IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pielęgniarka w dormitorium Niebieskich

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Alice
Klasa Druga
Alice


Liczba postów : 345
Join date : 25/10/2013

Pielęgniarka w dormitorium Niebieskich   Empty
PisanieTemat: Pielęgniarka w dormitorium Niebieskich    Pielęgniarka w dormitorium Niebieskich   EmptyPią Lut 21, 2014 7:41 pm

Zwykły gabinet pielęgniarki.
~ ~ ~
Diana i India razem z instruktorem wycieczki wróciły do szkoły. Zostały odstawione w gabinecie i odpowiednio opatrzone. Pielęgniarka wyszła. Miałyście czas na dalszą rozmowę, którą przerwał wam potwór.

India- Dostajesz ode mnie 3exp. I posiadasz jeden piorun od nieznajomego. Powodzenia. Niedługo pojawi się u ciebie na PV moja wiadomość w której powiem Ci jakie właściwości ma owy piorun i kiedy go możesz używać, meh.
Diana- Oh... Na szczęście pielęgniarce udało się jakoś zaszyć ranę po piorunie. Dostajesz 2 exp. (dostałabyś trzy gdybyś pobiegła na tego potwora, tak wiem jestem nienormalna), a w kieszeni masz tą fiolkę z krwią bestii i tak jak w przypadku Diany wiadomość PV pojawi się niedługo, o.


Kontynuujcie waszą sesje fabularną tutaj. Ode mnie tyle. Papatki.~
Powrót do góry Go down
India Noailles
Klasa Druga
India Noailles


Libra Liczba postów : 200
Join date : 30/12/2013
Age : 25
Skąd : się biorą homosie?

Pielęgniarka w dormitorium Niebieskich   Empty
PisanieTemat: Re: Pielęgniarka w dormitorium Niebieskich    Pielęgniarka w dormitorium Niebieskich   EmptyNie Lut 23, 2014 7:36 pm

W ogóle jak miło, że jednak ktoś się tam zjawił. Ba, że je zauważył. A o owym nieznajomym bezimiennym przybyszu to już nie wspomnę, bo, poniekąd, uratował jej życie. Wybawca, cholera. I do tego podarował jej coś...coś, co teraz było upchnięte na dnie jej torby, która to o dziwo jeszcze się po tym wszystkim nie rozpadła.
Opatrzyli je, zaszyli rany. Wszystko jest okej...albo byłoby takie, gdyby nie zostawiali ich samych, we dwie. Bała się, że zaraz zacznie robić jej wyrzuty, nakrzyczy na nią...no cokolwiek. Więc gdy tylko zapadła głucha cisza India podniosła się z siedzenia, poprawiając zwisającą z ramienia torbę.
-Ja...ja będę się już zbierać...-mruknęła cicho w jej stronę. Może i powinna z nią zostać i wyjaśnić sobie parę rzeczy, ale w tym momencie nie była w stanie.
Stojąc w drzwiach odwróciła się na chwilę w jej stronę.
-I...dziękuję, że ze mną zostałaś. Nie uciekłaś-posłała jej jeszcze ciepły uśmiech i już jej nie było.
z.t
Powrót do góry Go down
Diana Noailles
Klasa Trzecia
Diana Noailles


Taurus Liczba postów : 22
Join date : 29/12/2013
Age : 26
Skąd : Francja

Pielęgniarka w dormitorium Niebieskich   Empty
PisanieTemat: Re: Pielęgniarka w dormitorium Niebieskich    Pielęgniarka w dormitorium Niebieskich   EmptyCzw Lut 27, 2014 3:18 pm

Och, ktoś je jednak znalazł. Odprowadził do pielęgniarki. Opatrzył. Ulga, ale z drugiej strony za dużo zamieszania jak dla Diany. Nie lubiła takiego tłoku, takich gorączkowych sytuacji, szczególnie gdy była w jej centrum. To wszystko ją denerwowało i wcale nie czuła się przez to lepiej. Może fizycznie było dobrze, ale psychicznie czy uczuciowo marzyła by się stamtąd wydostać. Najlepiej znowu na zewnątrz, ale może tym razem wybierze sobie inne miejsce niż las. Jeśli trafi na kolejną uczennicę, która będzie miała ją za kogoś więcej niż jakąś obcą osobę, to chyba szlag ją trafi. A niestety z Indią nie ma dobrych wspomnień.
Leżała jeszcze na kozetce, nie otwierając oczu. Starała się najpierw nieco uspokoić i doprowadzić do ładu. Wiedziała, że obok niej jest ta dziewczyna, ale ten fakt starała się ignorować. Dopiero gdy usłyszała jej głos uchyliła oko i spojrzała na nią.
Nic nie odpowiedziała odprowadzając ją tylko obojętnym wzrokiem do drzwi. Zamrugała gdy jej podziękowała po czym westchnęła i przeczesała dłonią włosy. Mogło być gorzej. Pamiętaj. Prychnęła kpiąco, aż w końcu usiadła i rozejrzała się. Zerknęła do kieszeni, w której wyczuła jakąś fiolkę. Postanowiła jednak, że zajmie się nią później. Póki co musi wypocząć. Zniknęła więc tak samo jak jej była towarzyszka.
z.t
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pielęgniarka w dormitorium Niebieskich   Empty
PisanieTemat: Re: Pielęgniarka w dormitorium Niebieskich    Pielęgniarka w dormitorium Niebieskich   Empty

Powrót do góry Go down
 
Pielęgniarka w dormitorium Niebieskich
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Płaczliwa "pielęgniarka"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: St. Francesa :: Trzecie piętro-
Skocz do: