IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Przyjaźń, nienawiść i takie tam...

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Cadoc de Cornvalie
Klasa Czwarta
Cadoc de Cornvalie


Liczba postów : 100
Join date : 22/01/2014

Przyjaźń, nienawiść i takie tam... Empty
PisanieTemat: Przyjaźń, nienawiść i takie tam...   Przyjaźń, nienawiść i takie tam... EmptySob Sty 25, 2014 11:52 am

Chcesz jakiejś relacji? Pisz śmiało, jestem otwarty na propozycje. W razie potrzeby, sam coś wymyślę, ale proszę o zgłaszanie się z konkretnymi pomysłami w miarę możliwości.

Han Jin Mi - po jednym spotkaniu Cadoc stwierdził, że nie będzie tak źle, jeśli ta Koreanka zostanie jego żoną. Ładna, niegłupia, ze stosownymi manierami - to właśnie widzi. Nie łączy ich na razie żadne szczególne uczucie, gdyż to ich rodzice zaaranżowali narzeczeństwo. Na tę chwilę postanowili nie afiszować się ze skomplikowaną relacją, jaka między nimi zaistniała, aby przynajmniej na razie plotki omijały ich szerokim łukiem.


Sophie - chociaż ta dziewczyna wydaje się Cadocowi nieco opryskliwa i niemiła, lubią swoje towarzystwo. Można ją wkurzyć praktycznie wszystkim, więc i naszemu poczciwemu dżentelmenowi się zdarzy zirytować tą damę. Jeżeli nudzi go jej ględzenie, w ogóle tego nie pokazuje. Znajomość liczy sobie kilka lat i nieustannie wszystko im się układa.

Kiwi - nawet się lubią. W zamian za kanapki, słodycze i kilka dziwacznych historii, ta dziewczyna pomaga znudzonemu Kornwalijczykowi radzić sobie z nudą za pomocą dostawy świeżych ploteczek. To jedna z nielicznych osób, wobec której sobie pozwala na psikusy, zaś niegroźnych złośliwości sobie nie szczędzą.

Arsene - Cadoc nie zalicza się do wyjątkowo towarzyskich osób otoczonych stałym gronem przyjaciół i znajomych. Być może właśnie przez to zwrócił na niego uwagę pewien Francuz. Kornwalijczyk rzecz jasna dziwił się, dlaczego chłopak jest taki swobodny. Ostatecznie zorientował się i pierwszy raz musiał dać kosza przedstawicielowi płci brzydkiej. Co ciekawe, polubił go, mimo jego orientacji, a nawet go akceptuje, jednocześnie starając się zachować stosowny dystans.


Inga - ich relacja jest bardziej rozbudowana, niż „pożycz atrament do pióra”. Czasami ucinają sobie dłuższą pogawędkę, czasami tylko sobie posyłają uśmiechy. Cadoc uważa, że Inga jest całkiem ładną i inteligentną dziewczyną, ale jakoś tak wyszło, że znajomość nie poszła dalej ani w stronę miłości, ani w stronę przyjaźni, chociaż jeszcze wiele może się zmienić.

Sara - kiedyś tam się poznali i Cadoc zaprosił niewiastę na herbatkę zaintrygowany jej niecodziennymi bliznami. Do tej pory nie zdążyli się napić, ciesząc się jedynie własnym towarzystwem. Na razie ich znajomość dopiero może się rozwijać, więc na ten moment nie ma za bardzo o czym mówić.

Cava Sue - bardzo niepozorna dziewczyna z Diligens, o której nie jest w stanie powiedzieć czegokolwiek interesującego. Czasami się mijają w bibliotece, czasami na siebie spojrzą i... tyle, przynajmniej tyle on dostrzega. Zdarzało się, że z nudów przwoływał sobie obraz niewiasty w okularach, a po chwili sobie dawał spokój. Nigdy nie była obiektem jakichkolwiek głębszych rozmyśleń chłopaka.


Ostatnio zmieniony przez Cadoc de Cornvalie dnia Sro Cze 18, 2014 6:35 pm, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
Inga
Sekcja Instrumentów Strunowych | Klasa Trzecia
Inga


Aquarius Liczba postów : 324
Join date : 07/01/2014
Age : 26

Przyjaźń, nienawiść i takie tam... Empty
PisanieTemat: Re: Przyjaźń, nienawiść i takie tam...   Przyjaźń, nienawiść i takie tam... EmptySob Sty 25, 2014 9:53 pm

Ja bym coś chciała, najlepiej pozytywnego, ale w sumie może być cokolwiek ;P
Powrót do góry Go down
Cadoc de Cornvalie
Klasa Czwarta
Cadoc de Cornvalie


Liczba postów : 100
Join date : 22/01/2014

Przyjaźń, nienawiść i takie tam... Empty
PisanieTemat: Re: Przyjaźń, nienawiść i takie tam...   Przyjaźń, nienawiść i takie tam... EmptyNie Sty 26, 2014 12:56 pm

Na razie machnąłem pozytywnego neutrala, bo innych pomysłów specjalnie nie mam. Chyba, że przychodzi Ci na myśl coś konkretnego.
Powrót do góry Go down
Inga
Sekcja Instrumentów Strunowych | Klasa Trzecia
Inga


Aquarius Liczba postów : 324
Join date : 07/01/2014
Age : 26

Przyjaźń, nienawiść i takie tam... Empty
PisanieTemat: Re: Przyjaźń, nienawiść i takie tam...   Przyjaźń, nienawiść i takie tam... EmptyNie Sty 26, 2014 1:17 pm

Mi tam się podoba
Powrót do góry Go down
Sarami
Klasa Trzecia
Sarami


Scorpio Liczba postów : 676
Join date : 01/04/2014
Age : 26
Skąd : się biorą krasnoludki?

Przyjaźń, nienawiść i takie tam... Empty
PisanieTemat: Re: Przyjaźń, nienawiść i takie tam...   Przyjaźń, nienawiść i takie tam... EmptyWto Maj 20, 2014 8:00 pm

To ja także coś poproszę, aczkolwiek wybór pozostawiam Tobie o/
Przyda nam się to jako, że wszedłeś do fabuły gdzie jestem.
Powrót do góry Go down
https://stfrancesa.forumpolish.com/t566-sakiewka-sary
Cadoc de Cornvalie
Klasa Czwarta
Cadoc de Cornvalie


Liczba postów : 100
Join date : 22/01/2014

Przyjaźń, nienawiść i takie tam... Empty
PisanieTemat: Re: Przyjaźń, nienawiść i takie tam...   Przyjaźń, nienawiść i takie tam... EmptyWto Maj 20, 2014 8:39 pm

Najprawdopodobniej Cadoc czasem by rzucił okiem na Sarę, ale nie zna jej lepiej, bo nie są ani w tym samym roczniku, ani w tym samym domu.
To, co może go w niej zainteresować, to blizny na jej ciele, które go po prostu ciekawią. Ze względu na jego ogólne znudzenie, mógł wymyśleć tuzin teorii dotyczących ich pochodzenia. Z pewnością nie wypytał jej o nie, chociaż wyłącznie z powodu dobrych manier.
Jeżeli interesuje Cię jakaś konkretniejsza znajomość, to możemy pójść w stronę psikusów, które czasem wyczynia Sara.
Gdyby ukradła i schowała laskę Cadocowi, na pewno by ją zapamiętał i byłby na nią nieźle zezłoszczony, chociaż nie okazywałby tego publicznie. Podobnie by wyszło, gdyby dolała mu alkoholu do dzbanka/filiżanki herbaty.
Jeżeli przykleiłaby mu jakiś dziwny papierek, albo wrzuciłaby mu do kieszeni list z pogróżkami, traktowałby ją nieco z góry, ale nie byłby szczególnie urażony, jedynie zniesmaczony.
Napisz, co Ci się podoba najbardziej, ewentualnie jeśli wpadłaś na jakiś pomysł, to też pisz śmiało.
Powrót do góry Go down
Cadoc de Cornvalie
Klasa Czwarta
Cadoc de Cornvalie


Liczba postów : 100
Join date : 22/01/2014

Przyjaźń, nienawiść i takie tam... Empty
PisanieTemat: Re: Przyjaźń, nienawiść i takie tam...   Przyjaźń, nienawiść i takie tam... EmptyWto Maj 20, 2014 8:48 pm

Myślałem nad tym. Ale skoro Cadoc nie pamięta najlepiej tej znajomości, to nie wiem, czy mogę dopisać cokolwiek sensownego. Ewentualnie może myśleć, że już "gdzieś spotkał tą dziewczynę", jeśli zobaczy Bellonę.
Powrót do góry Go down
Arsene
Klasa Szósta
Arsene


Aquarius Liczba postów : 97
Join date : 25/05/2014
Age : 29
Skąd : Francja

Przyjaźń, nienawiść i takie tam... Empty
PisanieTemat: Re: Przyjaźń, nienawiść i takie tam...   Przyjaźń, nienawiść i takie tam... EmptyWto Maj 27, 2014 5:17 pm

Ja bym chciał jakąś relację. Z racji że z jednego domu to raczej pozytyw
Powrót do góry Go down
Cadoc de Cornvalie
Klasa Czwarta
Cadoc de Cornvalie


Liczba postów : 100
Join date : 22/01/2014

Przyjaźń, nienawiść i takie tam... Empty
PisanieTemat: Re: Przyjaźń, nienawiść i takie tam...   Przyjaźń, nienawiść i takie tam... EmptyWto Maj 27, 2014 5:48 pm

Jakieś pomysły? Można z nich zrobić dobrych znajomych. Arsene mógł próbować poderwać Cadoca (bo on zawsze taki samotny i zamyślony), z czego wyszła jakaś dziwaczna sytuacja, np. Arsene się przesadnie spoufalał i poszły ploteczki. Jak się podoba?
Jak masz w głowie dobrą historyjkę, to mogą być też przyjaciółmi.
Powrót do góry Go down
Arsene
Klasa Szósta
Arsene


Aquarius Liczba postów : 97
Join date : 25/05/2014
Age : 29
Skąd : Francja

Przyjaźń, nienawiść i takie tam... Empty
PisanieTemat: Re: Przyjaźń, nienawiść i takie tam...   Przyjaźń, nienawiść i takie tam... EmptyWto Maj 27, 2014 6:07 pm

E tam, Ars się zbytnio nie kryje z tym, że jemu rybka do kogo zarywa XD
Okej, Ars mógł Cad'a podrywać, ale dostał totalnego kosza. Mimo to Cadoca polubił więc go próbuje wyrwać czasem z jego samotni.
Powrót do góry Go down
Cadoc de Cornvalie
Klasa Czwarta
Cadoc de Cornvalie


Liczba postów : 100
Join date : 22/01/2014

Przyjaźń, nienawiść i takie tam... Empty
PisanieTemat: Re: Przyjaźń, nienawiść i takie tam...   Przyjaźń, nienawiść i takie tam... EmptyWto Maj 27, 2014 6:17 pm

Wpisane.
Powrót do góry Go down
Sarami
Klasa Trzecia
Sarami


Scorpio Liczba postów : 676
Join date : 01/04/2014
Age : 26
Skąd : się biorą krasnoludki?

Przyjaźń, nienawiść i takie tam... Empty
PisanieTemat: Re: Przyjaźń, nienawiść i takie tam...   Przyjaźń, nienawiść i takie tam... EmptyWto Maj 27, 2014 6:24 pm

Akcje z dolaniem Ci alkoholu do herbaty to nawet chętnie rozegrałabym w fabule! Powiedzmy, że raz byli razem na misji, gdzie nie rozmawiali zbyt wiele. Tam też Cadoc mógł dostrzec jej blizny, nieco zaciekawiony skąd się wzięły pod koniec zadania zaprosił ją do siebie na herbatę za jakiś czas. Nic konkretnego, po prostu znajomi z misji, którzy są wobec siebie nastawieni pozytywnie i mają zamiar rozwinąć to koleżeństwo? Jednak oczywiście kiedy Sara upije Cadoca może to iść w nieco przeciwnym kierunku xD

Poza tym teraz była ta akcja w gabinecie lekarskim. Powiedzmy, że Sara nie rozpoznała Cię wtedy i kiedy się dowie, że to Ty; wpadnie do Ciebie na tą umówioną herbatę kiedy dojdziesz do siebie o/
Powrót do góry Go down
https://stfrancesa.forumpolish.com/t566-sakiewka-sary
Cadoc de Cornvalie
Klasa Czwarta
Cadoc de Cornvalie


Liczba postów : 100
Join date : 22/01/2014

Przyjaźń, nienawiść i takie tam... Empty
PisanieTemat: Re: Przyjaźń, nienawiść i takie tam...   Przyjaźń, nienawiść i takie tam... EmptyWto Maj 27, 2014 6:32 pm

Coś tam dobazgrałem, więcej dodam jak już rozegramy akcję, o której wspomniałaś.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przyjaźń, nienawiść i takie tam... Empty
PisanieTemat: Re: Przyjaźń, nienawiść i takie tam...   Przyjaźń, nienawiść i takie tam... Empty

Powrót do góry Go down
 
Przyjaźń, nienawiść i takie tam...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kartoteka :: Opisy Dodatkowe :: Relacje-
Skocz do: