IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Praktykant

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Dalian
Klasa Trzecia
Dalian


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2014

Praktykant  Empty
PisanieTemat: Praktykant    Praktykant  EmptyCzw Lip 24, 2014 3:21 pm

Skoro już wiele głosów było, a co po szkole? To bodajże od Vida proponuję wam stworzenie nowej grupy czyli praktykanta. Człowiek po skończonej szkole mógłby przygotowywać się do pomocy w szkole w różnym polu - jako grono pedagogiczne, lub pomoc np. woźny, kucharz etc. Tak więc co wy na to?~~
Powrót do góry Go down
Hope
Klasa Pierwsza
Hope


Liczba postów : 65
Join date : 03/01/2014

Praktykant  Empty
PisanieTemat: Re: Praktykant    Praktykant  EmptyCzw Lip 24, 2014 3:32 pm

Czy ma to być grupa otwarta? Czy tylko dla absolwentów? To znaczy, czy można sobie zrobić praktykanta z karty postaci? Bo pomysł sam w sobie dobry, tyle że przed wprowadzeniem trzeba ustalić wszystkie przywileje tych ludzików i to, co robią w szkole.
Powrót do góry Go down
Dalian
Klasa Trzecia
Dalian


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2014

Praktykant  Empty
PisanieTemat: Re: Praktykant    Praktykant  EmptyCzw Lip 24, 2014 3:34 pm

Grupa dla absolwentów szkoły, nikogo innego w niej nie widze. Może ludzie z innych szkół, ale na pewno nie zwykli ludzie ~_~
Powrót do góry Go down
Vid Vaker
Klasa Czwarta
Vid Vaker


Liczba postów : 165
Join date : 15/12/2013

Praktykant  Empty
PisanieTemat: Re: Praktykant    Praktykant  EmptyPią Lip 25, 2014 8:18 am

To skoro ten pomysł wyszedł ode mnie to napiszę jak ja bym to widział (luźna propozycja oczywiście, nie mówię że musi tak być, w końcu możecie to wymyślić lepiej). Proponuję, aby praktykantem można było zostać dopiero po skończeniu szkoły, a nie na starcie z KP. Z tą kwestią wiąże się fakt, że prędzej czy później każdy uczeń powinien awansować o tę klasę wyżej. Jak wspominałem, najlepszy byłby event, taki może ze dwa razy do roku (raz na rok to za mało jednak), który byłby egzaminem. Alternatywą jest zaliczenie odpowiedniej ilości jednostek lekcyjnych i indywidualny egzamin. Np. zaliczam 3 lekcje literatury, 3 eliksirów, 3 matematyki i przystępuję do egzaminu, aby skoczyć klasę wyżej.

Teraz pytanie: Co robi praktykant? Według mnie, powinien się przyuczać do zawodu, ale od kogo? Kiedyś wspominałem, że najlepiej, gdyby uczyli się u nauczyciela/personelu. Np. Przyszły lekarz uczy się od pielęgniarki/lekarza/nauczyciela eliksirów, przyszły prawnik od nauczyciela literatury, kucharz od kucharza itd. Problem się pojawi, gdy danej osoby nie będzie. Ogółem mamy problem z nauczycielami (Aktywni są chyba tylko Neptun, Inessa, Radek i Xingke (+Kappa, która nie wiem czego uczy nawet) a to za mało). Wielu nauczycieli, którzy są w spisie nawet się nie pojawia, smuteczek.
Powrót do góry Go down
https://stfrancesa.forumpolish.com/t387-videokasetka#4654
Venus
Pielęgniarka
Venus


Virgo Liczba postów : 79
Join date : 22/05/2014
Age : 27
Skąd : Kato

Praktykant  Empty
PisanieTemat: Re: Praktykant    Praktykant  EmptyNie Lip 27, 2014 8:58 pm

Vid jak dla mnie pięknie włożyłeś do pigułki chyba miesięczną dyskusję na ten temat.
Jak dla mnie egzamin 2 razy w roku może być, tylko że dla określonej liczny uczniów (za dużo się absolwentów zrobi). Co do nieistniejących nauczycieli, można na ich miejsce wstawić ochotników (MG XD), którzy by od czasu do czasu poprowadzili za nich lekcje.
Co do tych nieaktywnych, to po wakacjach za zezwoleniem Amci, będę robić czystkę w spisach zaś i wyciepnę ludzi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Praktykant  Empty
PisanieTemat: Re: Praktykant    Praktykant  Empty

Powrót do góry Go down
 
Praktykant
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Informacje :: Propozycje/ Uwagi/ Pytania-
Skocz do: