IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wodny Bąbelek

Go down 
AutorWiadomość
Hotaru

Hotaru


Liczba postów : 3
Join date : 04/08/2014

Wodny Bąbelek Empty
PisanieTemat: Wodny Bąbelek   Wodny Bąbelek EmptyPon Sie 04, 2014 2:24 pm


Budowa


    H e j!Nazywam się Renille Carver, a ty właśnie dorwałeś się do mojego pamiętnika, właściwie to do kawałka ściany.  Mieszkam w jeziorze, niektórzy mówią, że jestem małą syrenką, tylko mam niebieskie włosy. Póki co mam piętnaście lat! Nie umiem robić nic wyjątkowego, no o ile sama  jestem wyjątkowa. To co dla innych dziwne dla mnie jest normalne.  Chodzę do szkoły do klasy drugiej i właściwie niczym specjalnym się nie zajmuje. Warto podkreślić, że nie należę do żadnego domu.



Budowa

    Wielu ludzi często pyta mi się co takiego syrena może umieć? Albo na co chorować, czego się bać, a jakie ma umiejętności magiczne? Noo, w sumie to dosyć skomplikowane, ale zacznę od tego co jest najprostsze.Moje umiejętności są dosyć proste. Szczerze, mówiąc nigdy nie walczyłam, nie bawiłam się żadnym patykiem w dzieciństwie, czy nawet nie uderzyłam nikogo pięścią. Jestem delikatnym kwiatem. Czasami najmniejsze ostrze może mnie łatwo skrzywdzić. Nie mam do tego ręki, pewnie przewróciłabym się o swój własny miecz przez przypadek. Oprócz, tego no wiem coś o życiu w jeziorze. Wiem czego mogę się tam spodziewać, co mogę zjeść, a czego, czy też jakiego zwierzaka mam unikać. Za zwyczaj są do mnie przyjaźnie nastawione. W gruncie rzeczy jak każda syrena mam piękny głos, tylko że ja nie kuszę żeglarzy moim pięknym głosem, a uczniów, którzy raczyli wyjść na mój koncert ze szkoły. Wiem jak sobie poradzić na dnie jeziora. No i najważniejsze umiem pisać, czytać i mówić w języku angielskim i morskich stworzeń.No jak to rybka. Zdrowy jak ryba, a ja jestem pół rybą, więc to jasne, że jestem zdrowa, no nie?



Charakter:
Wygląd:
Historia:

Inne:[/i]
Powrót do góry Go down
 
Wodny Bąbelek
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kartoteka :: Karty Postaci-
Skocz do: