IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Uciekaj! Gwen nadchodzi!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gwendolyn
Klasa Czwarta

Liczba postów : 40

PisanieTemat: Uciekaj! Gwen nadchodzi!   Wto Maj 13, 2014 3:26 pm

~nutka~

Ding dong otwórz drzwi do domu, ja i tak wejdę
Jak je zamkniesz to nic to nie da
Ding dong otwórz drzwi do domu, ja i tak wejdę
Już za późno abyś uciekał.
Godność: Gwendolyn Penelope Montgomery
Pochodzenie: Anglia
Dom: Seava
Klasa: Czwarta
Klub i pozycja w nim: Brak

Umiejętności:
» Posiada sporą wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat broni białej i palnej.
» Dobrze walczy w wręcz.
» Jest znakomitą skrytobójczynią.
» Cudowny, delikatny i melodyjny głos, więc pięknie śpiewa.
» Nie ma problemu z nauką. Łatwo przyswaja wiedzę.
Choroby: Alergia na pyłki drzew i kocią sierść.

Ding dong, wchodzę ci do domu, pospiesz się lepiej
Chcę się jeszcze trochę pobawić
Ding dong, wchodzę ci do domu, pośpiesz się lepiej
Chcę się pobawić w chowanego.
Charakter: No i tutaj oboje się namęczymy, ponieważ charakterek panny jest nieco złożony i posiada wiele sprzecznych cech charakteru i jawnie trudna do odczytania, ale bez obaw w miarę możliwości opowiem jaką jest osóbką. Też wszystko jest zależne od jej humoru, więc no trzeba uważać na słowa jakie do niej kierujesz. Wiele osób będzie ją kojarzyć jako osobę żywiołową, subtelną i nieobliczalną. Nikt nie wie , co wpadnie do jej główki, a wiele się tam dzieje, ponieważ ma wielgachną wyobraźnię. Raczej ją nie wykorzystuje w celach kreatywnych typu: malarstwo, czy też rzeźbiarstwo. O nie, nie, nie byłaby sobą przecież, lecz nie też można zaprzeczyć, że od czasu do czasu w ramach relaksu coś tam dziewoja namaluje ciekawego. Ma ona też świetną intuicję , dzięki swemu obiektywizmowi, który świadczy o tym, że bywa czasem neutralna we wszelkich różnych sprzeczkach i nie trzyma się niczyjej strony. Nasza pannica ma w sobie dużo sprytu, lubującej rozkazywać innym i chodzić zadartym noskiem z dumnie uniesioną głową. Często zachowuje się niczym mała elegancka dama patrząca na innych z góry. Mówienie o niej, że jest zbyt zarozumiała o swoim mniemaniu to za mało, gdyż uważa, że wszystko praktycznie jej się należy i ma prawo do większych przywilejów niż inni. Dlatego często nie cieszy się zbytnio dużą sympatią swojego otoczenia, przez co czasem doskwiera jej samotność. Jest też niezwykle uparta szczególności, gdy na czymś jej zależy i dzięki swemu uporowi jest wstanie dopiąć swego nie ważne jak bardzo ktoś jej chce w tym przeszkodzić. Niepokorna i gotowa zawsze na zwady, jeżeli wie, że dostanie z tego korzyść. Nie wstydzi się pokazywać swoich wad jakie ona posiada, bo w sumie po jakiego na udawać kogoś kim nawet nie jest. Uwielbia wygodę i bogactwo, które o dziwo woli sama na nie zapracować. Nie tylko jest świetną aktorką, ale również i manipulatorską, gdyż wie jak posługiwać się innymi, by ci byli na jej skinienie palca i to dosłownie, ponieważ ta część charakteru jest jej prawdziwa. Lepiej nie daj się zwieść słodkiej dziewczynce, gdyż pod tą maską kryje się istna psychopatka rządna krwi, która co kilka minut popada w atak szalonego śmiechu pełnego braku szacunku dla innych i swojej wielkiej radości. Wielu przez to dało się zmylić, iż Gwencia ma rozdwojenie jaźni, a tu klops. Już samą myślą o szkarłatnej życiodajnej cieszy przechodzą jej dreszcze podniecenia. Jest zawsze ciekawska jak u innych wygląda krew, ponieważ uważa, że każda jest inna. Teraz masz małą podpowiedź w jak nastolatka wykorzystuje swoją wyobraźnię i talent artystyczny. Darzy ona wielką niechęcią do wielu osób jak i nieufnością do nich, lecz stosuje się zasady trzymania nieprzyjaciela bliżej siebie. Gwen uwielbia, ba! To jest wręcz jej hobby, by podenerwować pewne osoby, które są w pobliżu jej wzroku. Bywa, że dojdzie do małej „przepychanki” lub zwyczajnej krwawej bójki. Oj, tak. Ona lubi się bić, a gdy szuka kogoś do pozbycia się negatywnych emocji to masz istny żywy koszmar, jeżeli trafi się na ciebie. Miewa ona również sadystyczne napędy jak i również niekiedy zboczone. Wspomniane było, że bardzo lubi dominować we wszelkich dziedzinach czy sprawach, jednakże w związkach jest ona bardzo uległa. W tym wypadku chce, by to mężczyzna przejął nad nią dominację, więc można uznać, iż testuje chłopaka, na co go stać. Czy ta kobiecina ma w sobie, chociaż odrobinę dobra? Jasna sprawa, że ma, jak już zostało na początku wspomniane, że to zależy od jej humorków, a jej bardzo często się zmienia niczym u jakieś kobiety w ciąży, lecz, jeżeli mam opisać jej milszą wersję to będzie tego niewiele, ponieważ tego to za dużo nie ma, ale postaram się. Tak, więc miła Gwencia hm … wybacz, ale to śmiesznie brzmi po prostu. Może dlatego , że zbyt często to ona milutka nie jest, hm? Ale w sumie, gdy się ją dobrze popieści, ciekawią rozmowę z nią poprowadzisz, czy też w jakiś sposób oczarujesz to istnieje małe prawdopodobieństwo, że nastolatka będzie po prostu względem do Ciebie łagodna i urocza niczym małe jagniątko, więc mój drogi wykonalne, to jest, lecz musisz mieć cholerne szczęście, by to uczynić, ponieważ jej uparta za pięciu osłów.

Wygląd: Tu męska część widowni będzie zachwycona, chociaż w sumie żeńska też, lecz nie zapowiada się na, to by zmieniła swoją orientację. Na wstępie trzeba podkreślić, iż Gwen jest bardzo urodziwą osóbką posiadająca pięknie wymodelowane atuty, która nie jedna panna poleciałaby na nią z piłą i pokiereszowałaby ją, lecz przy takiej zwinności i szybkości jaką dysponuje owa dama jest to niemożliwe. Zatem zaczniemy od cery, bowiem jest ona niezwykle blada, wręcz biała! Bledszego człeka bądź maga nie znajdziesz od niej. Przejdziemy może do jej smacznego ciałka, więc panna Gwendolyn nie jest osobą dość wysoką, ale też nie niską, ponieważ jej wzrost wynosi prawie sto pięćdziesiąt osiem, a, natomiast jej waga to równe pięćdziesiąt kilo. Ciężko jest jej w ogóle przytyć, ponieważ ma szybką przemianę materii, więc pozwala sobie na obżarstwo, z resztą jest ona głodomorem, więc jej talia osy zostanie nienaruszona. Zostało wspomniane, że jest posiadaczką wspaniałych atutów. Biust panienki nie jest wcale malutki, ale też ani za spory jeszcze, by miała krzywe plecy, czy też garba, a seksownie, by nie wyglądała na pewno. Jest powyżej przeciętnej, a wynosi ono 75C. Panowie, ale nie tylko z przodu macie co oglądać, ponieważ z tyłu również jest, na co popatrzeć. A mowa tu o oczywiście o jej jędrnych pośladkach oraz długich, silnych i smukłych nóżkach. Skoro skrótowo opisałam sylwetkę to przejdźmy do jej uroczej twarzyczki. Jak wiadomo oczy są zwierciadłem duszy. Cóż nie byłabym taka pewno, szczególności przy takiej osobie jaką jest ta panna, lecz jej jasno błękitne oczka posiadają prawdzie, że magnetyczne przyciąganie niż inne części ciała na jakie niektórzy mają chrapkę. Są one opatulone grubymi i gęstymi jasnymi rzęsami, więc nie potrzebuje tuszu do rzęs, a jej pełne malinowe usteczka aż się proszą, by móc złożyć na nich namiętny pocałunek, lecz niestety moi mili są one przeznaczone tylko temu jedynemu, który skradnie jej serduszko. Mały zadziorny nosek również się tam znajduje, bo w końcu jakim prawem miałoby go zabraknąć? Spokrewniona z jakimś tam Voldermortem nie jest, o ile dobrze mi wiadomo. Okej! Zatem teraz przejdźmy do kudełek dziewczyny. Od małej zapuszczała swoje szkarłatne włosy. Przez ten kolor włosów była nie raz szykanowana i chodziły plotki, że kiedyś zabiła jakiegoś dzieciaka i używając jego krwi zafarbowała swoje włosy. Cóż może i jakiś skrawek prawdy w tym jest albo i nie, lecz będąc brzdącem chciała być jak Roszpunka i mieć tak śliczne, długie i zadbane włosy.. Jedynie od czasu do czasu przycina końcówki i grzywkę, by wyglądały zdrowo i przyzwoicie. Jej włosy są delikatne niczym jedwab o słodkim różanym zapachu. Co do jej stylu ubioru to jej osóbka nie należy do typowo dziewczęcych. Jedynie można ją widzieć w spodniach i tylko w nich. Nawet na jakiś wielkich i ważnych uroczystościach dziewuszysko nie założy nawet, jeżeli, by grożono śmiercią. A co z spódniczką? Tu o dziwo jest, inaczej, ponieważ od czasu do czasu ją założy, ale sukienkom nastolatka mówi stanowcze nie! Posiada jeden element ubioru, który ona wręcz kocha, a są nimi buty, a zwłaszcza jej ukochane czarniutkie glany z czerwonymi sznurówkami. Cóż wielu par butów to ona nie ma, gdyż posiada ona jedynie cztery(kapcie, czarne trampki i w tym samym kolorze szpilki na 12 cm szpilkach). Cóż ona jeszcze w tej swojej szafie trzyma … ach tak! Jest też przewaga wszelakich czapek, gorsetów i oczywiście spodni. Raczej nie zobaczysz jej w jakiś jasnych barwach … no chyba , że mundurek, lecz tam i tak czy siak znajdą się jakieś ciemne elementy według własnych kompozycji. W sumie to tyle, bo dużo ciekawych rzeczy w jej szafce już nie znalazłam.

Ding dong tu się chowałeś, złapałam cię
Ding dong wreszcie znalazłam, złapałam cię
Ding dong widać wygrałam, złapałam cię
Ding dong czeka cię kara.

Ciekawostki:
» Jest nałogową palaczką, więc gdy tylko usłyszy od kogoś biadolenie, że palenie papierosów szkodzi zdrowiu ta się uśmiechnie szeroko, lecz stara się podpalać po kryjomu.
» Ma na swoim koncie już kilkanaście kradzieży i kilka morderstw, lecz przypadku drugiego jeszcze nikt nie nakrył lub też nie zdołał udowodnić jej winy.
» Przez prawie dziesięć lat mieszkała w Domu dziecka, lecz później została adoptowana przez pewnego Hrabiego, który był zaintrygowany jej posługiwaniem się bronią białą jak również mocą.
» Nie ma dobrych relacji z synem owego Hrabiego i jakoś nie zamierza ich w jakikolwiek sposób poprawić. Jest jej największym rywalem.
» Strasznie uwielbia czekoladę, pastę z orzechów laskowych i lizaki o smaku mango.
» Umie świetnie posługiwać się przyrządami fryzjerskimi, więc można powiedzieć, iż jest ona tak jakby „szkolną fryzjerką”.
» Po ukończeniu szkoły chciałaby zostać nauczycielem Obrony przed czarną magią lub rycerzem Magicznego Zakonu.
» Zna pewną zapomnianą pieść, która uśmierca słuchacza, ale również wyniszcza organizm osoby, która ją zaśpiewa, gdzie doprowadza do śmierci. Owa pieść nazywa się: „Łabędzim śpiewem”

Ding dong gra się już skończyła na dobre
Ding dong dobranoc wszystkim~

Karciołka do sprawdzenia dla Nepci <3

❤️ KaPe ❤️ Relejszon ❤️ Sakwa ❤️ Głosik ❤️
#ff6961

Ostatnio zmieniony przez Gwendolyn dnia Wto Maj 13, 2014 3:50 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Inessa Władysławowa
Nauczycielka Eliksirów

Liczba postów : 372

PisanieTemat: Re: Uciekaj! Gwen nadchodzi!   Wto Maj 13, 2014 4:09 pm

Spokojnie pal dziecko pal jak coś to jak się przymilisz Ineś to będziesz mogła nawet przy Neptunowi palić.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uciekaj! Gwen nadchodzi!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Uwaga, nadchodzi Julian!
» Gdy nadchodzi noc... [Spades i Akane]