IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Męczydusze administracji

Go down 
+18
Cherube
Lucy
Lulu
Venus
Kappa-senpai
Sarami
Arashi
Marika
Iaebe
Vid Vaker
Ariadna Lightsworth
Inessa Władysławowa
Kage
Hay Lin
Tranquilla
Amelie
Edward
Rudzielec
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Rudzielec
Klasa Czwarta
Rudzielec


Liczba postów : 91
Join date : 31/01/2014

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptySro Lut 05, 2014 5:30 pm

First topic message reminder :

A więc, żeby nie robił się bałagan - proponuję, aby sprawy do administracji pisać tutaj. :3

A więc zacznę!

1. Pierwsza moja propozycja dotyczy pokoi. Nie widzę nigdzie miejsca, w którym można by zgłosić się do dopisania do spisu. Rozumiem - domów nie mieszać - ale jednak niektórzy chcieliby się umówić jakoś do dzielenia tej samej przestrzeni. Proponuję, aby założyć temat do zgłoszeń, aby wpisać odpowiednią osobę do danego pokoju. Cóż, przynajmniej nie byłoby żadnych problemów.

2. Proponuję opisać pola profilu. W szczególności "sztukę". Sam musiałem się nieźle nagłowić, aby odkryć, o co tutaj chodzi.

3. No właśnie - skoro już o magii mowa. Przy mocach - w porządku, bo przecież są ograniczenia, ale te zaklęcia dodatkowe... Ta cała magia. No właśnie, nie ma w niej żadnych ograniczeń w używaniu. Jedno zaklęcie na post? A może na kilka? Co skutkuje przedobrzeniem w używaniu magii? Nie ma o tym żadnego słowa. Dodatkowo poziom jej używania. Niektórzy użytkownicy, będąc w pierwszej klasie, a znając magię uzdrawiania, nie mogą uleczać chociażby poważnych chorób, prawda? Mniej więcej nakreślenie stopni i tego, do czego można używać magii. To też byłoby przydatne.

Przepraszam za moją składnię - a w sumie jej brak - jednak... No, po prostu mój mózg jest przegrzany.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Arashi
Przewodnicząca Klubu Herbacianego | Klasa Trzecia
Arashi


Liczba postów : 102
Join date : 03/03/2014
Skąd : Gdańsk.

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptySro Maj 14, 2014 6:22 pm

Ja tylko dodam, że pomysł z zrobieniem tego porządku w mocach jest bardzo dobry. To samo można zrobić z zarezerwowanymi postaciami, bo pewnie jest kilka, które mogłyby być wolne. A jeśli ktoś wszedł, napisał kilka postów i nie wrócił i to dawno temu, to pewnie już nigdy tu nie zawita.
Powrót do góry Go down
Sarami
Klasa Trzecia
Sarami


Scorpio Liczba postów : 676
Join date : 01/04/2014
Age : 26
Skąd : się biorą krasnoludki?

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptySro Maj 21, 2014 6:47 pm


    Czasochłonne jest pilnowanie czy każda postać nie wchodzi już trzy miesiące. Ewentualnie w temacie od zarezerwowanych postaci można dać na górze czerwony napis "Jeżeli postać jest zajęta, a nie była aktywna trzy miesiące - można sobie ją zarezerwować" czy coś w tym stylu.


Ostatnio zmieniony przez Sara dnia Pią Maj 30, 2014 9:58 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://stfrancesa.forumpolish.com/t566-sakiewka-sary
Marika
Klasa Piąta
Marika


Liczba postów : 97
Join date : 17/10/2013

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptyCzw Maj 22, 2014 9:32 pm

Czasochłonne właśnie takie pilnowanie jest. To tylko tak superowo brzmi, ale zwiększamy limit mocy do 5 na chwilę obecną. Co do rezerwacji osoba zawsze może sprawdzić, lub się spytać, lub dodamy dopisek tak jak Sara pisze, whatever.
Powrót do góry Go down
Kappa-senpai
Nauczyciel Wychowania Artystycznego
Kappa-senpai


Liczba postów : 74
Join date : 28/05/2014

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptyPią Maj 30, 2014 6:13 am

A ja mam pytanie z innej kategorii TOTALNIE (głos tapeciary).
Dlaczego nie postanie na forum grupa o nazwie "Mieszkańcy" na przykład? Mogliby tam być zwykli ludzie bez mocy, albo po prostu osoby, które nie chcą ani uczyć, ani być uczniami. Co by komu taka grupa zawadzała? :p Można by też zrobić, że osoby, które są w tej grupie i mają moc do, na przykład 17 roku życia, mają jedną moc, powyżej dwie. Jeden kolorek w tą, czy w tą ale mnie jakoś tej grupy brakuje ;p
Powrót do góry Go down
Venus
Pielęgniarka
Venus


Virgo Liczba postów : 79
Join date : 22/05/2014
Age : 27
Skąd : Kato

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptyPią Maj 30, 2014 8:44 pm

Nie wiem, czy to się sprawdzi, ewentualnie ankietę na ten temat zrobić. Moim zdaniem można zaryzykować, ale ludzie bez mocy by to byli by pasowało do realiów. Osobiście uważam to za niepotrzebne.

/ Co do pilnowania spisów i nie wchodzenia graczy ja mogę przenosić postacie nie aktywne 5 miesięcy do spisu porzuconych i pozwalniać spisy.
Powrót do góry Go down
Inessa Władysławowa
Nauczycielka Eliksirów
Inessa Władysławowa


Liczba postów : 372
Join date : 27/12/2013

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptyPią Maj 30, 2014 9:53 pm

Nie wiem czy moce, skoro to mają być ludzie zwykli. chyba, że będą potrafili takie drobne pierdoły pomagające w codziennym życiu.
Powrót do góry Go down
Lulu
Nauczycielka Run Magicznych
Lulu


Aries Liczba postów : 21
Join date : 07/04/2014
Age : 28

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptySob Maj 31, 2014 1:36 pm

Jestem za, co gdybym chciała stworzyć dziecięcą postać? Z góry należy narzucić jej moce, coby wpasowała się w realia, była w stanie uczęszczać do szkoły.
Wydaje mi się, że to głupota, iż zapomniano o takiej grupy. Jak najbardziej jestem za ankietą.
A co do ludzi, to mogą posiadać pokłady magicznej mocy, acz nie być w stanie jej wyzwolić, o.
Powrót do góry Go down
Inessa Władysławowa
Nauczycielka Eliksirów
Inessa Władysławowa


Liczba postów : 372
Join date : 27/12/2013

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptySob Maj 31, 2014 2:12 pm

Powrót do góry Go down
Lucy
Klasa Piąta
Lucy


Liczba postów : 60
Join date : 21/04/2014

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptySob Maj 31, 2014 7:05 pm

A ja z innej beczki, może można by było zrobić listę osób odpowiedzialnych za forum. Czyli np. Osoby odpowiedzialne za spr. kp, mg, mody od sb itp itd.
Wydaje mi się że ułatwiłoby to nieco rozgrywkę i ogólną organizację na forum.

No chyba że jest taki temat i ja ślepa jestem ;D
Powrót do góry Go down
Amelie
Przewodnicząca Szkoły | Klasa Czwarta
Amelie


Gemini Liczba postów : 470
Join date : 12/10/2013
Age : 26
Skąd : Polsza.

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptyNie Cze 01, 2014 10:31 am

Spoko Lucy, taki temat na dniach będzie zrobiony. Wcześniej chciałam go zrobić z obrazkami, ale widocznie im szybciej tym lepiej.
Powrót do góry Go down
https://stfrancesa.forumpolish.com/t277-amelcia
Cherube
Klasa Czwarta
Cherube


Liczba postów : 2
Join date : 22/10/2013

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptyPon Sie 04, 2014 1:04 pm

Dzień dobry! ♥ Wiem, że siedzę tu od niedawna, ale chciałem zwrócić uwagę na pewną sprawę. Chodzi mianowicie o limit multi – w chwili obecnej wynosi on cztery konta na osobę, chyba że administracja pozwoli na więcej, ale... szczerze? Tylko dzisiaj widziałem dwie osoby, które na ów limit narzekały, a jestem przekonany, że na dniach znalazłbym więcej. xD Czy jest on naprawdę potrzebny? I tak jest zarządzenie, że każde multikonto musi być zadbane i prowadzone, więc może równie dobrze byłoby znieść ten limit? :3 W końcu jedna osoba trzech kont aktywnie nie poprowadzi, a inna da radę z dwudziestoma (i nie przesadzam... znam taką...).

Tak tylko zostawiam myśl do rozważenia – być może większa swoboda w kreacji postaci zaowocowałaby większą odpowiedzialnością ze strony użytkowników, i żaden dobry pomysł nie szedłby w zapomnienie na rzecz innego.
Powrót do góry Go down
Sarami
Klasa Trzecia
Sarami


Scorpio Liczba postów : 676
Join date : 01/04/2014
Age : 26
Skąd : się biorą krasnoludki?

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptyPon Sie 04, 2014 1:37 pm

Ten limit był tylko po to, żeby była pewność, że użytkownik będzie dbać o inne konta. Jeżeli uważasz, że dasz radę pociągnąć i na dziesięciu; w porządku, nie mam nic przeciwko żeby wznieść ten limit. Ale jeżeli zaobserwuje się, że któraś postać jest nieaktywna, no to jakaś kara musi być. Pewno będziemy zwracać uwagę, ale coś poza tym? Zakaz na kolejne multi byłby przesadą. W sumie nie wiem. Mogę łamać ręce innym postacią tej osoby na fabułach, żeby jej się zachciało grać tymi, które ręce mają :C
Powrót do góry Go down
https://stfrancesa.forumpolish.com/t566-sakiewka-sary
Virtus Jaquelin
Klasa Czwarta
Virtus Jaquelin


Taurus Liczba postów : 433
Join date : 14/12/2013
Age : 29
Skąd : Wałcz/Poznań

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptyPon Sie 04, 2014 1:50 pm

Ja to bym ten limit nawet zniżył do maksymalnie dwóch kont na gracza, bo jestem mega przeciwnikiem czegoś takiego xd Ale na dobrą sprawę muszę przyznać, że nie siedzę w administracji, więc mi to lotto czy one będą, czy też nie, bo jakby nie patrzeć - nie ja będę musiał się z tym męczyć. Jedna dodatkowa postać - spoko, ktoś chce może zagrać sobie obiema płciami. Dwie dodatkowe - to już tłok i widać, że taka osoba nie wie czego chce. Trzy lub więcej? To już przesada. I potem wychodzi, że postaci na forum jest sto w ostatnich 24h, a tak naprawdę graczy tylko dwudziestu.
Powrót do góry Go down
Sarami
Klasa Trzecia
Sarami


Scorpio Liczba postów : 676
Join date : 01/04/2014
Age : 26
Skąd : się biorą krasnoludki?

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptyPon Sie 04, 2014 1:54 pm

    Akurat w sztucznym tłumie nie ma nic złego! Tylko te wszystkie multikonta muszą być aktywne :c
Powrót do góry Go down
https://stfrancesa.forumpolish.com/t566-sakiewka-sary
Hope
Klasa Pierwsza
Hope


Liczba postów : 65
Join date : 03/01/2014

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptyPon Sie 04, 2014 2:49 pm

No, zgadzam się z Virtem. 3 konta to w sam raz, cztery jak się komuś serio nudzi w domu (np. mi). Ale więcej? Lepiej wykreować jedną, oryginalną postać i rozwijać ją i jej psychologię, zbiór zachowań, niż tworzyć tysiące klonów, które w sumie i tak tylko zapychają pasek userów.
Powrót do góry Go down
Amelie
Przewodnicząca Szkoły | Klasa Czwarta
Amelie


Gemini Liczba postów : 470
Join date : 12/10/2013
Age : 26
Skąd : Polsza.

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptyPon Sie 04, 2014 2:51 pm

Ja jestem za większą ilością postaci, bo mimo że jestem mocno związana z Amelcią, czasami mam wiele pomysłów i chciałabym je kontynuować dla aktywnych graczy można by zrobić wyjątek.
Powrót do góry Go down
https://stfrancesa.forumpolish.com/t277-amelcia
Sarami
Klasa Trzecia
Sarami


Scorpio Liczba postów : 676
Join date : 01/04/2014
Age : 26
Skąd : się biorą krasnoludki?

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptyPon Sie 04, 2014 2:53 pm

Więc inaczej. Niech nie będzie tak, że każdy może sobie zrobić 10 postaci na raz. Jeżeli ktoś ma tą maksymalną ilość i widać, że sobie z nimi radzi; może zgłosić do administracji, że chce założyć kolejną, admin sprawdza, czy aby na pewno jest wystarczająco aktywny no i daje mu pozwolenie, lub nie. Choć z tym wydaje mi się, że będzie trudno. Bo jak ktoś chce, to po co podcinać mu skrzydła.


Ostatnio zmieniony przez Sara dnia Pon Sie 04, 2014 2:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://stfrancesa.forumpolish.com/t566-sakiewka-sary
Amelie
Przewodnicząca Szkoły | Klasa Czwarta
Amelie


Gemini Liczba postów : 470
Join date : 12/10/2013
Age : 26
Skąd : Polsza.

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptyPon Sie 04, 2014 2:54 pm

Każdemu pasuje tak jak napisała Sarcia, sprzeciw?
Powrót do góry Go down
https://stfrancesa.forumpolish.com/t277-amelcia
Virtus Jaquelin
Klasa Czwarta
Virtus Jaquelin


Taurus Liczba postów : 433
Join date : 14/12/2013
Age : 29
Skąd : Wałcz/Poznań

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptyPon Sie 04, 2014 3:11 pm

To ja mam inny pomysł. Macie na forum taką ładną statystykę o tutaj: http://scr.hu/2fdl/vox2s
Więc jeśli ktoś na swoich wszystkich kontach ma powiedzmy(tak jak tutaj Sara) 5 postów dziennie siekniętych, to może mieć kolejne konto. Jeśli ma mniej - nie może. Tylko wtedy jest problem z tym, że w Hyde Parku trzeba by było wyłączyć nabijanie postów, bo ktoś by walił 1 posta dziennie każdym kontem, a resztę nadrabiał HP Wink
Powrót do góry Go down
Sarami
Klasa Trzecia
Sarami


Scorpio Liczba postów : 676
Join date : 01/04/2014
Age : 26
Skąd : się biorą krasnoludki?

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptyPon Sie 04, 2014 4:30 pm

Szkoda, że większość poich postów to Hyde. A 5 postów dziennie to serio przesada jak dla kogoś, kto ma mieć dziesięć kont. Że co. Ktoś ciągle siedzi na forum, poszedł z kimś innym na fabułe i ta druga osoba odpisuje raz dziennie, mimo że ta 1 siedzi ciągle gotowa odpisywać - to już ta pierwsza nie może mieć drugiego konta, bo pisze za mało postów dziennie? Niefajnie.
Powrót do góry Go down
https://stfrancesa.forumpolish.com/t566-sakiewka-sary
Guardian
Strażnik Szkoły
Guardian


Liczba postów : 145
Join date : 24/02/2014

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptyPon Sie 04, 2014 4:34 pm

Virtus, pomysł na "post na dzień" może być dosyć problematyczny. Jak dobrze wiemy, nie chodzi o ilość, ale o jakość. Załóżmy, potrafię jednego dnia z odpowiednią osobą wymienić dziesięć do piętnastu postów, ale są osoby, które piszą post na dzień-dwa, ale post ten to potocznie esej/referat. I taka osoba też może być aktywna na kilku kontach i pisać referaty na kilku kontach. Dodatkowo wszystko zależy od tego jak szybko odpisuje osoba, z którą jesteśmy na fabule.
Co do punktu w regulaminie, to chyba jest napisane, że jak ktoś jest w stanie prowadzić kolejne dodatkowe konto, to może uzyskać pozwolenie administracji (a ta raczej problemów robić nie będzie, chyba że to będzie kolejna pusta postać np). Tyle mojego zdania w tym temacie.
Powrót do góry Go down
Fleur
Nauczycielka Biologii
Fleur


Liczba postów : 13
Join date : 26/06/2014

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptyNie Sie 17, 2014 11:49 am

Pogoda, pogoda... według niej mamy kwiecień, a przecież już od dłuższego czasu trwa event wakacyjny. Trochę to dziwne. Oczywiście, to normalne, że pora roku trwa na forum dłużej niż w rzeczywistości, ale trochę problematyczne, gdy wszyscy piszą o wakacjach w swoich postach.
I teraz pytanie do Adminów:
Czy pogoda jest niezmieniana z jakiegoś konkretnego powodu? Czy był to efekt zamierzony?
Bo jednak wakacje w kwietniu to dość specyficzne wydarzenie.
Powrót do góry Go down
Edward
Skarbnik Samorządu Uczniowskiego | Klasa Piąta
Edward


Aquarius Liczba postów : 189
Join date : 17/10/2013
Age : 29

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptyNie Sie 17, 2014 7:34 pm

Tak, jest to zamierzone bo misje się przedłużają w czasie (nie wnikam z czyjej winy) lub są po prostu długie. Na evencie jesteśmy na wyspach egzotycznych, więc w sumie tam lato trwa dłużej. Wakacje szkolne są jak w Anglii = dwa tygodnie w każdej porze roku.
Powrót do góry Go down
Fleur
Nauczycielka Biologii
Fleur


Liczba postów : 13
Join date : 26/06/2014

Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 EmptyPon Sie 18, 2014 8:00 am

A, okej, po prostu mnie to zastanawiało, dzięki za odpowiedź : )
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Męczydusze administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Męczydusze administracji   Męczydusze administracji - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Męczydusze administracji
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Informacje :: Propozycje/ Uwagi/ Pytania-
Skocz do: