IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rodzina, znajomi miłości poszukiwane

Go down 
+20
Kappa-senpai
Sophie
Dead
Angelice Baptie
Xingke
Arashi
Han Jin Mi
Rillianne
Rozalina
Jane
Willow
Guardian
Yuuki
Jun
Inga
Rudzielec
Azalia
Iroha
Inessa Władysławowa
Selestia
24 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Selestia

Selestia


Liczba postów : 40
Join date : 01/01/2014

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptyCzw Sty 09, 2014 7:45 pm

Robię ten temat bo zauważyłam, że w drugim robi się miszmasz i wszystko tam się znalazło od szukania na fabułę po rodzinę.


TEN TEMAT JEST OD SZUKANIA OSÓB DO RELACJI NP: RODZINY, UKOCHANYCH, BLISKICH PRZYJACIÓŁ, DAWNYCH ZNAJOMYCH, WROGÓW ITP. NIE OD SZUKANIA OSÓB NA FABUŁĘ.
Powrót do góry Go down
Inessa Władysławowa
Nauczycielka Eliksirów
Inessa Władysławowa


Liczba postów : 372
Join date : 27/12/2013

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptyPią Sty 10, 2014 10:51 pm

Poszukiwania!
Iness poszukuje wrogów. Starych magów, albo ich potomków którzy będą do niej żywić uraz, za dawne dzieje. Szczegóły na PW.

AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Iroha
Klasa Trzecia
Iroha


Liczba postów : 176
Join date : 15/11/2013

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptySob Sty 11, 2014 5:30 pm

Hmm... To może ja zaproponuję jakąś rodzinkę dla Iro? Poszukuję maksimum trzech osób, które byłyby w jakiś sposób powiązane rodzinnie z Irohą, ale ona by o nich nie pamietała. Najlepiej by było, gdyby każda z nich opisywała Iro jako inną osobę, ale to już się na pw ustali.
Aktualne~
Powrót do góry Go down
Azalia
Klasa Czwarta
Azalia


Aquarius Liczba postów : 220
Join date : 03/12/2013
Age : 28

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptyCzw Sty 16, 2014 2:34 pm

Poszukuję rodziny i innych kontaktów: kuzynów, kuzynek, ciotek, wujków bliższych lub dalekich, których nie pamięta lub takich co nie miała jeszcze Azia okazji poznać gdyż ród Aristow jest bardzo duży, dlatego też swoboda jest całkiem spora; osoby, które według rodziny Azi będzie się nadawała na męża, sługa lub coś w tym rodzaju jeśli ktoś chce? To chyba tyle... chyba
Chętni mogą pisać na PW po szczegóły albo raczej ze szczegółami.
Aktualne
Powrót do góry Go down
Rudzielec
Klasa Czwarta
Rudzielec


Liczba postów : 91
Join date : 31/01/2014

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptyWto Lut 04, 2014 3:37 pm

Wszelkie pytania czy zgłoszenia, proszę pisać na PW bądź GG. A więc kilka pozycji, których poszukuję dla kochanego Rudego:

Chcę ci powiedzieć I love you...
Poszukuję osoby, która... No cóż, darzy naszego rudzielca jakąś wyjątkową sympatią. Może być to związek, który dopiero się zaczął, już trochę jest - albo nawet jeszcze się nie zaczął! Możliwe, że te dwie osoby są zbyt nieśmiałe, aby podejść do tej drugiej. Płeć... Tutaj mi jest obojętna. Pomysł jakby ten związek miał wyglądać, można ustalić na PW bądź gg.
AKTUALNE
Podzielimy, pokroimy, piękny kawał wołowiny!
Wróg. Albo inaczej - osoba, która powoli będzie poznawać każdą z fobii chłopaka i perfidnie postara się je wykorzystywać. Po prostu jakiegoś takiego typowego - bądź niekoniecznie - osiłka, znęcającego się nad chłopakiem, czy to fizycznie, czy psychicznie. Jeśli chodzi o dom to raczej wolałbym kogoś z Ordinarium bądź Saevy. Płeć również tutaj jest obojętna.
AKTUALNE

A poczochrasz mi mój plusz?~
Biedna istota, która o dziwo znosi tego rudzielca, daje mu się przytulać, ale jednocześnie darzy go jakąś dziwną sympatią. Nie można tego nazwać miłością - no chyba, że rodzinną - ale raczej troską. Tak, można powiedzieć, że traktuje Rudzielca jako swoje młodsze rodzeństwo. Jednym słowem - tutaj jest miejsce dla przyjaciół Dimitriego. Nieważna płeć, nieważny dom! Liczy się, że się lubię, no nie? No właśnie. Mogą się sobie wygadać, poradzić i takie tam pierdołki. You know.
AKTUALNE

Proponujcie!
Czyli miejsce dla osób, którym powyższe rzeczy nie przypadły, a jednak chciałyby coś ustalić z tym jegomościem. :3
Powrót do góry Go down
Inga
Sekcja Instrumentów Strunowych | Klasa Trzecia
Inga


Aquarius Liczba postów : 324
Join date : 07/01/2014
Age : 26

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptySro Lut 26, 2014 7:11 pm

Poszukiwany!
Owszem, właśnie "poszukiwany", bo chodzi mi o osobnika płci męskiej, takiego w wieku od 17 do 19 lat. Takiego co chodziłby do szkoły, do dowolnego domu poza Veneficus.
A po co mi taki? Ani widziałby mi się taki bliski przyjaciel Indzi, coś w rodzaju przyszywanego starszego brata, do którego leciałaby ze swoimi problemami i mogłaby spędzać czas w jego towarzystwie. Ktoś, kto by się nią opiekował, pilnował żeby zimą chodziła w czapeczce i takie tam~
Powrót do góry Go down
Jun
Klasa Piąta
Jun


Liczba postów : 87
Join date : 26/02/2014

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptyPią Lut 28, 2014 1:49 pm


Poszukuję chłopaka lub/i męża, ot co. Ktoś mi zabroni? Czymkolwiek jesteś, mi to nie przeszkadza. Przedziału wiekowego nie ma. Zadowolę się wszystkim. Co do domu... znowu nie ma żadnej ściany! Wszystkie domy są w porządku. Głównym, takim filarem, całego tego ogłoszenia, ma być miłość. Nie poszukuję wrogów, ani przyjaciół. Miłość się liczy. Więcej na PW lub skajpaju, o.
Powrót do góry Go down
Yuuki
Klasa Czwarta
Yuuki


Aquarius Liczba postów : 32
Join date : 27/02/2014
Age : 27
Skąd : Wariatkowo >,<

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptySob Mar 01, 2014 5:00 pm

Yuuki poszukuje !

Czy dla tej istotki znajdzie się jakiś chłopczyk ?
Miły, kochający, opiekuńczy itp.
Wszelkie pomysły, na temat związku prosze pisać na PW


Aktualne ;3
Powrót do góry Go down
Guardian
Strażnik Szkoły
Guardian


Liczba postów : 145
Join date : 24/02/2014

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptyNie Mar 09, 2014 2:31 pm

Guardian i Vid poszukują!

Kogo? Jakich relacji? Innych. Skrajnych. Niekonwencjonalnych. Poszukuję relacji dla tych dwóch postaci... Ale nie zwykłych. Im dziwniejsza tym lepiej! Im głupsza/poważniejsza tym lepiej! Mogą to być naprawdę skrajne znajomości. Cokolwiek, byleby było to bardzo ciekawe. Masz pomysł? Pisz na PW. W gratisie oferuję pizganie krzesłem od Guardiana (masochistów serdecznie zapraszam również do takich relacji).
Powrót do góry Go down
Willow
Klasa Trzecia
Willow


Liczba postów : 34
Join date : 30/03/2014

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptyNie Mar 30, 2014 3:47 pm

Poszukuję braciszka/siostrzyczki...rodzeństwa, raczej starszego (od 17 w górę), które by przejawiało lekką nadopiekuńczość lub jej absolutne przeciwieństwo.

NIEAKTUALNE


Czekam na PW


Ostatnio zmieniony przez Willow dnia Nie Mar 30, 2014 8:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Jane
Klasa Czwarta
Jane


Liczba postów : 48
Join date : 23/03/2014

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptyNie Mar 30, 2014 7:57 pm

Poszukuję.


~ Tej jedynej osoby
Inaczej mówiąc, Jane szuka partnera lub partnerki. Płeć obojętna, raczej wolałabym chłopaka, ale dziewczynę uczennica także pokocha. Jeśli chodzi o wiek, wolałabym kogoś, kto ma 17 lat lub więcej. Dom także obojętnie.


Aktualne.

~ Kogoś, kogo nazwie przyjacielem
Jane uwielbia towarzystwo, więc potrzebuje przyjaciela, można powiedzieć, że dość pilnie. Płeć, dom obojętny, wiek też. Szukam kilku przyjaciół, którzy nie muszą się nawzajem tolerować, lecz oczywiście także mogą się lubić.


Nieaktualne.

~ Znajomości nigdy nie za wiele
Krótko mówiąc - różni koledzy i koleżanki, z którymi dobrze porozmawiać, nawet o pogodzie. Poszukuje w liczbie nieograniczonej. Wszystko obojętnie, tutaj nie mam żadnych preferencji.


Aktualne zawsze.

Wszystkich chętnych zapraszam na priv


Ostatnio zmieniony przez Jane dnia Nie Sie 31, 2014 8:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rozalina
Klasa Czwarta
Rozalina


Sagittarius Liczba postów : 18
Join date : 19/04/2014
Age : 25

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptyPon Kwi 21, 2014 2:15 pm

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane 2vwe44m

Starszego brata
W historii była o takowym mowa. Musi być starszy, nie młodszy. No i jest przyrodni, On i Rozka mają inne matki. Szczegóły do omówienia na pw.
1/1

Przyjaciela
Ktoś za kogo nasza kochana Rozka mogłaby oddać życie i liczyć na tą osobę w każdej sytuacji. Każdemu ktoś taki się przyda. Płeć-nieważna. Dom- każdy prócz Diligens, to chyba oczywiste. 0/1

Ofiary
Fajnie by było mieć się nad kimś poznęcać, ale w granicach rozsądku. Masochista, który się zgłosi musi być też świadom, że zostanie typowym "chłopcem na posyłki". Tutaj nie mam ograniczeń. 0/1

Wrogów
Zapewne znalazłaby się jakaś grupka przeciwników Rozaliny, która by chciała się pozbyć dziewczyny w jakimś dogodnym momencie. 0/3

Wszystko inne
Masz jakiś pomysł na znajomość? Wal na pw, śmiało! Jakoś się dogadamy. 0/~


Ostatnio zmieniony przez Rozalina dnia Nie Maj 04, 2014 2:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rillianne
Klasa Trzecia
Rillianne


Liczba postów : 50
Join date : 13/04/2014

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptyPon Kwi 21, 2014 2:47 pm

Właściwie to przyda się każdy. Przyjaciel/przyjaciółka najbliższy/a sercu dziewczyny. Zwykli znajomi, rodzina bliższa bądź dalsza. Rillka naprawdę przygarnie wszystkich. Lubi otaczać się ludźmi, a im dziwniejszy pomysł na relację jaka miałaby połączyć nasze postacie, tym lepiej. Jestem otwarta na każde propozycje z każdym się dogadam, srsly.

Zapraszam na PW, jeżeli ktoś byłby zainteresowany.

A k t u a l n e
Powrót do góry Go down
Han Jin Mi
Klasa Piąta
Han Jin Mi


Gemini Liczba postów : 69
Join date : 10/05/2014
Age : 27

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptySob Maj 17, 2014 1:12 pm

Jin-Mi poszukuje!

1. Przyjaciela/przyjaciółki
Osoba, którą mogła poznać jeszcze w pierwszym roku nauki, ale to nie jest konieczne. Nie musi to być koniecznie Diligens, ale Saeva odpada w przedbiegach. Człowiek ten miałby dozgonne zaufanie Jin-Mi i mógłby nawet wykorzystywać miłość do pączków dziewczyny. Chwyty poniżej pasa dozwolone, Jin-Mi chyba byłaby wstanie lepiej się dogadać z facetem niż dziewczyną.

2.Rodzina
Kuzyn, kuzynka, wuj, ciotka. Wszystko może być, rodzina Han jest dość duża, więc rozprzestrzenienie się po Europie jest możliwe (by tak nie ograniczać do koreańskiego pochodzenia, jak kto woli) Wiek nie ma znaczenia, może to być nawet nauczyciel czy uczniak pierwszej klasy. W pierwszym wypadku byłaby to osoba, która miałby oko na Jin-Mi, w drugim może być odwrotnie.

3.Wróg
Nie kto inny jak osoby z Saevy, z sobą z innych domów Jin-Mi jest w przyjaznych relacjach bądź neutralnych. Ze względu na sam charakter, osoby z czerwonego domu nie są jej przyjaźni, ale nie tylko to musi być powodem.

4.Facet/narzeczony
Raczej chętni się nie znajdą, ale co tam. Osoba płci męskiej, która może pałać do dziewczyny jakimś uczuciem lub wręcz odwrotnie. Było by cudownie jakby to była osoba, również interesująca się sztukami walk. Co to za związek, kiedy kobieta mogłaby nakopać facetowi do czterech literek? Narzeczony, jak zostało wspomniane w KP, osoba której na oczy nie widziała. Może być uczniem szkoły i mogłoby dojść do ewentualnego spotkania, byłoby ciekawej gdyby te osoby się nie lubiły lub nawet były z wrogich domów.

Proszę o kontakt na PW


Ostatnio zmieniony przez Han Jin Mi dnia Pon Cze 09, 2014 7:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Arashi
Przewodnicząca Klubu Herbacianego | Klasa Trzecia
Arashi


Liczba postów : 102
Join date : 03/03/2014
Skąd : Gdańsk.

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptyPon Maj 19, 2014 9:33 pm

Więc tak...
1. Przyjaciele
Krótko mówiąc - poszukiwania przyjaciół uważam za otwarte! Nie mam wymagań co do wieku, domu, charakteru... Arashi może przyjaźnić się z każdym, mimo że jest nieśmiała.

2. Chłopak
Tu się chyba nie muszę rozpisywać. Wiek - w wieku Arasi lub starszy, dom obojętny, charakter raczej też, byle oboje się rozumieli.


3. Różne znajomości
Po prostu różne znajomości dziewczyny. Nie mam żadnych wymagań.

Zapraszam na pw
Powrót do góry Go down
Xingke
Nauczyciel Walki Bronią
Xingke


Scorpio Liczba postów : 161
Join date : 21/01/2014
Age : 29

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptyWto Maj 27, 2014 10:55 am

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Z12246235Q,Mistrz-podrywu-znowu-w-akcji
Tak więc poszukuję osoby, która byłaby kobitką, za którą w młodości miał wyjść Xingke. Nie zgodził się jednak i nie doszło do ślubu. Relacja między nimi może być dowolna, jednak ciekawie by było gdyby niedoszła żona była zauroczona/zakochana w Xingke, ale na tyle, żeby go zarazem nienawidzić. Kappa

Potrzebuje też GRÓPIS. Tak! Dokładnie tak! Dziewczyny, dziewczyn, chłopca, chłopców, którzy byliby zauroczeni najcudowniejszym nauczycielem EVAH."
Powrót do góry Go down
Angelice Baptie
Klasa Piąta
Angelice Baptie


Liczba postów : 68
Join date : 27/05/2014

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptyNie Cze 01, 2014 9:14 am

Poszukiwana rodzina!
Szukam kogoś, kto byłby chętny być rodzicem (ojcem lub matką obojętne mi to) dla mojej nowej postaci. Ewentualnie starszym rodzeństwem skłonnym zaopiekować małą shotą.

Po szczegóły zapraszam na pw lub gg


Nie aktualne miśki


Ostatnio zmieniony przez Angelice Baptie dnia Nie Cze 01, 2014 7:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Dead
Klasa Trzecia
Dead


Liczba postów : 12
Join date : 31/05/2014

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptyNie Cze 01, 2014 12:49 pm

No dobsz... A ja szukam służ...to znaczy się opieki. Musisz być ślepy, żeby nie widzieć, że Erin to inwalida, a jak wiadomo ci nie zawsze sobie ze wszystkim radzą, a zwłaszcza taka osóbka jak ona. Tak więc szukam osobnika płci dowolnej , który w razie czego popcha wózeczek kiedy ta będzie mieć ręce w kaftanie bezpieczeństwa. No ale raczej nie jest to łatwe zadanie więc byle kto się takiej odpowiedzialności nie podejmuje.
Zalecenia:
- Cierpliwość i to dużo
- Raczej niezbyt wybuchowy charakter... taki spokojny...
- Powinna to być osoba odpowiedzialna i w razie czego zdolna coś jej pomóc wytłumaczyć czy coś
- Dobrze by było by był to ktoś kto będzie sobie umiał poradzić z jej napadami histerii

Oczywiście nie mówię tu o robocie 24h na dobę bo przecież nawet ona coś tam sobie potrafi radzić. To nie jest tak, że cały czas trzeba nad nią wisieć. Po za tym Dead raczej nie potrzebuje opieki, ona to prędzej smyczy, ale i tak by się zerwała.

Chętnym polecam zapoznanie się z KP
Zgłoszenia przyjmuję na priv, evelut gg/skype , ale na priv chyba skuteczniej będzie...
Powrót do góry Go down
Sophie
Klasa Piąta
Sophie


Liczba postów : 40
Join date : 14/05/2014

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptyCzw Cze 05, 2014 12:47 pm

A więc Soph poszukuje kilku osób do relacji, a dokładniej:

Chłopaka
Cóż, tłumaczyć chyba nie muszę i nie będę. Jeśli chodzi o preferencje, to musi być w wieku dziewczyny lub starszy, dom - najlepiej Saeva, a jeśli nie, to muszą się baaardzo długo znać.

Aktualne.

Przyjaciół
Kilka osób, które znosiłoby Sophie i lubiłoby ją. Płeć obojętna, wiek - obojętny, byle nie 1 i 2 klasa, dom - też obojętny, ale jeśli inny niż jej to muszą się długo znać.

Aktualne.

Znajomi
Wszystko obojętnie, jestem otwarta na wszelkie propozycje.

Aktualne.
Powrót do góry Go down
Sophie
Klasa Piąta
Sophie


Liczba postów : 40
Join date : 14/05/2014

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptyWto Cze 10, 2014 11:09 am

Kolejne poszukiwania Soph! Te wyżej są dalej aktualne.
A teraz poszukuję rodzeństwa. Gdy dziewczyna miała niecałe dwa lata, jej rodziców zamordowano. Myślała, że jest jedynaczką. Okazałoby się jednak, że tak nie było. Jej brat lub siostra, gdy był dzieckiem, został przeniesiony gdzie indziej z jakiegoś tam powodu (do ustalenia), miał zmienione nazwisko i wychowany przez kogoś innego...
A teraz szczegóły:
✿ Wiek - o rok, albo więcej starszy. W żadnym wypadku młodszy.
✿ Płeć - obojętnie.
✿ Pochodzenie - na logikę, skoro rodzeństwo, to muszą mieć to samo pochodzenie - francuskie. Ewentualnie siostra lub brat mógł zostać przeniesiony do innego kraju już jako dziecko i przez całe życie myśleć, że stamtąd pochodzi.
✿ Wszystko nie wymienione tutaj, obojętnie. Charakter także, brat lub siostra może być zupełnym przeciwieństwem Soph.
✿ Różne szczegóły do ustalenia

Aktualne, zapraszam na pw ♥
Powrót do góry Go down
Rillianne
Klasa Trzecia
Rillianne


Liczba postów : 50
Join date : 13/04/2014

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptySro Cze 11, 2014 3:03 pm

Rillianne napisał:
Właściwie to przyda się każdy. Przyjaciel/przyjaciółka najbliższy/a sercu dziewczyny. Zwykli znajomi, rodzina bliższa bądź dalsza. Rillka naprawdę przygarnie wszystkich. Lubi otaczać się ludźmi, a im dziwniejszy pomysł na relację jaka miałaby połączyć nasze postacie, tym lepiej. Jestem otwarta na każde propozycje z każdym się dogadam, srsly.

Zapraszam na PW, jeżeli ktoś byłby zainteresowany.

A k t u a l n e
Powrót do góry Go down
Kappa-senpai
Nauczyciel Wychowania Artystycznego
Kappa-senpai


Liczba postów : 74
Join date : 28/05/2014

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptyWto Cze 17, 2014 8:09 am

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane 1397847548-561

Ciężka i dramatyczna historia rodem z Bollywood!
Otóż, mam plan, że niedługo Khan dostanie amnezji. Pamięć cofnie mu się do przedednia, w którym miał wyjść za Zinte. I teraz potrzeba mi kobietki, która w międzyczasie (pomiędzy jego ucieczką z Indii i dniem dzisiejszym) się w nim zakochała, czy też zauroczyła, a on, jako, że wiedział, iż nigdy nie będzie z kobietą, którą kocha postanowił więc spróbować z tamtą. Oczywiście im coś tam nie wyszło, ona była od niego sporo młodsza, on cały czas sercem był gdzieś indziej. Jednak musi raz jeszcze sobie to wszystko przypomnieć, dlatego ta osoba, będzie jedną z tych, które pojawią się w jego życiu, jako przypomnienie przeszłości. W międzyczasie pamięć przeskoczy mu do tych czasów, gdzie własnie byli razem, a Zinta nadal była w Indiach.

MAGIA xD

Powrót do góry Go down
Amin
Nauczycielka Zielarstwa
Amin


Liczba postów : 17
Join date : 18/06/2014

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptyPią Lip 04, 2014 7:14 pm

A ja szukam tak, uwaga uwaga:
~Bachorka - znaczy się syna. Tak kochanego pierworodnego, na punkcie którego Amin ma lekkiego pierdzielca,. Wiecie w ogień za nim skoczy nawet jeśli ten porysuje mu auto i tym podobne. Wiek, tak miedzy 15-17 lat coś tam się zawsze nagnie w historii ne? Nazwisko może mieć po matce what eva mnie to.
~Eks małżonki- tego tłumaczyć raczej nie trzeba nie?
~No i miłości! Poczciwa dusza chce mieć kogo tulić niczym pluszowego misia! Oczywiście tylko w zaciszu domowym, bo przy innych to by szkodziło jego wizerunkowi. Płeć bez znaczenia, a co mi tam

I tak w bonusie szukam najlepszej przyjaciółki dla Angelice!

All Aktulanle!
Powrót do góry Go down
Hainu
Klasa Trzecia
Hainu


Gemini Liczba postów : 22
Join date : 06/07/2014
Age : 73

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptyNie Lip 06, 2014 9:42 pm

Trzeba rozwijać swoje jestestwo, zatem szukam paru osób skłonnych do pomocy w tym kłębkowaniu.

"You're my senpai,
my only senpai,
U give me dookis
and shades of grades,
U never notice me
but i still love u.
U sugoi, kawaii desu ne.
"

Tak, szukam handsome senpaja do którego Hainu mogłaby sobie powzdychać, bo w życiu każdej nieśmiałej niewiasty pojawia się ten pan jedyny, niedostępny ogier. Stawiam wymagania, dość proste: facet, starszy, ale wciąż uczeń, dom jakikolwiek.

AKTUALNE

Szukam również pani idealnej, również senpaj, ale wersji kobiecej. Kogoś kim można się pozachwycać, uznać nawet za autorytet, ale nie w kontekście love story. Pani-senpai jako ucieleśnienie wszystkiego co kobieta powinna mieć, ogólnie coś w kwestii "Bogowie, pani-senpai jest taka idealna, wszystko umie, wszystko rozumie, chciałabym być taka jak pani-senpai."  

AKTUALNE

Na liście poszukiwanych jest również ktoś, kogo Hainu zamknie w przebrzydłym friendzone. Tu już płeć czy młodsze/starsze nie jest ważne.

AKTUALNE

Ewentualnie jeszcze nauczyciel, który szuka pupilka, przyjaciół, swego rodzaju wrogów od szykanowania.. opcji jest wiele, więc zapraszam na priv, jeśli ktoś jeszcze coś ciekawego widzi.
Powrót do góry Go down
Vid Vaker
Klasa Czwarta
Vid Vaker


Liczba postów : 165
Join date : 15/12/2013

Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane EmptyNie Sie 31, 2014 6:47 pm

Guardian napisał:
Guardian i Vid poszukują!

Kogo? Jakich relacji? Innych. Skrajnych. Niekonwencjonalnych. Poszukuję relacji dla tych dwóch postaci... Ale nie zwykłych. Im dziwniejsza tym lepiej! Im głupsza/poważniejsza tym lepiej! Mogą to być naprawdę skrajne znajomości. Cokolwiek, byleby było to bardzo ciekawe. Masz pomysł? Pisz na PW. W gratisie oferuję pizganie krzesłem od Guardiana (masochistów serdecznie zapraszam również do takich relacji).


Ponawiam poszukiwania. Dodam, że chętnie rozegrałbym kilka fabuł gdzieś dopiero na jesieni. Tak więc, jeśli ktoś jest zainteresowany, pisać na PW. Jeśli ktoś ma pomysł, ale nierozwinięty, albo nie ma go wcale, a chce jakąś relację z wyżej wymienionych typów to śmiało pisać. Coś się wymyśli.
Powrót do góry Go down
https://stfrancesa.forumpolish.com/t387-videokasetka#4654
Sponsored content





Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina, znajomi miłości poszukiwane   Rodzina, znajomi miłości poszukiwane Empty

Powrót do góry Go down
 
Rodzina, znajomi miłości poszukiwane
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Miłości, znajomości i mdłości Ludwiga
» Niewol.... Znajomi Azalii
» Krewni i znajomi... bałwanka, to znaczy Aoi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Informacje :: Użytkownicy-
Skocz do: