IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Yolo relacje Rill

Go down 
+3
Eve
Alice
Rillianne
7 posters
AutorWiadomość
Rillianne
Klasa Trzecia
Rillianne


Liczba postów : 50
Join date : 13/04/2014

Yolo relacje Rill Empty
PisanieTemat: Yolo relacje Rill   Yolo relacje Rill EmptyPon Kwi 21, 2014 6:21 pm

P O Z Y T Y W N E:

  • Eveline, ewentualnie 'Słodka Ev' - Bliska znajoma Rill. Ba! Nawet nie znajoma. K o l e ż a n k a i to bardzo cenna. Piegowata traktuje ją jak młodszą siostrę, mimo że obie panny są w tym samym wieku. Ev jednakże zachowuje się jak sześciolatka, co skłania Rillianne do takiego, a nie innego podejścia. Poświęca jej multum uwagi, wyciągnie ją z każdych kłopotów. Nawet weźmie za rękę na spacer albo osobiście nakarmi. Ma do niej swego rodzaju słabość - Tak jakby faktycznie chciała posiadać młodszą siostrę.
  • Jack Lampyre - Dziewczyna nie ma zielonego pojęcia w jaki sposób odbiera ją Jack. Zdaje sobie sprawę jedynie z tego, że panna J z pewnością ją toleruje. {Inaczej nie zwerbowałaby jej do swojego haremu, nie?} Co dalej? Wielkie nic. Ba! Samej Averse ciężko określić swój stosunek względem starszej koleżanki. Gubi się we własnych odczuciach i mimowolnie wpada przy dziewczynie ze skrajności w skrajność. Z jednej strony prze do pogłębiania znajomości z Jack na wszystkie możliwe sposoby, z drugiej jednak zdarza się tak, że unika jej na szkolnych korytarzach, chowając się po pustych pokojach. Fakt, że Jack jest jaka jest ani trochę jej nie przeszkadza. Właściwie, wręcz przeciwnie w jakiś dziwny, chory sposób bardziej ją do niej przyciąga. Ot, Rillianne zdecydowanie traktuje dziewczynę jako jedną z ważniejszych osób jakie przyszło jej spotkać w placówce.
  • Maxwell Hellhound - Trudno, żeby Rillianne nie znała Max'a. Po pierwsze przez to, że należą do tego samego domu, po drugie przez to, że Averse, to dziewczyna. Na dodatek nie brzydka. Nic więc dziwnego w tym, że chłopaka poznała prawie że u początków swojej nauki w szkole. Traktuje go jak kumpla. Lubi wyskoczyć z nim gdziekolwiek albo przeprowadzić bezsensowną gadkę szmatkę o połamanych paznokciach i durnych podbojach Max'a na dziewczęta. Czuje się przy nim swobodnie, a niezapowiedziane wizyty w jego pokoju, to już dla niej tradycja bez której nie może się obejść. Funduje mu darmowe pobudki, o!  


N E U T R A L N E:
-
N E G A T Y W N E:

  • Alice Fantine Demerson - Nie lubią się, bo nie lubią. Jak zapytasz Rillianne czemu tak, to powie, że sama nie wie. Uważa Alice za zwykłe utrapienie. Wredne, upierdliwe, małe coś, które nie przepuści żadnej okazji, by uprzykrzyć jej życie. Ich wzajemna niechęć do siebie rośnie z dnia na dzień. Do tego piegowata zmienia się przy pannie Demerson nie do poznania. Krzyczy, tupie, warczy - najchętniej spuściłaby wszystkich w publicznej, brudnej toalecie na czele z nieznośną Alice, nie mrugając przy tym jednym okiem.



Ostatnio zmieniony przez Rillianne dnia Sob Kwi 26, 2014 10:56 am, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Alice
Klasa Druga
Alice


Liczba postów : 345
Join date : 25/10/2013

Yolo relacje Rill Empty
PisanieTemat: Re: Yolo relacje Rill   Yolo relacje Rill EmptyPon Kwi 21, 2014 6:29 pm

N e g a t y w a, poproszę.
Powrót do góry Go down
Rillianne
Klasa Trzecia
Rillianne


Liczba postów : 50
Join date : 13/04/2014

Yolo relacje Rill Empty
PisanieTemat: Re: Yolo relacje Rill   Yolo relacje Rill EmptyPon Kwi 21, 2014 6:39 pm

Rill nie jest osobą, która nieprzychylnie spogląda na kogokolwiek. Alice musiałaby mocno nacisnąć jej na odcisk, żeby piegowata zainteresowała się nią na dłużej, więc z mojej strony propozycja jest mniej więcej taka - Rillianne traktowałaby Alice za swego rodzaju utrapienie. Małe, wredne coś które nienawidzi jej dla zasady. Są z wrogich sobie domów, co także może wpłynąć na ich relacje. Mogą się sprzeczać, tłuc i wywalać przez okna. Ich wzajemna niechęć może się po prostu rozwijać fabularnie, tak prawdopodobnie będzie najłatwiej.
Powrót do góry Go down
Alice
Klasa Druga
Alice


Liczba postów : 345
Join date : 25/10/2013

Yolo relacje Rill Empty
PisanieTemat: Re: Yolo relacje Rill   Yolo relacje Rill EmptyPon Kwi 21, 2014 6:46 pm

Hmmm... Pasowałoby mi takie coś. Alicze nie lubi niebieskich :I Tak jak już wspomniałaś ta nienawiść mogłaby się rozwijać fabularnie. Więc na razie to mogą być wrogowie z wyboru, bo pewnie Alisz musiała kiedyś ją jakoś skrzywdzić, ponieważ "to utrapienie" nie przepuści żadnej okazji by podokuczać innym. ' - '
Powrót do góry Go down
Eve
Klasa Trzecia
Eve


Capricorn Liczba postów : 86
Join date : 23/10/2013
Age : 30

Yolo relacje Rill Empty
PisanieTemat: Re: Yolo relacje Rill   Yolo relacje Rill EmptyPon Kwi 21, 2014 9:37 pm

Po-zy-tyw, po-zy-tyw! : D
Powrót do góry Go down
Rillianne
Klasa Trzecia
Rillianne


Liczba postów : 50
Join date : 13/04/2014

Yolo relacje Rill Empty
PisanieTemat: Re: Yolo relacje Rill   Yolo relacje Rill EmptyPon Kwi 21, 2014 9:39 pm

O! Słodka Ev ;3
Masz może już jakiś pomysł czy niekoniecznie?
Powrót do góry Go down
Eve
Klasa Trzecia
Eve


Capricorn Liczba postów : 86
Join date : 23/10/2013
Age : 30

Yolo relacje Rill Empty
PisanieTemat: Re: Yolo relacje Rill   Yolo relacje Rill EmptyPon Kwi 21, 2014 9:41 pm

Nie bardzo 8D

Nazwała mnie słodką, nazwała mnie słodką, mryhyhyhy <3
Powrót do góry Go down
Rillianne
Klasa Trzecia
Rillianne


Liczba postów : 50
Join date : 13/04/2014

Yolo relacje Rill Empty
PisanieTemat: Re: Yolo relacje Rill   Yolo relacje Rill EmptyPon Kwi 21, 2014 9:48 pm

Hmhm, możemy stworzyć ich relację na wzór typowych, dobrych znajomych. Przynajmniej tak to by wyglądało no pierwszy rzut oka. Ot, Rill co prawda traktowałaby Ev jak siostrę. Młodszą, nieogarniętą, słodką siostrę, która wymaga od groma opieki i zainteresowania. Wstawiałaby się za nią, wyciągała z kłopotów. Zupełnie jednak nie zdawałaby sobie sprawy z 'drugiego ja' Ev. Mogłoby to wyjść fabularnie. Rillianne przypadkiem przyłapałaby ją na molestowaniu bogu ducha winnych dziewczynek czy cuś ; o
Pasi? ;D
Powrót do góry Go down
Eve
Klasa Trzecia
Eve


Capricorn Liczba postów : 86
Join date : 23/10/2013
Age : 30

Yolo relacje Rill Empty
PisanieTemat: Re: Yolo relacje Rill   Yolo relacje Rill EmptyPon Kwi 21, 2014 9:58 pm

Hm... Evcia ma już siostry (bodajże nawet 4 o.o'), ale taka relacja niby siostrzana byłaby fajna ^.^ /
Aleeee c:
Może nie bogu winnych dziewczynek, a samą Rill, uehehehe? :'3
Powrót do góry Go down
Rillianne
Klasa Trzecia
Rillianne


Liczba postów : 50
Join date : 13/04/2014

Yolo relacje Rill Empty
PisanieTemat: Re: Yolo relacje Rill   Yolo relacje Rill EmptyPon Kwi 21, 2014 10:00 pm

Może i napaść biedną Rill. Na zawał nie zejdzie. Tag sądzę. Mru ;3
Powrót do góry Go down
Eve
Klasa Trzecia
Eve


Capricorn Liczba postów : 86
Join date : 23/10/2013
Age : 30

Yolo relacje Rill Empty
PisanieTemat: Re: Yolo relacje Rill   Yolo relacje Rill EmptyPon Kwi 21, 2014 10:01 pm

Mryhyhy, to postanowione : D
Powrót do góry Go down
Jane
Klasa Czwarta
Jane


Liczba postów : 48
Join date : 23/03/2014

Yolo relacje Rill Empty
PisanieTemat: Re: Yolo relacje Rill   Yolo relacje Rill EmptyPon Kwi 21, 2014 10:04 pm

Ja chcę jakąś pozytywną relację. Jeśli masz jakiś pomysł, to pisz śmiało, ja raczej się dostosuję ^^
Powrót do góry Go down
Rillianne
Klasa Trzecia
Rillianne


Liczba postów : 50
Join date : 13/04/2014

Yolo relacje Rill Empty
PisanieTemat: Re: Yolo relacje Rill   Yolo relacje Rill EmptyPon Kwi 21, 2014 10:18 pm

Jestem wyprana z pomysłów. Przynajmniej na dzień dzisiejszy Jane ;c Chyba, że ty na coś wpadłaś, to śmiało wal. Każdy pomysł się liczy.
Powrót do góry Go down
Maxwell Hellhound
Klasa Piąta
Maxwell Hellhound


Pisces Liczba postów : 124
Join date : 22/12/2013
Age : 32
Skąd : się biorą dzieci?

Yolo relacje Rill Empty
PisanieTemat: Re: Yolo relacje Rill   Yolo relacje Rill EmptyPon Kwi 21, 2014 10:35 pm

Ekhem, ekhem...
Yolo relacje Rill Dc01064054bb81bcb1a91da2f1da88e01389193502_full

Zważywszy na fakt, że sprawa dotyczy samicy z Diligens, a więc takowej należącej do grajdołku Maxwell'a, brak jakiekolwiek reakcji z mojej strony - jako legitnego właściciela tegoż czarnowłosego skurczybyka - na możliwość zawarcia relacji z panienką Rillianne, można by było uznać za szczyt herezji. Więc oto przybywam!
Nie trudno się chyba domyślić, że chciałbym tutaj coś jak najbardziej pozytywnego. Raczej Hellhound nie zgodzi się mieć przekichane u białogłowej, która należy do tego samego domu. Bo rodzina, bo dobra zabawa, bo cycki. Z nieukrywaną przyjemnością ustaliłbym jakieś bardziej szczegółowe szczegóły dotyczące zawieranej tutaj relacji, zamiast po prostu kończyć mój atak na ten temat prostym "Pozytyw und FRI ITANZ PLZ".
Bo mogę.
Trochę to chyba nieładnie z mojej strony, jednak nie mam jakiegoś konkretnego pomysłu na jakieś wyjątkowe powiązanie naszych postaci. Może to przez późną godzinę? Wiem tylko, że będzie zapraszanie na randki, gadanie o cyckach/majtkach/stanikach (bo czego się wstydzić?!), nabijanie się z pustych lasek, typowych księżniczek i facetów-pantofli...i coś tam jeszcze. Ale to wszystko w podstawowym, Hellhound'owskim pakiecie, a dodatkowe bajery trzeba by było właśnie obgadać.
Będziesz miała jakiś całkiem ciekawy pomysł? BRING IT SIS. Coś się wspólnymi siłami z tego poskleja. Teamwork FTW o:
Powrót do góry Go down
Rillianne
Klasa Trzecia
Rillianne


Liczba postów : 50
Join date : 13/04/2014

Yolo relacje Rill Empty
PisanieTemat: Re: Yolo relacje Rill   Yolo relacje Rill EmptyPon Kwi 21, 2014 10:44 pm

Baduumtsss, jebłam. Kocham Cie Max, lel.
Do darmowego Hellhound'owskiego pakietu, przynajmniej na razie, jestem w stanie zapewnić przemiłe towarzystwo Rillki. Tag, bardzo kreatywnie, wiem! Nie poprzestaje na tym jednak. Prawie darmo dorzucam wyciąganie na imprezy, bezpodstawne zakradanie się do pokoju, budzenie poprzez wylanie wiadra zimniej wody na twarz oraz dobieranie się po pijaku do szafki z bielizną, bo przecież bokserki są takie fajne, nie?
Lubimy żartować, więc bez psikusów się nie obejdzie. Rillianne mistrz kamuflażu, fejm jakich mało tudzież rycerz w zbroi z kontenera, schowa się za kotarą, po czym za niej wyskoczy atakując Max'a staromodną miotłą. Bo co? Bo poświęcał jej za mało uwagi. Myh. Jak już chcesz się trzymać z Rill, to wiec, że to ona potrzebuje Twojej uwagi, nie Ty jej. Ot co.
Powrót do góry Go down
Maxwell Hellhound
Klasa Piąta
Maxwell Hellhound


Pisces Liczba postów : 124
Join date : 22/12/2013
Age : 32
Skąd : się biorą dzieci?

Yolo relacje Rill Empty
PisanieTemat: Re: Yolo relacje Rill   Yolo relacje Rill EmptyWto Kwi 22, 2014 9:19 pm

Hmm...no doobra~ Skoro tak bardzo prosisz, płaczesz i tracisz sens życia na relację ze mną, to chyba nieładnie byłoby z mojej strony, żebym odmówił. Znaj łaskę, dziołcho~
Choć wiadro wody zamieniłbym na całusa i śniadanie do łóżka, a miotłę - długą poduszką z nadrukowaną podobizną Rillianne w samej bieliźnie. Ale widocznie będzie trzeba nad tym jeszcze popracować.
Idź się jarać z koleżankami, że masz mnie w relacjach. No sio. Sio! ' 3 '

#Skromność_bardzo, #YOLO, #Cycki_som_fajne.
Powrót do góry Go down
Judas
Klasa Szósta
Judas


Liczba postów : 7
Join date : 21/04/2014
Skąd : Druga strona tęczy

Yolo relacje Rill Empty
PisanieTemat: Re: Yolo relacje Rill   Yolo relacje Rill EmptySro Kwi 23, 2014 5:36 am

To ja chcę szczery do bólu negatyw, pod samym wzrokiem idą iskry *^*
Powrót do góry Go down
Rillianne
Klasa Trzecia
Rillianne


Liczba postów : 50
Join date : 13/04/2014

Yolo relacje Rill Empty
PisanieTemat: Re: Yolo relacje Rill   Yolo relacje Rill EmptySob Kwi 26, 2014 9:10 am

Judas - Wybacz, nie jestem zbyt dobra w wymyślaniu negatywnych relacji. Niestety, także w tym wypadku jestem zdana wyłącznie na Ciebie i Twoje sugestie. Jakiekolwiek! Wymyślimy coś razem, o. ; >
Powrót do góry Go down
Judas
Klasa Szósta
Judas


Liczba postów : 7
Join date : 21/04/2014
Skąd : Druga strona tęczy

Yolo relacje Rill Empty
PisanieTemat: Re: Yolo relacje Rill   Yolo relacje Rill EmptyNie Kwi 27, 2014 8:53 am

Dobrze więc.
Ogólnie, z początku myślałam nad relacją 'nie lubię cię, bo tak'. U Judas byłoby to bardzo łatwe, zwłaszcza, że ona ocenia ludzi tylko po pierwszym zerknięciu, jednak jeśli chodzi o Rillianne, wątpię, by to przeszło.
Myślałam więc nad tym, co by mogło spowodować, że by się aż tak nie lubiły.
Teraz dopiero skapnęłam się, że są z różnych domów, co mogłoby być powodem nr 1., jednak to by było za mało.
Jeszcze przed chwilą wpadł mi do głowy pomysł, jednak no. Oczywiście, nie mógł zostać na dłużej c:
Powrót do góry Go down
India Noailles
Klasa Druga
India Noailles


Libra Liczba postów : 200
Join date : 30/12/2013
Age : 25
Skąd : się biorą homosie?

Yolo relacje Rill Empty
PisanieTemat: Re: Yolo relacje Rill   Yolo relacje Rill EmptyNie Kwi 27, 2014 12:13 pm

EKHEM.
Jak Judasz, to ja też, chalo.
I też chce negatyw, bo ja mam ich mało i ty też masz mało no i ten ;-;
bo się nie lubicie z Judaszem, a Jud to moje bff, soł.
tak, teraz ty myśl ;-;
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Yolo relacje Rill Empty
PisanieTemat: Re: Yolo relacje Rill   Yolo relacje Rill Empty

Powrót do góry Go down
 
Yolo relacje Rill
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Relacje Han Jin-Mi
» Ingusiowe relacje
» Królikowe relacje.
» Amelkowe Relacje
» Smocze Relacje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kartoteka :: Opisy Dodatkowe :: Relacje-
Skocz do: