IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Mieszkanko Xingke

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Xingke
Nauczyciel Walki Bronią

Scorpio Liczba postów : 161

PisanieTemat: Mieszkanko Xingke   Pon Maj 26, 2014 4:21 pm

Ciekawe czy w gazetce szkolnej pojawi się plotka o tym, że Xingke zaprasza do siebie uczennice na herbjatke. No ale co zrobić, skoro poczęstowała go pączkiem, to musiał zaprosić ją na herbjatke.
Zaprowadził ją do swojego skromnego, nauczycielskiego mieszkanka, które było niewielkie, ale niezwykle przytulne.
-Witam w moich skromnych program.-rzucił tylko i wpuścił ją przodem.
Sam wszedł i skierował swoje kroki w kierunku kuchni. Wstawił wodę i nasypał do specjalnej zaparzarki świeżej zielonej herbaty w liściach.
-Prosto z Chin. -rzucił tylko i uśmiechnął się subtelnie. Znów przeczesał dłonią włosy.
Kiedy woda się zagotowała, zalał herbatę. Wziął dzbanek,w którym się parzyła i postawił na niskim stołku, obok ustawił dwie, chińskie filiżanki. Usiadł na jednej z mat.
-To mówisz, że masz narzeczonego, ale jeszcze nie wiesz kto to?-rzucił, żeby jakoś rozruszać rozmowę. Współczuł jej w sumie, bo znał ten ból. Co prawda, on znał swoją niedoszłą narzeczoną, jednak mimo wszystko, aranżowanie małżeństwa nie jest niczym fajnym.

Klasa Piąta

Gemini Liczba postów : 69

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Pon Maj 26, 2014 4:35 pm

Czuła się trochę nie komfortowo, zgodziła się na to pod wpływem impulsu i wylądowała w mieszkaniu nauczyciela. Miała nadzieję, że nikt z innych uczniów jej nie widział gdy właśnie wchodziła do środka. Informacje zapewne szybko by się rozeszły po szkole. Jak tutaj się tłumaczyć? To po prostu zwykła uprzejmość, tak by wszystkim starała się mówić gdyby mieli jakieś "ale" Oczywiście zaraz po wejściu czysta ciekawość się włączyła, musiała się rozejrzeć i to bardzo dokładnie. W końcu to ostania okazja by zobaczyć miejsce gdzie mieszka nauczyciel. Na pewno ma lepsze warunki od uczniów. To miejsce było naprawdę przytulne i mówiące "Jestem z Chin" czy coś w tym stylu.
-Jak tu ładnie- nie mogła się obejść bez komentarza. Położyła torbę gdzieś z boku i usiadła na macie przy stoliku - W takim razie na pewno jest wyśmienita - rzuciła krótko. gdy tylko mężczyzna postawił dzbanek na stoliku natychmiast poczuła zapach.
-Em.. no tak. Podejrzewam, że to ktoś z Saevy, ale lepiej nie dmuchać na zimne - odpowiedziała. Dlaczego do tego tak nagle wrócił? Nie za bardzo zrozumiała, ale w sumie jakoś trzeba podtrzymać rozmowę, jeszcze zważając na fakt, że Jin-Mi nie czuła się zbyt komfortowo w tym miejscu, za chwilę pewnie już przywyknie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Xingke
Nauczyciel Walki Bronią

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Pon Maj 26, 2014 4:48 pm

Pewnie też czułby się niekomfortowo w jej sytuacji. Na szczęście nigdy się w takie nie znalazła. Z drugiej jednak strony, to on powinien się czuć niestosownie. Był nauczycielem, który zaprosił do siebie uczennice. Nie będzie się jednak tym przejmował, przecież to był Xingke i nic nie było mu obce!
-Dziękuję.-rzucił tylko. Co innego mógłby powiedzieć? -Stwierdziłem, że przystosuje to trochę bardziej do mojej młodości. Dużo czasu spędzałem w Chinach. W sumie wychowała mnie babcia. Rodzice woleli Amerykę.-rzucił tylko. Zawsze nie mógł wybaczyć tego, że woleli ten durny kraj, zamiast piękny Orient.
-Nie warto by było spytać kogoś z rodziny kto to jest, a później go odnaleźć i mieć z tym spokój?-powiedział i oparł się łokciami o stół.-Mogłabyś wtedy go poznać i zdecydować co dalej.-mówił całkiem poważnym głosem. Przez chwilę miał poker face i z nieco zmrużonymi oczyma patrzył prosto w jej oczy. To był jedno z tych spojrzeń, dzięki któremu nieraz wyrwał kobietę. Po chwili jednak uśmiechnął się i zabrał się do nalewania herbaty.

Klasa Piąta

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Pon Maj 26, 2014 5:00 pm

-Oh, rozumiem. Właściwie część mojej rodziny żyje w Chinach i już miałam okazję zobaczyć ten kraj. Jednak nie wiem jak wygląda Ameryka, poza konturem na mapie. Z to, po tym co już mogłam usłyszeć to pewnie zostałabym przy wschodnich stronach. Trochę tęsknie, ale już nie zostało mi wiele czasu - mówiła powoli z niewielkim uśmiechem. Jak tylko zaczyna mówić o wschodzie, rodzinnych stronach od razu robi jej się cieplej w sercu. To co jest tam, a tutaj. Całkiem inne światy i musiała się długo przystosowywać do tutejszych zwyczajów i można by powiedzieć, że jest takim łącznikiem miedzy dwoma odrębnymi kulturami. Całkiem miłe uczucie.
-Szczerze, to wolałabym się nacieszyć życiem. Korzystać, coś zobaczyć, nowe doznania. Europa i Azja to przecież nie cały świat, no według nie których tak -nie myślała teraz o tym małżeństwie na poważnie, to tylko propozycja. Jak już mówiła, równie dobrze o pierwszym spotkaniu może zrezygnować, ale przez takie zaproszenia na herbatki na pewno nie pozna szybko tego kogoś. Właściwie to woli wypić herbatkę.
-Eto.. - mruknęła, kiedy nagle z jakiejś przyczyny profesor zaczął się patrzeć w jej oczy. Lekko speszona odwróciła spojrzenie i zacisnęła dłoń w pięść na kolanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Xingke
Nauczyciel Walki Bronią

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Pon Maj 26, 2014 5:17 pm

-Szczerze nie polecam tego kraju.-powiedział. Akurat skończył nalewać herbatę i odstawił czajniczek na środek stolika. Chwycił swoją filiżankę w dłoń. Przez chwilę zdawał się szukać w niej czegoś, jednak za moment wypił łyk. Była gorąca, ale niezwykle smaczna i orzeźwiająca.
Odstawił filiżankę z powrotem na stół. Zaśmiał się krótko, ale niezwykle czarująco.
-Dobre podejście.-skwitował. Gdyby mógł i nie musiałby pracować to pewnie sam chętnie podróżowałby po świecie. Niestety nie było go na to stać, to raz, a dwa zobowiązał uczyć młodzież i nie miał zamiaru tego porzucać.
Widział ja zareagowała na jego spojrzenie i jakoś tak podniosło mu to ego. Niezwykle czarujący i charyzmatyczny nauczyciel, który sprawia, że uczennica się czerwieni i kłopocze. Uśmiechnął się tylko do siebie pod nosem zadowolony ze swoich niesamowitych umiejętności.
-Czemu się peszysz?-spytał i oparł się o stół. Jego wzrok był niezwykle słodki i uroczy. Nawet ona potrafił przybrać taką uroczą postawę. Oczywiście sprawił, by jego głos był doskonale dopasowany do całej reszty.
Wziął kolejny łyk herbaty.

Klasa Piąta

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Pon Maj 26, 2014 6:14 pm

-Czyli dobrze myślę, ale dla poznania jednak chciałabym coś zobaczyć. Ciekawość świata - odpowiedziała. Opinie z ust do ust mogą być różne, ale faktycznie większość osób nie mówi o wielu pozytywach. Stąd też opinia ogólna, ale jak można oceniać samemu tego nie doświadczając? Kiedyś na pewno tam zawita, jako turystka bo innych powód raczej nie będzie miała. Przytaknęła kiedy stwierdził, że jej podejście do tej całej sytuacji jest dobre. W sumie jej rodzice dobrze o tym wiedzą, że najpierw chciałaby trochę zwiedzić i tak dalej. Chcą jej zapewnić dobrą przyszłość, w sumie sporą część spadku i tak będzie miała, a czym będzie się zajmowała na poważnie? Kto wie co przyniesie los. Wzięła filiżankę do dłoni, lekko podmuchała i wzięła pierwszy łyk. Tak jak myślała była wyśmienita, może dzięki niej trochę się uspokoi. Teraz po tym pytani czuła się trochę zażenowana.
-Cz-czemu? No przecież, ja.. to znaczy się - no i sumienie nie da jej spokoju jeśli zacznie kombinować. Skłamie i będzie ją to dręczyło, nawet jeśli może takie małe kłamstewko zadziałałoby na jej korzyść - Wie pan, ta sytuacja jest dość. No wie pan, niekomfortowa. Jeszcze tak pan na mnie patrzy i nie wiem co zrobić - starała się użyć jak najgrzeczniejszych słów jakie się dało. Nie chciała wyskoczyć nagle z czymś nie uprzejmym. Zaraz jak skończyła schowała usta za filiżanką i wędrowała oczyma po całym pomieszczeniu i znalazła punkt na ścianie zaraz nad głową Xingke.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Xingke
Nauczyciel Walki Bronią

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Pon Maj 26, 2014 6:37 pm

Skinął głową. Nigdy nie lubił taki tłocznych krajów, a Ameryka właśnie do takich należała. Wolał raczej ciche wioski i miejsca, o których turyści nie pamiętają. Czuł się tam przynajmniej wyluzowany i wiedział, że odpoczywa.
-Przepraszam Cię, ale jesteś naprawdę ładną dziewczyną. I tak, wiem, że nie powinien tego mówić, wybacz mój nietakt, ale nie jestem jednym z tych starych pryków. Czasem nadal czuje się jak uczeń.-powiedział i rozśmiał się. Nie był choć trochę zażenowany, a wręcz przeciwnie. Jak zwykle pewny siebie i zdecydowany w tym robi i mówi. Fakt, faktem, że mówił prawdę. Dziewczyna była bardzo ładna i nie miałby nic przeciwko, żeby spędzić z nią kilka upojnych chwil. Jedyne co stało na przeszkodzie to to, że była jego uczennicą. Co gdyby wieść rozniosła się po szkole?
Po chwili napił się herbaty. Wyglądał jakby nad czymś myślał, i faktycznie. Do głowy przyszła mu niedorzeczna myśl, więc zaśmiał się w głos.
-Wybacz. Zastanawiałem się nad głupią rzeczą.-znowu się zaśmiał. Był to jednak ciepły, serdeczny śmiech.-Zastanawiałem się, czy uderzyłabyś mnie, gdyby Cię pocałował.-i w tym momencie zmienił wyraz twarzy na bardziej seksiasty, spojrzał jej w oczy. Zwinnym ruchem znalazł się po drugiej stronie stolika, tam gdzie siedziała Jin-Mi. Chwycił jej podbródek i delikatnie pocałował. Był to niezwykle subtelny pocałunek. Bardzo. Serio, serio. On tak umie. Po chwili jednak zrozumiał, że to robi jest głupie i gdy skończył, odwrócił wzrok i poczochrał się po włosach.
-Wybacz.-powiedział tylko i westchnął.

Klasa Piąta

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Pon Maj 26, 2014 6:56 pm

Tłoczne kraje? W takim razie co ma powiedzieć Jin-Mi? Mieszka w Korei, tam jest dopiero tłoczno, w Ameryce chociaż jest trochę przestrzeni, a tam? Miasto na mieście, niedługo cały ten kraj będzie jednym wielki miastem bo tak się rozrosną. Taką jej przewiduje przyszłość.
-O jejku... to znaczy się, dziękuję i... jejku - pierwszy raz, pierwszy raz w życiu znalazła się w takiej sytuacji! Co oan powinna zrobić? Przydałyby się jej dwa duszki na ramionach dobry i zły, może by jej pomogły podjąć decyzję., w co wątpiła niestety. Co robić? Nawet nie wiedziała co z siebie wydusić. Otworzyła usta ze zdziwienia, położyła filiżankę na stoliku by jeszcze jej przypadkiem nie upuścić na kolana. Przełknęła ślinę i jej wyraz twarzy cały czas był ten sam, czyli zaskoczony.
-Że co takiego? - spojrzała na niego. Poczuć się urażoną, czy to może jakieś wyzwanie? Ona i takie rzeczy? Naprawdę nie mogła zgarnąć myśli w jedną całość i powiedzieć czegoś sensownego, dlaczego on wywiera na niej taką presję. Uderzyła go? Pewnie tak, ale kto wie. Myśli często nie odpowiadają za to co robić w niektórych momentach. Jednak nawet nie poczekał, o prostu wziął się do roboty. Obszedł stolik, wziął brodę dziewczyny do dłoni i.. pocałował. Czy to jest jakiś sen? Zamiast w jakikolwiek sposób się obronić po prostu zamarła, siedziała jak słup soli. Czy odpowiednie byłoby pytanie ile już uczennic tak całował?
-Odpowiednią reakcja byłoby chyba uderzenie, ale z wrażenia nawet ręki nie mogę podnieść - odpowiedziałam ale nie patrzyła się na mężczyznę, wodziła gdzieś wzrokiem dookoła - Czy pan wie co pan zrobił? Gdybym była... powinnam pójść do dyrekcji, ale...nie jestem wstanie - mówiła dość chaotycznie, złapała się za głowę i zacisnęła dłonie w pięści.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Xingke
Nauczyciel Walki Bronią

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Pon Maj 26, 2014 7:15 pm

No tak, Korea przecież jest całkiem zatłoczona. Xingke był pewny, że by się tam nie odnalazł.
-Nie ma za co.-powiedział tylko widząc jak dziewczyna się kłopocze. To było szalenie urocze. Każdemu facetowi podobała się słodka dziewczynka, która nie wie co się wkoło niej dzieje. Tym bardziej jeśli różnica wieku wynosiła prawie dziesięć lat.
No tak, mógł się domyślić, że nie zdąży zareagować, w końcu zrobił to tak błyskawicznie i zręcznie, że na jej miejscu pewnie też siedziałby skołowany. Czuł się naprawdę głupio. Nie powinien był tego robić. Takie rzeczy to można działać z zupełnie obcymi kobietami, które poznaje gdzieś w barze, a nie ze swoją uczennicą. Powinien teraz wylecieć.
-Zrób to. Taka jest Twoja powinność. Uderz mnie, a później zgłoś to odpowiednim osobom, ale pozwól pocałować mi Ciebie raz jeszcze.-powiedział to z prawdziwą skruchą w głosie. Tym razem jego pocałunek był nieco bardziej namiętny i pełen pasji.

// sounds like bollywood xD

Klasa Piąta

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Pon Maj 26, 2014 7:31 pm

Dobrze, uspokój się i policz do dziesięciu. To zawsze pomagało w trudnych chwilach, policzyła i za cholerę się nie udało! Była zakłopotana, czerwona jak burak pewnie, serce jej waliło i nie miała pojęcia co z siebie wydusić. Przecież jej decyzje są podejmowane z przemyśleniem, nigdy nie robi niczego pochopnie. Czy teraz.. zwariowała? Wszystko w jej głowie zostało zaburzone przez tę jedną sytuację. Przez miesiąc się pewnie nie pozbiera do kupy. Oderwała dłonie od głowy i wzięła głęboki, głośny oddech. Podniosła wzrok
-Nie, nie chce żeby mój ulubiony nauczyciel wyleciał- odpowiedziała. Uderzyć? To ją tylko uspokoi na chwilkę, psychika długi czas będzie wracała do normalnego stanu, a uspokojenie na kilka minut nic jej nie da. Kiedy ponownie ją pocałował, czuła się błogo. Wkręciła się w to i to bardzo, co ona wyprawia do cholery? Coś takiego z własnym nauczycielem? Kilka minut wcześniej sama powiedziała, że chciałaby korzystać z życia. Coś takiego też liczy? Podniosła dłonie by położyć obie na policzkach Xingke by nagle przypadkiem nie przestał. Wciągnęła się to i chyba nie myślała o tym czy będzie tego żałować czy nie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Xingke
Nauczyciel Walki Bronią

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Pon Maj 26, 2014 8:03 pm

Czuł jak bardzo jest zakłopotana i jak ciężko oddycha. Nie potrafił jednak uspokoić samego siebie. Przecież był odpowiedzialnym facetem, dlaczego stwierdził, że warto zrobić coś tak bardzo karygodnego? Wiedział, że będzie tego żałował, że nie zapomni tego do końca życia, że to był jeden z jego największych błędów, a mimo to nie mógł się powstrzymać.
-Nie powinnaś uważać mnie za ulubionego.-powiedział tylko jeszcze przed kolejnym pocałunkiem.
Poczuł jej dłonie na swojej twarzy. Nie spodziewał się tego. Dało to jednak impuls do tego, żeby nie przerywać. Skoro oddała pocałunek i to z taką zachłannością, cóż innego miałby zrobić? Upewniła go w tym przekonaniu.
Wplótł dłoń w jej włosy nie przerywając pocałunku. Delikatnie zmienił pozycję do takiej, w której Jin-Mi leżała na plecach a Xingke był nad nią. Jedną dłoń trzymał delikatnie na jej twarzy. Drugą chwycił jej dłoń i położył za jej głową.

Klasa Piąta

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Wto Maj 27, 2014 2:13 pm

-Za późno, bardzo ciężko zmieniam zdanie - odpowiedziała szybko przed kolejnym pocałunkiem. To co się teraz dzieje, nigdy nawet nie wyobrażała sobie czegoś takiego.
Odpowiedzialny facet nie pragnąłby swojej uczennicy, a na pewno pozwoliłby sobie na coś takiego. Przecież jest dojrzalszy i mądrzejszy, uczennice są głupie i tyle. Czyżby Jin-Mi sama siebie teraz obrażała? Po części na pewno, bo dała się w to wciągnąć i nie może się powstrzymać. Największa głupota jaką zrobi w swoim życiu. Jak za kilka lat będzie to wspominać? Dobrze czy źle? Jeśli nie wyjdzie to na jaw pewnie uzna to za pozytyw, ale jej tok myślenia już teraz został zaburzony. Było już za późno od momentu kiedy Xingke pierwszy raz ją pocałował, już nigdy więcej nie spojrzy na niego jak na zwykłego nauczyciela. Nawet nie mogła już się kontrolować bo Xingke przejął inicjatywę i położył dziewczynę. Jej serce jeszcze bardziej waliło, uspokój się! Myśl racjonalnie! Zabrakło jej powietrza i musiała na chwilę oderwać się od mężczyzny, jej rumieńce na twarzy zrobiły się jeszcze bardziej wyraźne. Było jej za ciepło, zdecydowanie. Musiała wrócić do rzeczywistości, nie.. to jest rzeczywistość, ale nie powinna! Mimo wszystko nie była wstanie oderwać dłoni od jego policzka, gorzej nie zastanawiając się nad tym wplotła palce w jego włosy patrząc prosto w jego oczy. Nie bała się?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Xingke
Nauczyciel Walki Bronią

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Wto Maj 27, 2014 2:22 pm

Zdecydowanie powinien przerwać i wyprosić ją ze swojego pokoju. Ułatwiłaby mu zadanie, jeżeli sama by uciekła. A tak, jeśli oddawał jego pocałunki, to nie mógł się powstrzymać, żeby zajść trochę dalej. Cały czas powtarzał sobie w myślach, że jeszcze tylko kilka sekund, że za chwilę przestanie. Miał tylko nadzieję, że nie był to tylko sen. Niestety tak nie było. Popełnił jeden błąd, który mógł zaważyć na całej jego karierze.
Czuł jak temperatura ciała dziewczyny robi się coraz wyższa. Jego ciało również nie pozostawało dłużne. Był człowiekiem, do tego facetem, i odbierał wszystkie bodźce, tak jak każdy inny człowiek.
Kiedy przerwała pocałunek, on nie zamierzał odsuwać się od niej, czy zamknąć sytuacje, wręcz przeciwnie. Skorzystał z okazji i przejechał delikatnie językiem po szyi dziewczyny, zaczynając od dekoltu, a kończąc z uchem.
To się działo było niezwykle dziwne i gdyby ktoś rano mu powiedział, że to się zdarzy, to pewnie by go wyśmiał. Niestety, a może stety, to była prawda i póki co nie miał zamiaru z niej rezygnować.

Klasa Piąta

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Wto Maj 27, 2014 2:37 pm

Opanuj się! Tak, przecież tak nie powinno być. Ona nie mogła, ale może jemu odezwie jakiś głos w głowie mówiący "STOP" cokolwiek co go oprzytomni, ale z drugiej strony... to było takie trudne powiedzieć jakieś słowo przeciwko temu. Chyba faktycznie była głupią dziewczyną, a czy to nie jest uważana za jedną z dojrzalszych? Może to dlatego Xin patrzył na nią w taki sposób? Bo nie postępuje tak jak banda innych dziewczyn śliniących się na widok przystojnego faceta? Nie miała pojęcia co siedzi w jego głowie, ale sądząc po zachowaniu pewnie chciałby więcej, a ona się temu poddawała. Do tego czuła to na sobie, nie tylko jemu zrobiło się cieplej. naprawdę jej chciał? Powinno jej to chyba schlebiać czy coś. Kiedy zbliżył się do niej i zaczął całować, lizać? Wszystko jedno, to było naprawdę przyjemne i z jej ust wydobył się cichy pomruk spowodowany tą przyjemnością. Zacisnęła dłoń, która leżała na ziemi, a drugą głaskała po głowie. Teraz czuła jego zapach, to jeszcze bardziej spotęgowało pragnienie. Perfumy męskie to coś co działało na nią nie mal natychmiast. Sama pocałowała go w szyję i przez chwilę nie mogła się oderwać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Xingke
Nauczyciel Walki Bronią

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Wto Maj 27, 2014 2:56 pm

Był facetem, który miał w swoich ramionach dziewczynę, do tego bardzo ładną, i jemu w głowie miała się zaświecić czerwony światło? To brzmiało szalenie irracjonalnie.
Patrzył na nią dlatego, że była atrakcyjna, nie tylko z wyglądu, ale i z charakteru. Była mądra, lubiła walczyć no i była Azjatką, a to było decydujące w jej osobie.
Zdziwił się, kiedy poczuł jej usta na swojej szyi. Czyżby była śmielsza, niżeli wydawała się z początku? Zdawała się też być zaangażowana w scenę, co tym bardziej utwierdziło go w przekonaniu, żeby nie przestawać. Wrócił do całowania jej ust. Kolejny namiętny i głęboki pocałunek. W międzyczasie dłonią, którą wcześniej trzymał jej dłoń, przejechał po jej ciele, poczynając od ramienia, po talie, aż do bioder. Przez moment trzymał dłoń na jej biodrze, po czym delikatnie dotykając jej ciała spoczęła na podbrzuszu dziewczyny. Drugą rękę opierał się za jej głową, żeby zachować równowagę. Nie byłoby to ciekawe, gdyby upadł na nią całym swoim ciężarem.

Klasa Piąta

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Wto Maj 27, 2014 5:40 pm

No tak... facet, a jak wiadomo tok myślenia mężczyzn jest łatwy do rozgryzienia. Powinna się więcej nad tym łudzić, że sam zda sobie sprawę z tego co robi? Że dobiera się do uczennicy, która chyba jednak powinna powiedzieć "Nie"? To chyba już nie miało sensu, do Jin-Mi ciągle nie docierało to co właśnie robi. Ta racjonalna dziewczyna właśnie przezywa takie chwile z "najseksowniejszym" nauczycielem w szkole? Oczywiście takie są nieoficjalne opinie, jej to osobiście nie obchodzi. Jednak faktycznie była chwila, kiedy naprawdę mogła przyznać, że jest pociągający. Co więcej mogła o nim powiedzieć? Relacje nauczyciel-uczennica nie polega na czymś szczególnym, więc skąd mogłaby wiedzieć jaki on jest poza zajęciami? Do dzisiejszego dnia.
Naprawdę zrobiła coś takiego? Sama zasmakowała jego skóry,po prostu działała i nie zastanawiała się nad tym. Kiedy jego dłoń powoli przesuwała się po jej ciele odruchowo zgięła nogę w kolanie i mocniej przytrzymała go za włosy by nie przestawał do póki nie zabraknie im powietrza.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Xingke
Nauczyciel Walki Bronią

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Wto Maj 27, 2014 6:18 pm

PORNO +18 XD
Spoiler:

Klasa Piąta

PisanieTemat: Re: Mieszkanko Xingke   Wto Maj 27, 2014 6:45 pm

Spoiler: