IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Han Jin-Mi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Han Jin Mi
Klasa Piąta

Gemini Liczba postów : 69

PisanieTemat: Han Jin-Mi   Nie Maj 11, 2014 10:46 am

Godność: Han Jin-Mi
Pochodzenie: Korea
Dom: Diligens
Klasa: Piąta
Klub i pozycja w nim: -

Umiejętności:

• Posługuje się bronią białą, najlepiej kataną
  • Zna sztuki walki Taekwondo oraz karate, ale zwykły uliczny styl nie jest jej obcy
  • Ma dobrą oraz wysportowana formę, zawsze gotowa  do wysiłku fizycznego
  • Całkiem dobrze gotuje
  • Zna język koreański, angielski oraz niemiecki

Choroby: Brak

Charakter:

Jin-Mi urodziła się w szlacheckim rodzie, który jest zwolennikiem tradycji, z tego też powodu została dobrze wychowana. Mogła mieć wszystko, ale rodzice nie chcieli by była rozpieszczoną smarkulą. Na wiele rzeczy musiała sama zapracować i dobrze wie, że od tak niczego się nie osiągnie. Trzeba wiele pracować by osiągnąć pożądany cel oraz być odpowiedzialnym. Oczywiście jako dziecko była taka sama jak inne brzdące, które lubiły się bawić oraz wygłupiać, poznawać powoli świat. Dlatego rozwijała się prawidłowo, by jakoś pozbyć się luk w jej życiu codziennym i go nie marnowała, zapisano ją na dodatkowe zajęcia. W ich trakcie nauczyła się wiele o umiejętnościach jakie posiądzie, by rozważnie z nich korzystać, dostosować myślenie do aktualnej sytuacji, nie pozwolić by inni przejmowali nad nią kontrolę. To jest kilka zasad, które szybko sobie w poiła i stara się według nich żyć. Niczego nie robi pochopnie, zawsze stara się przemyśleć każdy swój krok. Zauważalnie rozwijała się umysłowo szybciej, przez co wydaje się być znacznie dojrzalsza niż by wskazywał na to wiek. Jest punktualna, wierna osobom, którym może swoją wiarę powierzyć. Za to trudno zdobyć jej zaufanie, trzeba się dobrze napracować by na to zasłużyć. Dodatkowo stara się nie oceniać na pierwszy rzut oka, wygląd to nie wszystko, ale też nienawidzi braku kultury osobistej, spóźniania się lub też braku jej ulubionych pączków. Nawet najpoważniejsza osoba ma coś, co zmienia w pewnym sensie w dziecko. Jest kilka takich rzeczy, których stara się nie ujawniać publicznie. Oczywiście jak każda dziewczyna ma lekkiego bzika na punkcie swojego wyglądu, dlatego po bliższym poznaniu można zdecydowanie stwierdzić, że w środku jest jak każda inna, a przed obcymi odgradza się grubą ścianą, którą z czasem można zniszczyć. Proszę też źle oceniać, ale Jin Mi jest zawsze szczera ma to swoja wady i zalety, ale każde kłamstwo ma potem na sumieniu, a zawsze chce mieć je czyste.

Wygląd:

Tak nie skromnie mówiąc Jin-Mi jest atrakcyjną dziewczyną, oczywiście nie musi się wszystkim podobać. Jak na Azjatkę jest  dość wysoka, ma dokładnie 171 centymetrów wzrostu. Natomiast wagi nigdy nikomu nie zdradzi, jedna z kobiecych tajemnic. Jest po prostu idealnie i to powinno wystarczyć. Oczywiście wagę dobrą można mieć, ale co z tego jak nie wygląda to zbyt ładnie? Po latach treningu Jin-Mi wyrobiła sobie praktycznie idealną sylwetkę, więc zaokrąglenia są tam gdzie być powinny, głównie dzięki wyrobionym mięśniom. Gdyby nie sztuka walki, zapewne wyglądałaby jak wieszak na płaszcze. Ma jasną, gładką skórę, prawie. Posiada kilka niewielkich blizn na rękach oraz jedną większą na talii, które są efektem niektórych walk w dzieciństwie. Poza tym nie ma żadnych tatuaży, kolczyków czy nawet jednej dziurki, nie jest zwolenniczką biżuterii i szpecenia ciała. Chociaż jest zmuszona do noszenia pierścionka, który jako tako ma oznaczać, że jest zaręczona. Jej cechą charakterystyczną są czerwone oczy oraz długie, kruczoczarne lub granatowe włosy. Oczywiście w słońcu przybierają niebieskich odcieni. Nigdy ich nie wiąże i nie często zmienia kształt ścięcia. Prosta grzywka jak i cała reszta. Nie lubi kombinować głównie z obawy, że nie będzie jej coś pasowało lub po prostu ktoś coś zepsuje.

Historia:

Inne:

• Urodzona w szlacheckiej rodzinie, jej matka również była uczennicą St. Francesa
  • Rzekomo jej rodzina znalazła dla niej kandydata na męża, ma nawet pierścionek, ale nic nie jest przesądzone do póki go nie pozna
  • Kocha pączki
  • Uwielbia luksusową bieliznę
  • Nie lubi nosić sukienek czy spódnic
  • Nie lubi dzieci

Ostatnio zmieniony przez Han Jin Mi dnia Pią Maj 16, 2014 3:53 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Inessa Władysławowa
Nauczycielka Eliksirów

Liczba postów : 372

PisanieTemat: Re: Han Jin-Mi   Wto Maj 13, 2014 5:04 pm

Do poprawy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Han Jin Mi
Klasa Piąta

Gemini Liczba postów : 69