IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Gaaaaaya

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gaya
Klasa Piąta

Liczba postów : 3

PisanieTemat: Gaaaaaya    Czw Maj 22, 2014 12:46 pm

Godność:Witam, Gaya z tej strony. Uszanowanko.^^

Wiek:Już 18 lat mija, jak uciekam przed aniołami ciemności ...
Pochodzenie:Z pochodzenia jestem Japonką .
Dom:Myślę, że odnajdę się w Veneficus.
Klasa:Dla mnie..hmm...klasa piąta
Klub i pozycja w nim:Jak narazie nie uczęszczam do żadnego z klubów.Może w przyszłości.

Waga i Wzrost:48 kg /167cm

Umiejętności:Od lat tworzę porcelane i nie będe ukrywac, że jestem w tym naprawdę dobra.Malowanie także jest moją mocną stroną.
Choroby:Brak chorób.

Charakter:Jestem cierpliwą oraz wytrwałą osobą, dąże za wszelką cene do wyznaczonych przez siebie celów.Jestem spokojna
i nie kryje się z tym, co myślę- walę prosto z mostu. Lubię się śmiac, jestem energiczna.Szybko się nudzę, jestem ciekawa wielu rzeczy, o których
nikt nie wie. Mam swoje tajemnice i nie lubię się nimi dzielic.Staram się nikogo nie ranic, ale nie pomagam nikomu jeżeli wiem, że nie będe
miec z tego żadnych korzyści. Jestem szczera, ale tajemnicza i trochę dziwna na swój sposób.Umm...z jednej strony wiem, jak w danej
chwili się zachowac, ale z drugiej lubię ryzykowac.Mam naprawdę słabą pamiec ...ehh .
Wygląd:Na co dzień noszę rodzaj kimona, który nazywa się "Furisode". Ma on ok. 104 cm w rękawach. Jest koloru fioletowo-czarnego,
a wzory kwiatów na nim malowane są ręcznie. Mam długie szaro-niebieskie włosy, a kolor moich oczów to pomarańcz.
Mam malutki nosek i pełne różowe usta. Jestem szczupła i mam dosyc długie nogi.Posiadam długie palce
u rąk, dzięki temu porcelana,którą tworze różni się od innych.Mam swój orginalny-zmienny styl. Zmieniam ubrania według upodobania.

Historia:Dawno....dawno temu urodziłam się w małej wiosce, w Japonii. Do tej pory nie pamiętam, jak się ona nazywała, gdyż 2 lata
po tym, jak się urodziłam zostałam wysłana do Europy, do Francji. W jakim celu?Sama nie jestem pewna. Mój ojciec miał na imię Lucyfer
i szczerze mówiąc tesknie za nim. Kazał mówic na siebie Lucyfer, robił to po to, abym do końca życia zapamiętała to imię.Gdy pytałam
kim jest moja matka, odpowiadał: " Była kimś w stylu Gejszy". Szczerze mówiąc nie wierzyłam w to, gdyż odpowiadał w sposób sztuczny,
chwilę się zastanawiał zanim cokolwiek powiedział. Prawdopodobnie częśc tego, co mówił do mnie była kłamstwem. Ale właśnie, dlatego lubiłam
spędzac z nim czas. Tworzył świat, w którym chciał żebym była bezpieczna.Jednak pewnego dnia obudziłam się i nie było go już przy mnie.
Miałam 9 lat, jak to się stało....umarł...nie mam pojęcia.Potem zaopiekowała się mną rodzina, którą pierwszy raz na oczy widziałam, nie znałam tych ludzi.
Powiedzieli, że ojciec zostawił mnie w ich rękach, więc postanowiłam im zaufac. Z dnia na dzień żyłam tak, jak chciałam. Nie żałuję niczego, co do tej pory mi się
przytrafiło.

Ostatnio zmieniony przez Gaya dnia Sob Maj 24, 2014 4:06 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Inessa Władysławowa
Nauczycielka Eliksirów

Liczba postów : 372

PisanieTemat: Re: Gaaaaaya    Czw Maj 22, 2014 1:41 pm

Rozpisz moce dodaj wagę i wzrost.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gaya
Klasa Piąta

Liczba postów : 3