IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Usamaro Shikata

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Usamaro
Klasa Czwarta

Liczba postów : 10

PisanieTemat: Usamaro Shikata   Wto Sie 26, 2014 11:05 pm

Godność:
Mam na imię Usamaro i lepiej to imię zapamiętaj, bo jeszcze nie raz je usłyszysz. Na nazwisko mam Shikata, na to jednak nie zwracaj uwagi. Nie jestem japończykiem ani chińczykiem ani w ogóle żadnym skośnookim. A raczej jestem, ale tylko w połowie.
Pochodzenie:
Urodziłem się w Małym Tokio, to w Los Angeles w Ameryce.
Cud ten miał miejsce dokładnie 17 lat temu.
Dom:
Dom? Czy to nie powinno być dla Ciebie oczywiste? Ktoś taki jak moi (czyt. mła) może należeć tylko i wyłącznie do elity! Saeva to logiczny i uzasadniony wybór.
Klasa:
I co ważniejsze jestem w czwartej klasie, więc jestem już prawie dorosły.
Klub i pozycja w nim:
Klub? Phi. To dobre dla dziewczyn. Zresztą nie ma tutaj klubu mnie godnego, a jeśli taki powstanie to będę w nim prezesem. O!

Umiejętności:
Jestem wszechstronnie uzdolniony, jak na szlachcica przystało. Przepięknie gram na wiolonczeli, a także na fortepianie. Moja matka w kółko chcę bym jej grał. Z Minoru też ciągle walczymy, oczywiście nie mam tu na myśli walki na pięści, chociaż i takie czasami się zdarzają, ale Mini ćwiczy ze mną szermierkę! Ot, co. Choć od nich wolę strzelanie ze strzelby lub wiatrówki, rekreacyjne polowania, czy chociażby pływanie dla zdrowia i rozwoju mięśni. Matka też mówi, że jak nikt pakuję się w kłopoty, chociaż nie wiem czy to przydatna umiejętność, czy może wręcz przeciwnie.Umiem też tańczyć, ale tego szczerze mówiąc nie lubię. Znam też zasady etykiety i tego całego sau... savu... no, tego z obyciem. Jestem dobrze wychowany i nie przynoszę rodzinie wstydu. Umiem też jeździć konno to fajna zabawa, a także dobry sposób na dotarcie gdzieś w miarę szybko zwłaszcza, kiedy nie pozwalają ci prowadzić po rozwaleniu kolejnego samochodu.
Choroby:
Choroby? Nieee, to nie u mnie. Ja nie choruję. Ja mam tylko... gorsze dni i czasami lekko podupadam na zdrowiu. Każdemu się zdarza.

Charakter:
Niektórzy twierdzą, że rudzielce są wredne, ale to nieprawda! Nie jestem wredy, choć jestem rudy. Jedynie... trochę niemiły, ale tylko kiedy zostanę sprowokowany! W końcu nic nie dzieje się przypadkiem, ani samo z siebie. Jestem energiczną i czarującą osobą, a także zdecydowanie wartą poznania. Dobrze wychowaną i grzeczną ~ przynajmniej tak twierdzi moja matka w towarzystwie ważnych ludzi. Mini zaś twierdzi, że jestem nieco dziecinny, ale to on jest dziecinny i głupi. Wiecznie mnie poucza i przez niego pakuję się w kłopoty. Hm... lubię wyzwania, chociaż nie lubię zakładów. Kiedy coś albo ktoś mi się podoba to nie ma siły na ziemi i w niebie która powstrzyma mnie przed wzięciem sobie... tego czegoś lub kogoś. Niektórzy twierdzą, że jestem... hm... jak to szło? Pyskaty i obrażam ludzi. To nieprawda! Kłamstwo! Oszczerstwo, za które Mini powinien im obciąć języki. Jestem po prostu szczery i często rzucam... nietypowymi komplementami, których kretyni nie rozumieją i dlatego sądzą, że ich obrażam. Odpowiedzialny... chociaż rzadko pozwalają mi się kimś opiekować, nie mogę się opiekować nawet sam sobą! Lubię się śmiać i często sam żartuję. Och nie powinno zabraknąć tu informacji, że mam zdolności przywódcze. Dobrze sobie radzę z wydawaniem rozkazów i decydowaniem w ważdnych sprawach.
Wygląd:
Matka twierdzi, że jestem uroczy ale to kłamstwo. Nie jestem uroczy, jestem straszny i powalająco przystojny. W końcu mając długie do pasa rude włosy, wąskie ramiona i biodra, długie nogi i właściwie wyglądając jak dobrze zbudowany, choć nie przepakowany model, mogę być słodki? Oczy mam szare, chociaż odpowiednie oświetlenie może je uczynić złotymi, a dobrze dobrane kolorystycznie ubranie nawet niebieskimi czy zielonymi. Mam metr osiemdziesiąt wzrostu i ważę około siedemdziesięciu czterech kilo. Włosy najczęściej mam splecione w warkocz, tak by nie przeszkadzały, choć i tak kilka pasm mi się ciągle wymyka, a grzywka mi leci na oczy. To jednak sprawia, że wyglądam tajemniczo i osobiście bardzo mi się to podoba. Mam trzy pieprzyki pod prawym okiem, a także jednego dodatkowego pod lewym kącikiem ust. Mama twierdzi że są urocze podobnie jak moje elfie uszy, ale dla niej wszystko jest urocze. Lubi kolor fioletowy, niebieski, czarny i w takich najczęściej chodze. Mundurków nie lubię, ale jak nosić trzeba to noszę. Paznokcie zwykle mam pomalowane na czarno. Po co? For fun! Poza tym, kto bogatemu zabroni? No raczej nikt.

Inne:
δ Mam nieco spiczaste uszy, jak elf czy coś. Nie wiem dlaczego.
δ Mam też służącego... lokaja, opiekunkę? Coś w ten deseń i wszystko po trochu w sumie.
δ Od mamy dostałem na piąte urodziny naszyjnik, który stał się stałym elementem mojej garderoby i którego nigdy, przenigdy nie ściągam!
δ Lato to moja pora roku, jak robi sie zimno... znikam.
δ Matka twierdzi, że zostawienie mnie na chwilę bez opieki jest okrucieństwem. Ona nigdy nie była normalna.
δ Nazwisko mam po matce, bo z ojcem w sumie nigdy nie wzięła ślubu. Ale ciii... to tajemnica.
δ Kocham... kocham... owieczki! Mam słabość do tych mięciutkich i takich kłebiastych stworzeń. Mam całą kolekcję pluszowych owieczek, przedmiotów z ich wizerunkiem i innych takich.
δ Nie jadam obiadów, kolacji czy śniadań... zapominam zwyczajnie o nich. Za to zwykle mam przy sobie coś do jedzenia... rzadko słodycze, częściej owoce czy warzywa.
δ Jedno piwo wystarczy bym zaczął bredzić, a wódki, whisky, rumu czy czegokolwiek mocniejszego od szampana i wina mogę wypić całe morze i nic mi nie będzie!
δ Jeśli już jem obiad lub jakikolwiek inny duży posiłek, to jest to ryba lub jagnięcina. Innego mięsa nie ruszę, to niezdrowe ~ ponoć.
δ Pod pępkiem, a dokładniej na podbrzuszu mam tatuaż ~ on również jest tajemnicą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bastian Zachary Marshall

Liczba postów : 107

PisanieTemat: Re: Usamaro Shikata   Wto Sie 26, 2014 11:58 pm

Akcept

Tag by Engine
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Usamaro Shikata
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1