IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ☭ Наталья отношения ☭

Go down 
AutorWiadomość
Natalya
Klasa Szósta
Natalya


Liczba postów : 34
Join date : 25/05/2014

☭ Наталья отношения ☭ Empty
PisanieTemat: ☭ Наталья отношения ☭   ☭ Наталья отношения ☭ EmptySob Cze 14, 2014 5:12 pm

"Co mi się kojarzy z szkołą? Hah, raczej z jej brakiem. Eve mi się przypomina. Słodka dziewczyna z Ordinarium, która zdała 2, w sumie już 3, klasę tylko dzięki moim korkom z kilku przedmiotów. Jest strasznie ciekawa świata i chciała, by wiele wiedzieć. Na początku nie pchała łap tam gdzie nie trzeba, potem zaczęła sobie na to pozwalać Ale po takim czasie, jaki się znamy okazała się być całkiem niezłym okazem zboczonej dziewczyny - khm,żebym sama taka nie była, khmkhm - więc czasami zaplanowana nauka kończy się na gadaniu o wszystkim innym tylko nie szkole. Dzięki temu dowiedziałam się trochę o jej nieznanej historii, że woli dziewczyny, o jej mocach oraz fobiach. W sumie była, to równa wymiana za własne informacje."

"Szkoła mimo swojej wielkości nie posiada zbyt dużej gammy osób, z którymi mogłabym sensownie porozmawiać. Chyba, gdyby nie moja nauczycielka od eliksirów Inessa umarłabym tutaj z nudów. Była to pierwsza osoba którą tu poznałam. Jestem z Rosji, tak samo, jak ona, więc, to ona mnie oprowadzała po budynku i tak powoli rozwinęła się przyjaźń. Heh, dziwnie to trochę brzmi. Mimo, że możemy na sobie polegać nadal lubi się trochę na mnie wyżywać, piłuje strasznie, ale ja idę w opór i jak dotąd nawet najmniej logiczne i najtrudniejsze zadania odrobiłam, z jej pomocą bądź bez."

"Kogo tu nie lubię? Ehh, tyle imion i nazwisk. Kiwi. Tak. Znaczy, nawet jej nie znam osobiście i może lepiej żebyśmy się nie poznały. Plotki po szkole, tym bardziej magicznej, rozchodzą się bardzo szybko. Wiadomo mi, że jest to pupilka Iness, jej ulubiona uczennica, która zawsze jest na pierwszym miejscu, nawet mimo moich starań. Chyba od otwartej nienawiści do niej ratuje ją to, że jest dziewczyną. Lecz, gdy tylko, nie daj Boże, spotkam - niech szykuje się do udowodnienia, że zasługuje na bycie pierwszą."
Powrót do góry Go down
 
☭ Наталья отношения ☭
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kartoteka :: Opisy Dodatkowe :: Relacje-
Skocz do: