IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nioch nioch.

Go down 
+7
Lilith
Jane
Elisabeth Lshand
Mr.Nobody
Sarami
Amelie
White Rabbit
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
White Rabbit
Prefekt | Klasa Szósta
White Rabbit


Aquarius Liczba postów : 17
Join date : 28/07/2014
Age : 32

Nioch nioch. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Nioch nioch.   Nioch nioch. - Page 2 EmptySro Lip 30, 2014 7:39 am

First topic message reminder :






Więc zakładam avatarnie, albo będą zamówienia albo nie będzie, zobaczymy.
Zmieniam kolory oczu, z włosami nie chce mi się bawić, ale mogę spróbować. Daje napisy jak i ramki, aby ładniej wyglądało. Jeśli zajdzie taka potrzeba mogę zmienić tło, ale to zależy od artu.
Nie szukam avków jak i nie jestem wróżką więc proszę dokładnie pisać jak ma co wyglądać. Na dodatek proszę aby obrazki były dobrej jakości i aby były najlepiej wrzucone na inny serwer gdyż zerochan nie zawsze pokazuje wszystkie obrazki. Dodatkowo jestem w stanie wykonać sygnatury, oraz avatary niespodzianki (czyli wybieram obrazek pod mój gust i obrabiam go.) w tym celu proszę napisać w zamówieniu słowo niespodzianka w rubryce "uwagi i inne pierdoły". Proszę zgłaszać dokładne zamówienia, gdyż nie lubię nanosić poprawek.



Kod:
[b]Napis główny:[/b]
[b]Napis poboczny:[/b]
[b]Link do obrazka:[/b]
[b]Uwagi i inne pierdoły:[/b]

+ Wykonuje dodatkowo podpisy. Mój jest przykładem. By go zamówić, proszę wpisać w uwagach do czego mają być odnośniki (np. Telefon, karta postaci), do wszystkich odnośników proszę dać odnośnik www. Zasada jest jedna, kiedy ktoś zamówi taki podpis, ja go rzecz jasna wykonam, ale modyfikacja przez was będzie niedostępna, a sam kod wlepie wam bezpośrednio z waszego profilu, bo jako administrator mam taki dostęp. :3



Przykłady:

Nioch nioch. - Page 2 22725-aqv7prtljijp5o577hg100u5f5_oie_12132128vx5wcgo











Image Map

Nioch nioch. - Page 2 22726-aqv7prtljijp5o577hg100u5f5_oie_12133343vfv2jvjt




Image Map

Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Inessa Władysławowa
Nauczycielka Eliksirów
Inessa Władysławowa


Liczba postów : 372
Join date : 27/12/2013

Nioch nioch. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nioch nioch.   Nioch nioch. - Page 2 EmptySro Paź 22, 2014 3:58 pm

Napis główny: Grzech
Napis poboczny:
Nienazwany to grzech
Jak złowrogi ten strach
A zmysły mówią nam że
Niebezpieczna to gra
Link do obrazka: mosz
Uwagi i inne pierdoły: Doczekam się ?
Powrót do góry Go down
 
Nioch nioch.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Avaciarnie-
Skocz do: