IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Frakcje

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Natalya
Klasa Szósta
Natalya


Liczba postów : 34
Join date : 25/05/2014

Frakcje Empty
PisanieTemat: Frakcje   Frakcje EmptyPon Sie 18, 2014 6:09 am

No dobra. Czas zacząć dyskusję.
Jak może wiecie, a, jeżeli nie to już wiecie - zbliża się wojna. Chociaż to przesadne określenie. Odbędzie się event walki o szkołę którą agresorzy (oczywiście...) przegrają, jak, by, inaczej. Agresorami zapewne będą ludzie i magowie (chyba głównie z placówki), lecz coś mi się tu nie zgadza. Po co mieli, by to robić? Wyjaśnienie samo mi się pojawiło - władza.
Tak, więc nie przedłużając. Proponowałabym wprowadzenie frakcji ( coś w stylu Unia/Konfederacja). Czym, by się różnili? Oba "zgrupowania" pragnęłyby, by szkoła nadal istniała, lecz ich wizja, by się różniła. "Unia" na celu, by miała trzymanie się zasad magi (khm khm jakby jakieś istniał czy coś??) zaś "Konfederacja" uważała, by, że reguły nie mają prawda powstrzymywać rozwoju magi. W takim wypadku chyba nikt nie będzie pokrzywdzony w jakimś większym stopniu. Będzie mogła wygrać "Unia" bądź "Konfederacja" a różnica byłaby w mocy zaklęć. (jakby jakieś były).
Niby tekst chaotyczny i całkowicie to rozumiem, więc odpowiem na każde pytanie. (chodzi mi o to, żeby agresorzy mogli wygrać, a nie od razu na końcu byli na przegranej pozycji)
Powrót do góry Go down
Inessa Władysławowa
Nauczycielka Eliksirów
Inessa Władysławowa


Liczba postów : 372
Join date : 27/12/2013

Frakcje Empty
PisanieTemat: Re: Frakcje   Frakcje EmptyPon Sie 18, 2014 6:15 pm

Tak właściwie to raczej chodzi o samą walkę niż o wygraną czy przegraną, bo to raczej za dużo i tak nie zmieni...takie przynajmniej jest moje zdanie.
Powrót do góry Go down
Vid Vaker
Klasa Czwarta
Vid Vaker


Liczba postów : 165
Join date : 15/12/2013

Frakcje Empty
PisanieTemat: Re: Frakcje   Frakcje EmptyPon Sie 18, 2014 6:56 pm

To teraz powiedz mi, dlaczego Unia i Konfederacja miałaby walczyć na terenie szkoły o władzę? Pomysł wypłynął od tego, że niektórzy gracze to "pseudomagowie", tak jak Kai czy Ryo. Chodziło tu przede wszystkim o anihilację szkoły przez ludzi niemagicznych, którzy o niej wiedzą i chcą jej się pozbyć. Łatwo wtedy się domyślić, że jednym z ich celów będą szkoły: miejsca, gdzie szkoli się młodych magów. I ponownie poruszamy kwestie tego, że agresorzy przegrywają. Otóż zacznijmy od tego, że będą dwie strony: Obrońcy Szkoły (uczniowie, personel, nauczyciele itd) vs Agresorzy (NPCe oraz Zdrajcy). Przede wszystkim chodzi o to, aby było trochę zabawy. Taki bitewniak, w którym mogą brać udział gracze po obu stronach. Dodatkowo, niekoniecznie musi się to skończyć natychmiastową porażką agresorów. Weźmy pod uwagę, że inne szkoły mogą upaść, a je mogą przejąć niemagiczni oraz gracze, którzy staną po ich stronie. Zresztą, wszystko zależy jeszcze od prowadzącego MG (Nepcia się zgodziła) oraz tego czy w ogóle będzie zainteresowanie.

Co do politycznych frakcji- pomysł jest naprawdę fajny, ale tak jak mówiłem. Nie wiem dlaczego miałyby się toczyć mordercze walki na terenie szkoły.
Powrót do góry Go down
https://stfrancesa.forumpolish.com/t387-videokasetka#4654
Sponsored content





Frakcje Empty
PisanieTemat: Re: Frakcje   Frakcje Empty

Powrót do góry Go down
 
Frakcje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Informacje :: Propozycje/ Uwagi/ Pytania-
Skocz do: