IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Cherry i Virtus

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Cherry
Klasa Trzecia
Cherry


Sagittarius Liczba postów : 53
Join date : 02/04/2014
Age : 25

Cherry i Virtus Empty
PisanieTemat: Cherry i Virtus   Cherry i Virtus EmptySob Cze 21, 2014 7:02 am

W sumie to z wierzchu wygląda jak zwyczajny mały domek - ot taki do wynajęcia na wakacje. Cały domek jest drewniany, żeby oddać klimat takiej prawdziwej chatki. Jakieś 3 schodki prowadzą na ganek, na którym to znajduje się niewielki drewniany stolik i 2 mega wygodne krzesła z poduchami. Kiedy wejdzie się drzwiami do środka, każdy musi przyznać, że jak na darmochę jest tu na prawdę bardzo przytulnie. Ściany są w kolorze morskim, tylko jedna ze ścian jest idealnie kontrastowo w kolorze brązowym. Przy brązowej ścianie stoi jedno łóżko natomiast przy ścianie równoległej kolejne. Są zaścielone białym prześcieradłem w koniki morskie (A poduchy są takie wielkie i kochane <3). Zaraz na lewo jest łazienka, natomiast przy wejściu znajduje się wielka szafa na ubrania. Ogólnie jest tu wszystko co trzeba. Nawet światła nie brakuje. Wielkie okno zajmujące niemal całą ścianę, jest na przeciwko drzwi.

Cherry, kiedy tylko znalazła się na miejscu i zobaczyła chatkę w której ma mieszkać... Cóż. Jej reakcja była raczej neutralna. Wzruszyła tylko ramionami i rzuciła swoją torbę na łóżko przy ciemniejszej ścianie. Szybko ściągnęła z siebie sukienkę a buty przebrała na wygodne japonki. Miała pod spodem nie bieliznę, lecz swój ulubiony strój kąpielowy w biało-niebieskie pasy. Ciuchy, które właśnie ściągnęła rzuciła na swoją wiśniową torbę, po czym wyciągnęła z niej paczkę wiśniowych cygaretek i zapalniczkę. Bez zbędnych ceregieli wyszła na Ganek i siadając wygodnie na krześle odpaliła cygaretkę.
Powrót do góry Go down
Virtus Jaquelin
Klasa Czwarta
Virtus Jaquelin


Taurus Liczba postów : 433
Join date : 14/12/2013
Age : 29
Skąd : Wałcz/Poznań

Cherry i Virtus Empty
PisanieTemat: Re: Cherry i Virtus   Cherry i Virtus EmptyPon Cze 23, 2014 5:57 pm

Idąc w stronę domku, który podobno dzieliłem z niejaką Cherry zastanawiałem się jak ta dziewczyna wygląda - "A MOŻE JEST BLONDYNKĄ?!" - rzuciłem głośno nagle w myślach patrząc w niebo z uniesionymi ramionami i wygraną miną(taką *3*). Po dłuższej jednak chwili popukałem się w czoło i rzuciłem przed siebie - Stary, przecież masz dziewczynę. Nie możesz się już zachwycać na widok, ani myśl o innych! - spojrzałem obok na półprzezroczystego, demonicznego gada wielkości psa Mastiffa Tybetańskiego, który miał na grzbiecie moje pakunki. Ja zaś sam targałem ze sobą pod pachą deskę do surfingu. Dawno się tak nie cieszyłem na wypad nad wodę, a jeszcze jak w ogóle będą fale, to byłem po prostu wniebowzięty! W samych spodenkach już bez butów i koszulki przemierzałem całkiem przyjemny klimat w stronę swojego domku. Już jakieś sto metrów od niego widziałem dziewczynę leżącą na ganku - "To nasz domek wakacyjny? Hohooo, bardzo przyjazny. Szczególnie dla oka." - bez zbędnych ceregieli przyspieszyłem kroku, aż w końcu dotarłem do miejsca docelowego i rzuciłem krótkim tekstem do demonicznego gada, aby moje rzeczy wrzucił po prostu na któreś z wolnych łóżek - No cześć~ - sypnąłem powitalnym tekstem do Cherry z szerokim uśmiechem i uniesioną do góry ręką - Surfujesz może? - zagadnąłem nagle. Nie widziałem niczego wcześniej w środku, ale zapytać nie zaszkodzi.
Powrót do góry Go down
Cherry
Klasa Trzecia
Cherry


Sagittarius Liczba postów : 53
Join date : 02/04/2014
Age : 25

Cherry i Virtus Empty
PisanieTemat: Re: Cherry i Virtus   Cherry i Virtus EmptyWto Cze 24, 2014 8:26 am

Do JEJ chatki zaczął zbliżać się jakiś blondyn. Początkowo Cherr go zignorowała, jednak kiedy był już dostatecznie blisko - skojarzyła sobie, że przecież nie będzie mieszkać sama, tylko miała mieszkać z jakimś Virtsusem. W sumie to chciała mu się przedstawić, ale on pewnie i tak wiedział jak ma na imię. Oszczędziła sobie na początek jakichkolwiek słów i tylko zaciągnęła się wiśniowym dymem po raz kolejny... i kolejny...
- No siema. - Odpowiedziała, nawet nie zmieniając wyrazu twarzy. Nie żeby była wredna, czy coś. Szczerze to miała jakąś tam cichą nadzieję, że ten koleś jednak ją polubi nawet z jej wrednym charakterkiem.
- Nie. Jestem grubym, płaszczącym dupę na krześle leniem - wypuściła szybko dym w bok
- Nie no. Nigdy w sumie nie próbowałam. Palisz? - Spytała go wyciągając paczkę wiśniowych fajek w jego stronę. A co tak, jednak będzie miła c:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cherry i Virtus Empty
PisanieTemat: Re: Cherry i Virtus   Cherry i Virtus Empty

Powrót do góry Go down
 
Cherry i Virtus
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Virtus Jaquelin

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kartoteka :: Karty Postaci :: Archiwum :: Chatki-
Skocz do: