IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #36 Stosunek do innych

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Ryo36
Klasa Czwarta
Ryo36


Liczba postów : 46
Join date : 02/04/2014

#36 Stosunek do innych Empty
PisanieTemat: #36 Stosunek do innych   #36 Stosunek do innych EmptyCzw Kwi 24, 2014 5:25 pm

Przez dosyć zmienną naturę Ryo nie istnieją u niego pozytywy i negatywy. Każdą osobę trzeba rozpatrzeć z każdej perspektywy.


# Neptun
# Nauczyciel musiał się sporo bić z własnymi myślami, gdy widział chłopaka wszczynającego bójkę podczas jego zajęć... Ten Ryo wyrobił sobie o nim zdanie ciapy, która nie umie zapanować nad sytuacją.
# -
# Całkowicie neutralni. Ryo darzy nauczyciela odpowiednim szacunkiem.
# -
# Rozpięta koszula! Zmierzwione włosy! Ta męskość bijąca od Neptuna Aresa (czy innego Sofoklesa) powaliła Ryo na kolana! Ten oczywiście zdążył wyrazić swoje uczucia na swój dziwny sposób co skonfundowało nauczyciela...

# Cherry
# Ekhm: "I ty za młodu nie dorżnięta
Megiero, co masz taki tupet,
Że "szczujesz" na mnie swe "lusterka";
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

# -
# Został spoliczkowany za poprzednie zachowanie, jednak Ryo "honorowo" był w stanie poddać się karze.
# -
# Zdążył ją tylko przytulić (lol)

# Smoke
# Ten jegomość został pobity do nieprzytomności oraz "zdissowany" w bodajże dwóch zwrotkach.
# -
# Żal za pobicie... Tyle.
# -
# Ryo niesamowicie przejął się tym co zrobił biednemu Smoke'owi, więc raz go przytulił (solidna zapłata).

# Selestia
# -
# -
# -
# -
# Ryo wyprzytulał Selestię za wszystkie czasy nawet nie spostrzegając, iż jest ona duchem. Bardzo miło spędziło mu się z nią czas.

# Jack the Joker
# -
# Tryb sadystyczny zdążył tylko kilka razy negatywnie pomyśleć o nauczycielu.
# Nawiązali kontakt, poprzez zakład- "traf mnie, a wygrasz". Oczywiście Ryo się udało (madafaka)
# -
# W tym trybie się poznali, jednak szybko się zakończył, i Kochaś wiele nie zdążył powiedzieć.

# Kto następny?
#
#
#
#
#


Ostatnio zmieniony przez Ryo36 dnia Czw Maj 22, 2014 4:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Selestia

Selestia


Liczba postów : 40
Join date : 01/01/2014

#36 Stosunek do innych Empty
PisanieTemat: Re: #36 Stosunek do innych   #36 Stosunek do innych EmptyCzw Kwi 24, 2014 6:26 pm

Ja chcę i Selestią i Ines coś <3
Powrót do góry Go down
Guardian
Strażnik Szkoły
Guardian


Liczba postów : 145
Join date : 24/02/2014

#36 Stosunek do innych Empty
PisanieTemat: Re: #36 Stosunek do innych   #36 Stosunek do innych EmptyCzw Kwi 24, 2014 8:01 pm

Jako iż specyfikacja Ryo powoduje jego olbrzymią nieprzewidywalność, to nie jestem w stanie przewidzieć jakby się zachowywał w stosunku do którejkolwiek z Twoich postaci. Co powiesz na to, aby pójść na fabułę i zobaczyć co z tego wyniknie?
Powrót do góry Go down
Selestia

Selestia


Liczba postów : 40
Join date : 01/01/2014

#36 Stosunek do innych Empty
PisanieTemat: Re: #36 Stosunek do innych   #36 Stosunek do innych EmptyCzw Kwi 24, 2014 8:07 pm

Dobra, najszybciej będę miała wolną pewnie Selestię
Powrót do góry Go down
Guardian
Strażnik Szkoły
Guardian


Liczba postów : 145
Join date : 24/02/2014

#36 Stosunek do innych Empty
PisanieTemat: Re: #36 Stosunek do innych   #36 Stosunek do innych EmptyCzw Kwi 24, 2014 8:08 pm

Okej, to daj znać na PW jak będziesz wolna Wink Najlepiej pisz na konto Vid'a, bo tam najczęściej wchodzę.
Powrót do góry Go down
Cloud
Klasa Piąta
Cloud


Taurus Liczba postów : 225
Join date : 27/02/2014
Age : 28

#36 Stosunek do innych Empty
PisanieTemat: Re: #36 Stosunek do innych   #36 Stosunek do innych EmptySob Kwi 26, 2014 12:52 pm

Weź coś dla mnie też wymyśl.
Powrót do góry Go down
Vid Vaker
Klasa Czwarta
Vid Vaker


Liczba postów : 165
Join date : 15/12/2013

#36 Stosunek do innych Empty
PisanieTemat: Re: #36 Stosunek do innych   #36 Stosunek do innych EmptyNie Kwi 27, 2014 12:12 pm

Podobnie jak w przypadku Selestii/Inessy, musimy się umówić na fabułę. Za bardzo u Ryo wymyślać się nie da xD
Powrót do góry Go down
https://stfrancesa.forumpolish.com/t387-videokasetka#4654
Sponsored content





#36 Stosunek do innych Empty
PisanieTemat: Re: #36 Stosunek do innych   #36 Stosunek do innych Empty

Powrót do góry Go down
 
#36 Stosunek do innych
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kartoteka :: Opisy Dodatkowe :: Relacje-
Skocz do: