudnia. Umiem też troszkę tańczyć i śpiewać. Ale zazwyczaj ich nie pokazuję innym ludziom. No, mam też umiejętności niezbędne do uczenia się. Mam doskonałą pamięć i nawet szybko czytam i piszę. Mam też dość dobry refleks, bo często grałam w zbijaka na podwórku. A jeszcze uczyłam się jazdy konnej.  I to by było chyba na tyle.
Choroby: Nie przypominam sobie, bym była chora. W przeszłości byłam przeziębiona, miałam kaszel, ból gardła a nawet gorączkę. Ale to chyba nie o to chodzi.


Charakter: Mój charakter?... Muszę się sama opisywać? No dobrze, spróbuję, ale i tak lepiej poznają mnie koledzy z klasy i ze szkoły… Emm.. To cześć, jestem Hope Armani i lubię słodycze. I owoce. Tyle wystarczy? Nie? No to mówię dalej. Dla wszystkich staram się być miła, a ogólnie to najbardziej na świecie lubię się uśmiechać. Nie mam żadnych swoich ideałów chłopaka, czy dziewczyny, bo takie rzeczy mnie jeszcze nie interesują, o. Ale porozmawiać i pożartować mogę z każdą osobą. Dla innych jestem dość otwarta, ale z drugiej strony też nieśmiała. Na przykład nie zaśpiewam przed byle kim żadnej piosenki. Zazwyczaj ufam też ludziom i temu, co oni mówią. Bo jaki niby mają powód, by mnie okłamać? W jakichkolwiek konfliktach staram się zostawać neutralna. Kłótnie są be.  Hm.. i co jeszcze? O! Lubię być przytulana. Ale nie za często i nie za dużo. Chyba, że tego kogoś baardzo lubię.
Wygląd: Lustereczko powiedz przecie, jak wyglądam? Ostatnio jak się mierzyłam to miała 146 centymetrów wzrostu. A ważę 42 kilogramy. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale nie rozpaczam nad sobą. Oprócz tych suchych faktów o moim ciałku, mam czerwone włosy, z przodu z przyciętą grzywką. Po obu stronach głowy mam po jednym koku. Niektórzy się z nich śmieją, ale mi się podobają i je zostawię, o! Mam oczy, które błyszczą na fioletowo. To mnie zawsze dziwiło, niewiele osób ma taki kolor oczu jak ja. Jeśli chodzi o mój styl ubierania się… lubię najbardziej sukienki, spódniczki. Przecież jestem dziewczyną~

Inne:
-Łatwo mnie przestraszyć.
-Umie jeździć konno
-Lubi (prawie) wszystkie zwierzęta


Ostatnio zmieniony przez Hope dnia Sob Sty 04, 2014 11:25 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Inessa Władysławowa
Nauczycielka Eliksirów
Inessa Władysławowa


Liczba postów : 372
Join date : 27/12/2013

Hope Empty
PisanieTemat: Re: Hope   Hope EmptyPią Sty 03, 2014 9:12 pm

Mmmm aktywna 14 latka. Nie mówię, że za dużo ale na pewno nie będziesz pisać i czytać tak szybko jak twoja 17 letnia koleżanka z z jazdy konnej też nie będziesz wspaniała. Tak samo z gotowaniem, umieć możesz i możesz smacznie gotować ale nie jesteś mistrzem, dobra?




DO POPRAWY ;_______;
Powrót do góry Go down
Hope
Klasa Pierwsza
Hope


Liczba postów : 65
Join date : 03/01/2014

Hope Empty
PisanieTemat: Re: Hope   Hope EmptyPią Sty 03, 2014 9:25 pm

Powrót do góry Go down
Inessa Władysławowa
Nauczycielka Eliksirów
Inessa Władysławowa


Liczba postów : 372
Join date : 27/12/2013

Hope Empty
PisanieTemat: Re: Hope   Hope EmptyPią Sty 03, 2014 10:00 pm


Na razie do poprawy
Powrót do góry Go down
Hope
Klasa Pierwsza
Hope


Liczba postów : 65
Join date : 03/01/2014

Hope Empty
PisanieTemat: Re: Hope   Hope EmptyPią Sty 03, 2014 10:51 pm

Moce poprawione
Powrót do góry Go down
Inessa Władysławowa
Nauczycielka Eliksirów
Inessa Władysławowa


Liczba postów : 372
Join date : 27/12/2013

Hope Empty
PisanieTemat: Re: Hope   Hope EmptyPią Sty 03, 2014 11:29 pm



popraw i będzie akcept
Powrót do góry Go down
Hope
Klasa Pierwsza
Hope


Liczba postów : 65
Join date : 03/01/2014

Hope Empty
PisanieTemat: Re: Hope   Hope EmptySob Sty 04, 2014 11:24 am

No, to już tylko ograniczenia, reszta poprawiona.
Powrót do góry Go down
Inessa Władysławowa
Nauczycielka Eliksirów
Inessa Władysławowa


Liczba postów : 372
Join date : 27/12/2013

Hope Empty
PisanieTemat: Re: Hope   Hope EmptySob Sty 04, 2014 12:32 pm

Ograniczenia napisałam ci wcześniej.

AKCEPT
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hope Empty
PisanieTemat: Re: Hope   Hope Empty

Powrót do góry Go down
 
Hope
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Hope & Sasza
» Pokój nr.1 Hope & Willow

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kartoteka :: Karty Postaci :: Zaakceptowane-
Skocz do: