IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Mieszkanko Xingke

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Xingke
Nauczyciel Walki Bronią

Scorpio Liczba postów : 161

PisanieTemat: Mieszkanko Xingke   Pon Maj 26, 2014 4:21 pm

First topic message reminder :

Ciekawe czy w gazetce szkolnej pojawi się plotka o tym, że Xingke zaprasza do siebie uczennice na herbjatke. No ale co zrobić, skoro poczęstowała go pączkiem, to musiał zaprosić ją na herbjatke.
Zaprowadził ją do swojego skromnego, nauczycielskiego mieszkanka, które było niewielkie, ale niezwykle przytulne.
-Witam w moich skromnych program.-rzucił tylko i wpuścił ją przodem.
Sam wszedł i skierował swoje kroki w kierunku kuchni. Wstawił wodę i nasypał do specjalnej zaparzarki świeżej zielonej herbaty w liściach.
-Prosto z Chin. -rzucił tylko i uśmiechnął się subtelnie. Znów przeczesał dłonią włosy.
Kiedy woda się zagotowała, zalał herbatę. Wziął dzbanek,w którym się parzyła i postawił na niskim stołku, obok ustawił dwie, chińskie filiżanki. Usiadł na jednej z mat.
-To mówisz, że masz narzeczonego, ale jeszcze nie wiesz kto to?-rzucił, żeby jakoś rozruszać rozmowę. Współczuł jej w sumie, bo znał ten ból. Co prawda, on znał swoją niedoszłą narzeczoną, jednak mimo wszystko, aranżowanie małżeństwa nie jest niczym fajnym.

AutorWiadomość
Han Jin Mi
Klasa Piąta

Gemini Liczba postów : 69

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Czw Maj 29, 2014 3:34 pm

Spoiler:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Xingke
Nauczyciel Walki Bronią

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Czw Maj 29, 2014 4:22 pm

Spoiler:

Klasa Piąta

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Pią Maj 30, 2014 1:07 pm

Spoiler:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Xingke
Nauczyciel Walki Bronią

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Pią Maj 30, 2014 3:44 pm

Spoiler:

Klasa Piąta

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Pią Maj 30, 2014 4:08 pm

Spoiler:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Xingke
Nauczyciel Walki Bronią

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Pią Maj 30, 2014 4:34 pm

Powoli jego oddech się uspokajał. Zaczesał swoje włosy do tyłu, żeby nie nachodziły mu na twarz. W sumie to kąpiel jest całkiem dobrym pomysłem. Na szczęście miał wannę. Nienawidził pryszniców. Z resztą wanna była wygodniejsza i w ogóle.
-Zaraz Cię zaniosę do wanny.-powiedział i pocałował ją w czoło delikatnie się uśmiechając.
Kiedy położyła dłoń na jego klacie objął ją i przyciągnął do siebie bardziej. Podniósł jej twarz za brodę jednym palcem i delikatnie pocałował.
Nie zastanawiał się nad tym, co powie. No tak, przecież była dziewczyną i to młodą, a one zawsze musiały wiedzieć co potem. Szczerze powiedziawszy dziewczyna mu się podobała i nie widział potrzeby, żeby ją od siebie odsuwać, czy oddalać. Gorzej by było, gdyby ta cała sytuacja wyszła na jaw. Nie tylko on miałby przechlapane, ale pewnie i Jin-Mi.
-Mamy kilka opcji. Albo o tym zapomnimy, ale raczej nie skłaniałby się ku tej opcji, albo zostaniemy parę, tylko nikt nie może się o tym dowiedzieć, albo przejdziemy dalej do normalnego życia będąc kochankami. -wyliczył opcje. -Wszystko zależy od Ciebie.-powiedział i cmoknął ją raz jeszcze w czoło.
Po chwili podźwignął się do siadu.
-Chodź tu.-mruknął tylko i wstał. Złapał ją i przewiesił sobie przez ramię, co mogło wyglądać dość komicznie, bowiem Han wyglądała jak zwierzyna łowna. Ale co tam.
I tak ruszył w kierunku niewielkiej łazienki. Włączył wodę i zatkał kran. Sprawnie zmienił pozycję na takę, żeby objęła go nogami i ich klaty się stykały. Pocałował ją namiętnie, po czym spojrzał w oczy i uroczo się uśmiechnął. Postawił ją na ziemi.
-Zapraszam.-rzucił tylko wskazując na wannę. Na szczęście była na tyle duża, żeby bez problemu zmieścili się w niej oboje. Niestety zajmowała większą część łazienki, ale coś za coś. Sam wszedł do wanny. W końcu był cały spocony i wypadałoby się umyć.

Klasa Piąta

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Pią Maj 30, 2014 5:23 pm

Wanna? Kąpiel.. to jeszcze lepiej, lubiła co prawda prysznice, ale tak poleżeć w wannie pełniej gorącej wody oraz piany. Najlepszy sposób na relaks, co prawda Jin-Mi w swoim pokoju ma jedynie prysznic, to też musi się tylko tym zadowolić. Może nawet by się przeniosła na stałe tutaj? Oczywiście to byłoby niemożliwe, ale chyba będzie mogła liczyć czasem na taką kojącą kąpiel. Kiedyś prawie zasnęła leżąc tak w wannie i myśląc o niebieskich migdałach.
-To będzie lepsze - odpowiedziała z uśmiechem, otrzymała kolejny pocałunek. Jeszcze trochę i się w nich zakocha, może i nie tylko w nich? Raczej nie nastąpi to po jednym dniu, ale jutro.. po jutrze. Nie wiadomo co się będzie działo. Najbardziej będzie się obawiała lekcji wraz z innymi uczniami, jak będzie musiała się opanować i w ogóle. Teraz po tym wszystkim będzie naprawdę trudno, przecież za nic w życiu nie chce by ktokolwiek się o tym dowiedział. Poza tym pierwszy raz czuje prawdziwy pociąg do mężczyzny, bo już na pewno nie chłopaka. Z tego powodu nie szybko da sobie spokój. Wysłuchała propozycji Xingke wtulając w jego tors swój policzek.
-Najlepsza chyba będzie opcja trzecia, na związek nie czuję się zbyt pewnie - na razie taka opcja najlepiej jej odpowiadała, chciała żyć normalnie przez tyle na ile to będzie możliwe. Przecież jeszcze musi poznać tego potencjalnego narzeczonego. Podniosła się wraz z mężczyzną, który.. przewiesił ją przez ramię, tak wyglądało to komicznie jakby była upolowanym zwierzęciem do tego całkiem nagim. Czuła się dość zażenowana. Domyślała się tylko gdzie ją zabrał i nie myliła się, kiedy ją potraktował już jak człowieka... w miarę, oplotła nogi w okół jego bioder i odwzajemniła pocałunek. Stanęła na ziemi i spojrzała na wannę, która napełniała się wodą. Xingke się nie zastanawiał i wszedł, Jin-Mi nie protestowała, głównie przez fakt, że chciała się odświeżyć w wodzie.
-Jesteś pierwszą osobą, która widzi mnie całkiem nagą. No nie wliczając tego jak jeszcze nie mogłam chodzić i sama się ubrać. - dodała tak znikąd kiedy się usadowiła naprzeciwko Xingke. Ta woda była taka idealna, natychmiast się rozluźniła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Xingke
Nauczyciel Walki Bronią

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Pią Maj 30, 2014 5:45 pm

Oczywiście, że lepsze! On miał same genialne pomysły. Przecież jego pomysłem było sprowadzenie do jego pokoju Jin-Mi, a ten okazał się bardzo trafny. Nie mogła zaprzeczyć. Czuł i widział, że jej się to także podobało. Niestety ciało nie jest w stanie ukryć swoich reakcji, nawet gdy właściciel bardzo się stara.
No tak, na zajęciach to będzie całkiem ciekawie wyglądało. Wszystkie uczennice wzdychające do nauczyciele, a tylko jedna z nich to ta, którą, mówiąc trywialnie, przeleciał.
Skinął głową. Też tak myślał, więc nie zaprzeczał. To dawało mu wiele otwartych możliwości. Skoro nie będą w związku to znaczy, że nie musi ograniczać się do jednej kobiety. Z drugiej strony ona była naprawdę inna niż te wszystkie dziewczyny, razem wzięte. Miał tylko nadzieję, że jego serce nie stwierdzi, że warto ulokować uczucia w jednej osobie.
Kiedy nalała się odpowiednia ilość wody zakręcił kran. Była idealnie ciepła. W sam na raz na odprężenie się. Zarzucił ramionami na brzeg wanny i spojrzał w sufit, po czym odetchnął przymykając oczy.
Dopiero, gdy dziewczyna się odezwała to spojrzał na nią. Posłał jej subtelny uśmiech. Był taki słodki, kiedy się uśmiechał~
-Czuję się w takim razie zaszczycony.-zrobił tą swoją seksiastą minę i pocałował ją. Znów subtelnie. Niczym ten wstydliwy chłoptaś.

Klasa Piąta

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Pią Maj 30, 2014 6:09 pm

Pomysł był to pewnie podjęty od tak, chyba, głupio było spytać "Chciałeś bym tutaj przyszła żeby mnie przelecieć, tak? Planowałeś to?" Chyba nie brzmiało by to zbyt dobrze, ale w każdym razie nie żałuje, że tutaj przyszła. Nie spodziewała się czegoś takiego, życie jest pełne niespodzianek. Od dnia dzisiejszego jej życie zdecydowanie się zmieni. Co prawda nikomu nie będzie mogła o tym powiedzieć, ale wewnętrzna zmiana może ktoś nawet zauważy różnice? Za to na lekcjach będzie się czuła wyjątkowo, tylko ona jedna zawitała w pokoju nauczyciela, a marzenia pozostałych dziewczyn nimi pewnie pozostaną. Oczywiście wybierając opcję trzecią tej relacji musi zdać sobie sprawę, że nie ograniczy się tylko do niej. Jakoś to zniesie, jeszcze nie przywiązała się do niego do takiego stopnia by ingerować w jego życie i to, jaką dziewczynę jeszcze przeleci.
Obserwowała Xingke, teraz już w ogóle nie miała powodów do wstydu. Patrzyła na niego tak jakby to była codzienność i nic nie było wstanie jej zawstydzić, jeszcze. Mimo wszystko nie znała go aż tak dobrze, tylko ogólne informacje. Nachyliła się do przodu kiedy się do niej zbliżył i ponownie ją pocałował. Tak.. kocha takie całusy, zdecydowanie. Oplotła nogi rękoma i oparła podbródek na kolanach.
-Chyba nie powinnam tutaj zbyt długo siedzieć - bąknęła. Bardziej się przejmowała jak stąd wyjdzie, co jeśli ktoś ją zobaczy? Ona nie potrafi kłamać, będzie musiała bardzo uważać by się na nikogo nie natknąć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Xingke
Nauczyciel Walki Bronią

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Pią Maj 30, 2014 7:00 pm

Xingke jaki był, niemal każdy wiedział. Człowiek rozpusty, z niewielką dozą romantyzmu.
Wcale się nie dziwił, że nie żałowała. W końcu kto, jak kto, ale ona nie mogła narzekać. Nie dość, że jest przystojny i charyzmatyczny, to jeszcze potrafi zaspokoić kobietę. Czuł się w pewien sposób dumny z siebie, że wyróżnił Jin-Mi spośród tych wszystkich uczennic. Naprawdę będzie mu miło na sercu, kiedy zobaczy ją, jedyną, która za nim nie szaleje, która tylko sama dla siebie zna tego powód. Uśmiechnął się do swoich myśli pod nosem.
Przeczesał wilgotną od wody dłonią włosy, żeby nie wpadały mu do oczu. Musi je spiąć, bo strasznie go irytowały, kiedy nosił je rozpuszczone. Nie rozumiał jak dziewczyny to wytrzymywały.
Z zamyślenia znowu wyrwała go Jin-Mi.
-Możesz zostać ile chcesz, gorzej, że ja będę musiał za niedługo wyjść na lekcje.-powiedział. A to, że wychodzi od niego z pokoju, to akurat nie było aż tak podejrzane. Zaraz. Może to się sprawdzało u innych nauczyciele, ale nie u niego. Niemal każdy, a szczególnie Neptun i Khan, wiedzieli, że Xingke jest starym rozpustnikiem. Dowodzi tego to, że znaleźli go w Afrykańskiej wiosce otoczonego kobietami.

Klasa Piąta

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Sob Maj 31, 2014 1:15 pm

Przystojny, charyzmatyczny, wie co robić z kobietą i zapomniał dodać, że jest jak najbardziej skromny. Pewnie raczej nie przeszło mu to nawet przez myśl, po prostu stwierdza... fakty? Być może, trudno dziewczynie to stwierdzić. Spojrzała na niego dość podejrzliwie kiedy uśmiechnął się do siebie.. pewnie właśnie mówi sobie jaki jest cudowny i w ogóle. Taka tam kobieca intuicja. Już nawet nie chciała nic mówić, oparła łokieć na brzegu wanny a na dłoni ułożył podbródek.
Lekcje.. najgorszy koszmar o ile nie są to lekcje z bronią w ręce, wtedy chętnie idzie. Za to inne zajęcia. co prawda nie narzeka na swoje stopnie i rodzice też są z niej w miarę dumni. Po prostu już jej się nie chce, tyle lat nauki.. ile można? Jednak wiele ludzi już to przeszło, część narzeka inni... wręcz przeciwnie.
-Rozumiem, mimo wszystko... już się stąd zabiorę - odpowiedziała i powoli zaczęła wychodzi z wanny, krople wody skapywały z jej ciała, włosów i zostawiała mokre ślady na podłodze. Wzięła ręcznik i owinęła się nim, jeszcze jeden by wytrzeć końcówki włosów, na szczęście nie zanurzyła całej głowy w wodzie. Za nim wyszła pochyliła się na Xingke i dała mu buziaka na pożegnanie -Sama się odprowadzę - dodała z uśmiechem i wyszła z łazienki. Potem już tylko się wytarła solidnie, ubrała i wyszła. Jednak nie była wstanie ubrać drugi raz tych samych majtek, zostawiła je.. na pamiątkę? Dziwnie to mogło wyglądać, ale wolała nie mieć bielizny w torbie.

z/t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Xingke
Nauczyciel Walki Bronią

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Sob Maj 31, 2014 2:24 pm

No tak, był skromny! Oczywiście. To była jego największa zaleta! Skromność.
No tak. Lekcje były zły. Xingke też ich nie lubił, ale dzięki nim zarabiał na życie i mógł sobie pozwolić na takie luksusy jak jedzenie. Tak, wbrew pozorom, jest ono szalenie przydatne.
Obserwował jej ruchu. Była niezwykle piękna. Przez chwilę przemknęło mu przez myśl, że była najpiękniejszą kobietą jaką widział, ale odrzucił od siebie tą myśl. Takie myślenie doprowadza do miłości i innych takich.
-Daj mi znać, jak będziesz miała czas.-powiedział i uśmiechnął się, kiedy dostał buziaka. No proszę jaka czarująca.
Poczekał aż wyjdzie. Westchnął i jeszcze chwilę siedział w wannie. Wstał, wytarł się i wpuścił wodę. Spiął włosy i ubrał się.
Również wyszedł z mieszkania, rzecz jasna zakluczając je i ruszył przed siebie korytarzem.

z/t

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   

Powrót do góry Go down

Mieszkanko Xingke
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2