IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 TOP SECRET!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Alice
Klasa Druga
Alice


Liczba postów : 345
Join date : 25/10/2013

TOP SECRET! Empty
PisanieTemat: TOP SECRET!   TOP SECRET! EmptyPią Lis 29, 2013 6:04 pm

Cześć to ja Alice.~
Ten tutaj temat jest tylko i wyłącznie do relacji. Więc nie pozwólcie mu stać tak bez żadnych relejszyn. Bo Ala będzie smutna i was zje.

Heike- jeden z jej współdomowników. Tak, tak ten człowieczek również należy do Saevy. I ta relacja na tym by się skończyła gdyby nie to że Alice go nienawidzi, o. Nie trawi chłopaka. Najbardziej denerwuje go to że on jest lepszy w gnębieniu słabszych niż nasz kościotrup. I dlatego Ala planuje go zniszczyć. Taaak.~ Wykorzystuje to że chłopak nie widzi w niej żadnego zagrożenia i "zaprzyjaźnia" się z Heike. Zobaczymy czy Ali uda się go pogrzebać czy też nie.

Alyss- była na jej misji i... Szczerze? To tak naprawdę przez nią Alicja dedła, a dokładniej to rzez jej (cenzura) królika. Ale na szczęście Alyss potem ją wskrzesiła i Ala strasznie polubiła Aly. Dowiedziała się o niej co nie co i kompletnie zmieniła do niej swoje nastawienie. Chętnie czasami wpada do Alyss i co prawda, to prawda czasami poturbuje jej głupią maskotkę (królika), ale zawsze wychodzi na prosto. Jest gościem namber łan na popołudniowych herbatkach.~

Ain- jej korepetytor. Tak jak w KP jest wspomniane Alicja nie jest w stanie pojąć tej nekromancji. Dlatego też postanowiła (jej rodzice postanowili) pójść na korepetycje. Na początku myślała że Pan Ain będzie stawiał jej dobre oceny za maślane oczka w jego kierunku, ale niestety się myliła. Na Ainslie  nie podziałał jej urok, przynajmniej tak się dziewczynie zdaje, i kazał jej naprawdę pracować na korepetycjach. Plusem są kolorowe naklejki w kształcie czaszek, którymi Alicja ozdabia swój pokój. Czasami traktuje go jak Starszego Brata, ale cicho! Nie mówcie mu tego!

Gabryś- Cichociemny znajomy Alicji. Razem knują przeciwko światu i ludziom. Ala jeszcze nigdy tak dobrze się z nikim nie dogadywała. Ubolewa strasznie nad tym że Gabcio jest fioletowy, a nie czerwony. Wtedy to by była masakra. Ihihihi! Czasem lubią sobie trochę pożartować, porozmawiać, ale najczęściej w ogóle nic do siebie nie mówią. No chyba że chodzi o zabawki. Wtedy znajdują tysiące wspólnych tematów. Dziwne, prawda?

Neptun- Kolejny z nauczycieli. Ala jeszcze nigdy nie zaszczyciła go swoją zacną obecnością. Ogółem Panienka Demerson ma już cały temat opanowany z literatury. I chętnie wpadłaby na jego lekcje żeby pokazać mu że jest mądrzejsza, czy coś. Oczywiście upiera się że zawsze jest na lekcjach pomimo że jej nie ma, ale Ala to Ala. Wy tego nie ogarniecie, o! Wracając do Neptuna... Alice jak na razie nie miała okazji z nim nawet porozmawiać. Może kiedyś.

Jun- ogółem Jun nie jest niczemu winny... Chociaż nie, chłopak chodzi do Niebieskich a to jest zbrodnia przeciwko EGO Alicji. Dziewczyna na samym początku interesowała się chłopakiem. Tak, tak chciała nim manipulować, bo wymyśliła extra intrygę z jego udziałem, ale niestety jak się potem okazało chłopak przejrzał jej niecne plany, a ona dała mu w twarz. I to kilka razy. Ale on niestety nie został jej dłużny. Tak... Dostała od niego porządnie w klatkę piersiową i od tego czasu... Lepiej nie wiedzieć co Ala zrobi gdy znowu dorwie go w swoje łapki. Ihihihihi.

India- Te dwie istotki bardzo często się ze sobą droczą. Nie wiadomo dlaczego, ale Alicja ją toleruje. Ba! Lubi przebywać z nią w jednym pomieszczeniu, dlatego też Indisz- bo tak pieszczotliwie nazywa ją Alicze- często przebywa w jej pokoju. Oczywiście to by było za piękne, ponieważ owa persona jest z domu niebieskich, a Alisz nienawidzi niebieskich i dlatego kiedy zdarza się jakaś okazja to dokucza Indii, ale tak po przyjacielsku, of kors. Czasami to India zaczepia Alisz, ale Ala jej oddaje. Dwa-Trzy-Tysiąc razy mocniej

Jack- Nazywana przez zUe Alicze Dźakiem tudzież Dźaklin. Tak, przez "ź". Ogółem to niby są w jednym domu, ale Alicja czuje do niej odrazę i zawsze chce jej podokuczać, widzi że na dziewczynie nie robi to żadnego wrażenia, ale zdaje też sobie sprawę że towarzystwo Alisz, męczy Dźaka. Aktualnie Alicja przygotowuje kilka intryg w tym też na jedno szpeszyl for Jack.

Rilianne- Kolejna dziewczyna, która śmiała nazwać zUe Potężne Alicze, małym upierdliwym czymś. Jest to przezwisko, którego Panienka Demerson nie może ścierpieć, ani na spokojnie przetrawić. Z Rilicz, Alice zrobiła dokładnie to co planowała. Tylko nie wiedziała że owa dziewczyna potrafi pokazać pazurki. Nienawidzi jej również za to że trzyma bliskie stosunki z Dźak. Taka nienawiść zrodzona z nie wiadomo czego. Ciekawe, prawda?



Ostatnio zmieniony przez Alice dnia Nie Kwi 27, 2014 6:19 pm, w całości zmieniany 14 razy
Powrót do góry Go down
Heike
Klasa Trzecia
Heike


Liczba postów : 54
Join date : 04/12/2013
Skąd : Norwegia, Tvieden

TOP SECRET! Empty
PisanieTemat: Re: TOP SECRET!   TOP SECRET! EmptyNie Gru 15, 2013 7:19 pm

Też chcę tu! Możesz być moją fanką! Razz Hm, poza tym możesz mu prawić wykłady jak to jest niedobrze łamać regulamin (oczywiście rzadko by tego słuchał...), ewentualnie tłumaczyć, że biblioteka i książki nie gryzą, nie są niebezpieczne i nie pożerają nikogo, zwłaszcza Heike'go, jeśli weźmie jakąś do ręki. Jakieś propozycje, króliczku? Razz
Powrót do góry Go down
Alice
Klasa Druga
Alice


Liczba postów : 345
Join date : 25/10/2013

TOP SECRET! Empty
PisanieTemat: Re: TOP SECRET!   TOP SECRET! EmptyNie Gru 15, 2013 7:36 pm

Ja bym bardziej z tych twoich propozycji skłaniała się do tłumaczenia że książki nie gryzą, ale jak zawsze mam też swoją prozpozycje. Myśle że mogłaby to być rywalizacja. To znaczy... ty pewnie nie widziałbyś w Ali rywalki bo to Alice. A Ala wygląda jak wygląda czyli skóra i kości. Za to Nasza Alisia będzie widziała w tobie jednego z Czerwonych który potrafi zrobić większą krzywdę Niebieskim niż Ala. I to Króliczka będzie denerwowało.Dlatego też będzie dokładać wszelkich starań żeby się Ciebie jakoś pozbyć. A spróbuje zacząć od "przyjazni" z Heike @ w @
Powrót do góry Go down
Heike
Klasa Trzecia
Heike


Liczba postów : 54
Join date : 04/12/2013
Skąd : Norwegia, Tvieden

TOP SECRET! Empty
PisanieTemat: Re: TOP SECRET!   TOP SECRET! EmptyNie Gru 15, 2013 7:52 pm

Toto chude i małe miałoby się pozbyć mojego ekstra fajnego super przystojnego Heike'go? Krecia robota, ale brzmi interesująco Smile Co prawda Heike jakoś tak szczególnie nie gnębi, raczej dokucza i załatwia im darmowe szlabany. Alis - taki irytujący mały chochlik? Plus mała nić przyjaźni, to jeden domek w końcu. Myślę, że znajdzie się parę wspólnym tematów i fabuła mogłaby być nawet ciekawa Smile
Powrót do góry Go down
Alice
Klasa Druga
Alice


Liczba postów : 345
Join date : 25/10/2013

TOP SECRET! Empty
PisanieTemat: Re: TOP SECRET!   TOP SECRET! EmptyNie Gru 15, 2013 7:55 pm

Wait


Ostatnio zmieniony przez Alice dnia Nie Gru 15, 2013 7:58 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Alice
Klasa Druga
Alice


Liczba postów : 345
Join date : 25/10/2013

TOP SECRET! Empty
PisanieTemat: Re: TOP SECRET!   TOP SECRET! EmptyNie Gru 15, 2013 7:56 pm

Czyli załatwione. @ w @
Tylko bardziej chodzi mi o to że Heike będzie myślał że ona go naprawdę lubi. @ - @ A to tylko iluzja.
Powrót do góry Go down
Heike
Klasa Trzecia
Heike


Liczba postów : 54
Join date : 04/12/2013
Skąd : Norwegia, Tvieden

TOP SECRET! Empty
PisanieTemat: Re: TOP SECRET!   TOP SECRET! EmptyNie Gru 15, 2013 8:05 pm

Ok, Heike daje się nabrać na jej słodkie oczka Smile Zapisuję u siebie Ciebie w szufladce.
Powrót do góry Go down
Valia
Klasa Druga
Valia


Liczba postów : 158
Join date : 11/11/2013
Skąd : Rasija!

TOP SECRET! Empty
PisanieTemat: Re: TOP SECRET!   TOP SECRET! EmptyPon Gru 16, 2013 3:51 pm

Valia kce mieć pozitiw relacje z Alcią ^^
Powrót do góry Go down
Alice
Klasa Druga
Alice


Liczba postów : 345
Join date : 25/10/2013

TOP SECRET! Empty
PisanieTemat: Re: TOP SECRET!   TOP SECRET! EmptyNie Lut 09, 2014 11:21 am

Ja bym tu na pozytyw nie liczyła, ponieważ sama wiesz co się stało w kawiarni, ekhm... Nie myśl sobie że Ala Ci to puści płazem... no ale... Co proponujesz.
Powrót do góry Go down
India Noailles
Klasa Druga
India Noailles


Libra Liczba postów : 200
Join date : 30/12/2013
Age : 25
Skąd : się biorą homosie?

TOP SECRET! Empty
PisanieTemat: Re: TOP SECRET!   TOP SECRET! EmptyPią Mar 21, 2014 11:52 pm

Siostrzyczko Alisz, nadal mnie tu ni ma :I
Powrót do góry Go down
Alice
Klasa Druga
Alice


Liczba postów : 345
Join date : 25/10/2013

TOP SECRET! Empty
PisanieTemat: Re: TOP SECRET!   TOP SECRET! EmptyNie Kwi 27, 2014 6:19 pm

Usz, maj sister.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





TOP SECRET! Empty
PisanieTemat: Re: TOP SECRET!   TOP SECRET! Empty

Powrót do góry Go down
 
TOP SECRET!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kartoteka :: Opisy Dodatkowe :: Relacje-
Skocz do: