IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 *stalk stalk stalk*

Go down 
AutorWiadomość
Nastya
Klasa Czwarta
avatar

Liczba postów : 19
Join date : 23/05/2014

PisanieTemat: *stalk stalk stalk*   Pią Maj 23, 2014 11:45 pm

Godność: Nastya Aksyonov
Wiek: Urodziła się 13 grudnia 1883 roku - ma 17 lat.
Pochodzenie: Rosja
Dom: Ordinarium
Klasa: Czwarta
Klub i pozycja w nim: Nie należy do żadnego klubu.

Umiejętności:
~ STAAALKER! Nigdy nie wiesz, kiedy Nastya zwraca na ciebie uwagę. Choć nie przepada za ludźmi oraz stroni od ich towarzystwa, to człowiecza psychika zwyczajnie... intryguje ją. Jest świetnym obserwatorem i potrafi to wykorzystać.
~ Kradzież kieszonkowa - haha, ma naprawdę lepkie łapki! Może pochwalić się tą umiejętnością, aczkolwiek nieczęsto z niej korzysta. Trzeba przyznać, że choć radzi sobie naprawdę świetnie, odrobinę obawia się, że kiedyś zostanie przyłapana. Dotychczas się do nie zdarzyło, a nieraz coś podwędziła.
~ Dziewczyna wprawdzie nie jest zbyt silna i pokonanie jej w bezpośredniej walce bronią białą jest banałem, ale w strzelaniu nie ma sobie równych! Jej celność nie pogarsza się kosztem szybkości oddawania strzałów, ani odwrotnie. Potrafi posługiwać się pistoletami, a także łukiem.
~ Jest niesamowicie zwinna i szybka. Uniknięcie ciosów przeciwnika oraz ucieczka to dla niej żaden wyczyn.
~ Ma dar wyciągania znaczących wniosków z niewielkiej ilości faktów. Jest bardzo spostrzegawcza oraz dociekliwa. Do tego dochodzi analityczny umysł.

Choroby: Osobowość schizoidalna, choć to raczej zaburzenie. Prócz tego, choruje także na niedociśnienie tętnicze pierwotne.


Charakter: Nastya jest jak góra lodowa. Jak wszyscy dobrze wiemy, jest to bryła lodu, która wystaje ponad powierzchnię wody w około 1/9 części swojej masy. Można to porównać do charakteru dziewczyny. Zachowuje się ona inaczej przy osobach obcych, znajomych oraz przyjaciołach. Do osób, które ledwo zna, podchodzi z ogromnym dystansem. Nie pozwala na bliższe poznanie, gdyż jest wyjątkowo sceptyczna. Traktuje ich chłodno, bez emocjonalnie, a po skończonej rozmowie pozostawia delikwenta w punkcie wyjścia - przed konwersacją nie wiedział o dziewczynie nic, po niej tak samo. Sytuacja wygląda inaczej, jeśli towarzysz zainteresuje ją swoją osobą. Wprawdzie nie ma co liczyć na to, że Nastya przełamie się, będzie się czuć swobodnie, a także wyzbędzie się sceptycyzmu. Rzecz w tym, że rozmowa będzie znacznie przyjemniejsza, a rozmówca nie odczuje niechęci i chłodu, które zwykle roztacza wokół siebie.
Nastya jest skryta. Nie lubi mówić o sobie, a kiedy ktoś stara się ją o coś wypytać, ma wrażenie, że jest osaczana przez rozmówcę. Nie reaguje tak na pojedyncze, niewiele pytania, jednak gdy ktoś zaczyna posuwać się zbyt daleko, reakcje dziewczyny mogą być... różne. Jednak dzieje się to tylko wtedy, kiedy ktoś chce wiedzieć zbyt dużo. Nastya powątpiewa w to, żeby ktokolwiek miał takie zdolności, które pozwalałyby na wyciągnięcie z niej takich informacji. W stosunku do nieznajomych może być zgryźliwa, a nawet prowokująca. Choć zwykle wszystko wynika z chęci droczenia się z rozmówcą, czasami ciężko ocenić, czy zaistniała sytuacja to wynik przekomarzania się, czy powód jest nieco inny...
Jej zachowanie bardzo się zmienia, kiedy zdoła kogoś poznać i polubić. Staje się bardziej otwarta, przyjazna, rozmowna.
Dziewczyna sprawia wrażenie aspołecznej oraz niechętnie zawierającej jakiekolwiek znajomości. W istocie, jest ona bardzo nietowarzyska, a zapoznanie się z kimś zwykle kosztuje ją naprawdę wiele wysiłku. To, jak Nastya zachowa się przy pierwszym spotkaniu z jakąś osobą zależy od tego, jaki w danym dniu i chwili będzie mieć humor. Czasem podchodzi do kogoś z myślą w głowie brzmiącą "Zostaw mnie w spokoju", a innym razem jej pokłady chęci do życia są na tyle duże, by obdarzyła drugą osobę ogromem szacunku i sympatii... Trzeba przyznać, że druga opcja zdarza się znacznie rzadziej. Często zdarza się, że jest pozbawiona chęci do rozmowy, o ile rozmówca szybko jej nie zafascynuje. Bardzo szybko traci zainteresowanie otoczeniem.
Nastya jest skrajnym introwertykiem. Można się domyślić, iż najlepiej czuje się w samotności i to w taki sposób spędza najwięcej czasu. Aby się skupić, wykonać jakąś pracę czy zadanie, potrzebuje ciszy i spokoju. W przeciwnym razie, dziewczyna zupełnie nic nie zdziała. Nie jest w stanie skupić się na wykonywanym zleceniu, jeśli ktoś rozprasza ją swym towarzystwem.
Znacznie lepiej czuje się w roli słuchacza, aniżeli rozmówcy. Faktem jest, że niewiele się odzywa, dba o jakość swoich wypowiedzi i starannie analizuje ich treść. Przez większość czasu.
Albinoska stara się dobrze dobierać sobie rozmówców. Bardzo szybko ucieka od rozmów "o pogodzie", gdyż ludzie szybko zrażają ją do siebie chęcią prowadzenia tak płytkiej wymiany zdań. Lubi ona jak najwięcej wyciągać z rozmowy, mieć z niej jakieś korzyści, a nawet wyłowić z niej choć minimalną dawkę przydatnej wiedzy. Jeśli rozmówca jej tego nie zapewni, albinoska najprawdopodobniej nie będzie zachwycona rozmową... Choć opinia na ten temat może się w każdej chwili zmienić.
Nastya łączy w sobie cechy flegmatyka oraz melancholika. Jest osobą bierną, ostrożną, łagodną oraz obdarzoną wysoką samokontrolą, refleksyjną i pesymistyczną. Ponadto wydaje się być nieco apatyczna. Niektórzy twierdzą, że jest "sztywna". Faktycznie, nie przepada za towarzystwem ludzi, więc rzadko kiedy można zauważyć ją bawiącą się na jakiejś imprezie ze znajomymi. Oczywiście, raz na jakiś czas sobie na to pozwala, ale to rzadkość. Wyciągnięcie jej gdzieś to ogromne wyzwanie. Jeśli chodzi o relacje z ludźmi, jest bardzo nieufna, zawsze stara się zachować pewien dystans. Cechuje ją cierpliwość i opanowanie, ale trzeba przyznać, że bywa zgryźliwa. Nie szczędzi czasu na obserwowanie ludzi oraz ich reakcji. Zresztą, to jedno z jej ulubionych zajęć! Wykonywane przez nią czynności przeważnie są bardzo powolne, jednak praca jest wykonywana solidnie, a wszystkie szczegóły dokładnie wykończone i doskonale przemyślane. Sporo czasu spędza na planowaniu.
Nastya jest wymagająca wobec swoich przyjaciół, ale jednocześnie stara się rekompensować wszystkie starania o dobre relacje. Choć do obcych podchodzi tak, jakby ich żywot był dla niej wart tyle, co zeszłoroczny śnieg, to gdy jakaś osoba rzeczywiście coś dla niej znaczy, jest w stanie bronić jej gołą piersią. Wbrew pozorom, potrafi być bardzo oddana bliskim. Dopóki się do kogoś nie przywiąże i nie zdoła się otworzyć, nie okazuje emocji ani przywiązania. Zmiana jej nastawienia to tylko kwestia czasu... aczkolwiek z początku każdemu równie trudno jest wkupić się w jej łaski.
Nastya ma upośledzoną zdolność do zawierania znajomości, dlatego nie posiada zbyt wielu przyjaciół. Można powiedzieć, że mimo wszystko jest dość płochliwą osobą, którą wyjątkowo łatwo speszyć, a jej zachowanie to zwyczajna reakcja obronna. Każdy człowiek jest dla niej emocjonalnym zagrożeniem.
Już wiadomo, że Nastya nie kłamie zbyt dobrze. Nie jest zbyt przekonująca i jeśli już próbuje nagiąć prawdę, bardzo łatwo jest ją zdemaskować. Zdarza się, że kłamie na jakiś nieistotny temat. Wtedy mogłoby się wydawać, że łże nieco niedbale, jakby nie zależało jej na końcowym efekcie. Swoje kiepskie umiejętności nadrabia tym, że sama nie ma większego problemu ze stwierdzeniem, czy dana osoba mówi prawdę. Nie jest wszechwiedząca, nie rozgryzie każdego z osobna, jednakże zauważa nawet te najdrobniejsze zmiany w zachowaniu. Zwraca uwagę na szczegóły. Jest obserwatorem. Mimo wszystko, wcale nie jest głupia. Analizuje wszystkie fakty i stosunkowo szybko łączy je w jedną spójną całość.
Wygląd: Można powiedzieć, że to całkiem atrakcyjna osoba, ale czy w jej aparycji jest coś naprawdę szczególnego, co nie pozwoliłoby oderwać od niej wzroku? Niekoniecznie. Dziewczyna nie rzuca się w oczy, łatwo zgubić ją w tłumie.
Jedną z niewielu cech, które jakkolwiek ją wyróżniają, jest bardzo niski wzrost. Jest naprawdę małą osobą, bo sięga zaledwie 163 centymetry. Większość ludzi, z którymi ma do czynienia jest znacznie wyższa od niej, więc niejednokrotnie męczyła się z bólem szyi spowodowanym ciągłym zadzieraniem głowy, by tylko mieć możliwość zlustrowania cudzej twarzy. Zabawne! Wygląd jej twarzy wskazuje na to, że ma nie mniej niż jakieś 19 lat, natomiast wzrost, że masz do czynienia z gówniarzem. Z powodu swej wysokości bardzo często jest brana za jeszcze młodszą... Ale czy to dla niej jakikolwiek problem? Kolejną kwestią, na którą warto zwrócić uwagę jest jej waga oraz ogólny wygląd. To prawda, trafienie na bardzo szczupłą osobę nie jest żadnym wyczynem, ale Nastya chyba przekroczyła już granicę między byciem szczupłą, a niezwykle chudą. Waży 41,3 kg. Dziewczyna nie wygląda źle, ale wszystko podlega indywidualnej ocenie obserwatora. Znalazłaby się niejedna osoba, która uważałaby jej wygląd za pociągający, aczkolwiek byliby tacy, od których otrzymałaby dużą dawkę krytyki. Otóż, mimo że jej kości (zwłaszcza kości biodrowe, obojczyki oraz kręgosłup) są mocno widoczne, a ona i tak nie wygląda, jakby była chora na... cokolwiek! Mało tego, jest strasznie chuda, co chciałoby osiągnąć wiele dziewczynek oraz kobiet, a wcale nie musiała nad tym długo pracować! Od zawsze była bardzo wątłej, drobnej postury i przy okazji pochłaniała dość skromne posiłki, bo tak.
Posiada całkiem ładną figurę. Ma wąskie ramiona, szersze biodra. Jest pozbawiona wyrobionych mięśni. Ma wklęsłą talię, co niewątpliwie jest dużym atutem. Należy jednak zadać tu jedno, proste pytanie. Czy ta wklęsła talia rekompensuje brak wydatnego biustu?
Jest jeszcze jedna cecha, którą można uznać za nieco specyficzną. Chodzi mianowicie o albinizm. Zarówno jej ciało, jak i wszystkie włosy są niesamowicie jasne, a wręcz białe. Nie posiada żadnych znamion, blizn czy pieprzyków. Czegokolwiek, co zburzyłoby idealny wizerunek, nieskalanej żadną odmianą, skóry, pod którą przebijają się cienkie, niezwykle wyraźne naczynia krwionośne. Warto zaznaczyć, że jest ona bardzo delikatna. Wykazuje się wielką ostrożnością, dlatego niełatwo u niej o jakiekolwiek zadrapanie czy uderzenie, lecz jeśli już do tego dojdzie, na jej ciele jest to co najmniej dwa razy bardziej widoczne, niż byłoby to u innego człowieka. Wpływ na to ma kolor skóry dziewczyny.
Wiecie, jakie to zabawne, gdy idziesz spać, a rano budzisz się z kilkoma siniakami, spowodowanymi przesadnym kręceniem się po łóżku?!
Albinoska posiada tzw. dłonie pianisty. Posiada długie, smukłe palce, które zdobią (często pomalowane) paznokcie średniej długości.
Ma długą szyję i wystające obojczyki, które uwielbia eksponować.
Jak już wiadomo dzięki wspomnianemu albinizmowi, włosy dziewczyny, opadające na niezgarbione plecy mają białą barwę. Są stosunkowo długie - kończą się niewiele wyżej niż linia bioder. Według Nastya, mają one swój własny rozum, dlatego zamiast za każdym razem (jak normalna kobieta) spędzać choć trochę czasu nad ich ułożeniem, przeczesuje je i uważa za gotowe do pokazania. Ma ogromny problem, kiedy ma ochotę na potraktowanie je lokówką czy innym podobnym przyrządem. Wykonywanie przy nich takiej czynności jest bardzo kłopotliwe, gdyż nie dość, że bardzo trudno jest zmienić fryzurę Nastyi, to bez względu na okoliczności, to uczesanie nie utrzyma się długo na jej głowie. Efekt jest nietrwały, toteż cała praca włożona w układanie włosów szybko idzie na marne. Pasma zakrywają drobne, nieprzekłute w żadnym miejscu, uszy. Nierówna grzywka opada na czoło, a droga, która dzieli jej koniec i oczy jest wyjątkowo krótka. Ma dosyć duże inteligentne ślepia o wyblakłym błękitnym kolorze. Ich kształt jest nieco podłużny, co dodaje jej twarzy łagodności, spokoju, ale także odrobiny arogancji i cynizmu. Można powiedzieć, że są całkiem urokliwe, chociaż to kwestia sporna - każdy może mieć na ten temat inne zdanie. Oczy skryte są za wachlarzem długich, jasnych rzęs. Na twarzy znajduje się również drobny nos oraz średniej wielkości, jasnoróżowe usta. Posiada naturalną, dziewczęcą urodę i łagodne rysy twarzy. Niemal zawsze wygląda, jakby była niewzruszona otoczeniem.
Nastya lubuje się w bardzo ciemnych oraz nader jasnych kolorach, toteż w jej garderobie przeważają ubrania właśnie w takich barwach. Ciężko powiedzieć, w jakich ciuchach czuje się najlepiej. Raczej nie ubiera się w rzeczy sportowe. Jej stroje są odrobinę bardziej eleganckie. Na jej stopach często można zobaczyć buty wjakiśtamdziwnysposób przypominające martensy.

Inne:
~ Ma słabość do zwierząt, zwłaszcza szczurów.
~ Jest kulinarnym beztalenciem - szczyt jej umiejętności to przygotowanie jajecznicy;
~ Nie dość, że Nastya ma wyjątkowo mocno skurczony żołądek, to rzadko kiedy ma apetyt. Z tego powodu w ciągu dnia jada kilka niewielkich posiłków, a niekiedy całkowicie z nich rezygnuje. Zwłaszcza, kiedy musi zrobić sobie coś sama (nawet, jeśli to jest zupka błyskawiczna);
~ Jest abstynentem;
~Nastya to wegetarianka. Od kilku dobrych lat nie tknęła mięsa;
~ Potrzebuje nieprzeciętnie dużej ilości snu. Czasami potrafi zwlec się z łóżka po 13 godzinach i dalej narzekać, że nie czuje się w pełni sił!
~ Wykonuje pracę dokładnie i solidnie, kiedy zajmuje się nią sama, jednak kiedy jest zmuszona do pracy grupowej, wszystko przychodzi jej z wielką trudnością;
~ Czasami zdarza się jej sprawiać wrażenie chłodnej i ironicznej. Wprawdzie jest z odrobinę aspołeczna, ale jednocześnie wystarczająco przyjazna, by unikać zgryźliwych komentarzy. W czym problem? Otóż, takie zachowanie to jej reakcja obronna. Wszyscy stanowią dla niej emocjonalne zagrożenie;
~ Potrzebuje sporo czasu na przemyślenie swoich działań. Zamiera, gdy niespodziewanie jest o coś zapytana bądź wymaga się od niej jakiegoś spontanicznego zachowania.Ostatnio zmieniony przez Nastya dnia Nie Maj 25, 2014 12:53 pm, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : Idiotyczny błąd - podałam współczesną datę urodzenia.)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
*stalk stalk stalk*
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kartoteka :: Karty Postaci :: Zaakceptowane-
Skocz do: