IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ostatni pokój na lewo

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Inessa Władysławowa
Nauczycielka Eliksirów
Inessa Władysławowa


Liczba postów : 372
Join date : 27/12/2013

Ostatni pokój na lewo Empty
PisanieTemat: Ostatni pokój na lewo   Ostatni pokój na lewo EmptySob Gru 28, 2013 10:26 pm

Opis wkrótce...
Mały salon, z aneksem kuchennym. Przez salon można też przejść do łazienki i sypialni z wielkim, okrągłym łóżkiem.
Powrót do góry Go down
Inessa Władysławowa
Nauczycielka Eliksirów
Inessa Władysławowa


Liczba postów : 372
Join date : 27/12/2013

Ostatni pokój na lewo Empty
PisanieTemat: Re: Ostatni pokój na lewo   Ostatni pokój na lewo EmptyPon Cze 23, 2014 7:34 pm

Widząc na misji swoje życie zaczęła płakać, wszystko zdawało jej się jak sen, z oczu leciały jej łzy mocząc koszulę. Nawet nie zamierzała ich zatrzymywać, padła tylko na kolana i przyglądała się swej przyszłości. Wszystko było takie piękne, jak z bajki, nie wyobrażała sobie nigdy tak wspaniałego losu.
Ale wszystko zniknęło. Jaka to była przyszłość?
Zacisnęła pięści i poczuła coś w dłoniach. Pochyliła głowę i zobaczyła kamień w kształcie liścia dębu. Przypomniało jej się, że elfka, którą tam spotkała mówiła jej coś o jakiejś wielkiej stracie. Ale co to było, nie mogła sobie przypomnieć. Problem tylko, że im dłużej o tym myślała tym bardziej bolała ją głowa.
Położyła kamień obok siebie i przypomniała sobie, że jest w swojej oryginalnej postaci. Skupiła się i wstała. Zaraz czuła się lepiej z ludzkim ciałem. Poszła do łazienki się umyć.
Spojrzała na lustro...
Zobaczyła u siebie elfie uszy i zaczęła wrzeszczeć. Nie mogła uwierzyć w to co widzi. Nie mogła uwierzyć, że jej moc powoli przestaje działać.
Z wrzaskiem uderzyła w lustro i zbiła je, usiadła na podłodze i owinęła poranioną rękę w ręcznik sama nie wiedząc co robi.
Po paru minutach wstała przypominając sobie, że ma dodatkową lekcję z uczennicą. Ubrała się, poprawiła makijaż i owinęła skaleczoną dłoń bandażem. Musi się ogarnąć i nie może płakać.
Wzięła papierosy ze stolika i włożyła do garsonki.
Zabrała jeszcze klucze do sali i wyszła stukając obcasami o posadzkę.
[z/t]
Powrót do góry Go down
Inessa Władysławowa
Nauczycielka Eliksirów
Inessa Władysławowa


Liczba postów : 372
Join date : 27/12/2013

Ostatni pokój na lewo Empty
PisanieTemat: Re: Ostatni pokój na lewo   Ostatni pokój na lewo EmptyCzw Paź 30, 2014 9:16 pm

Weszła spokojnie do pokoju przekręcając klucz. Puściła stróża szkolnego i zdjęła wysokie buty. Od razu poczuła ulgę, chociaż straciła te dziesięć cennych centymetrów.
O dziwo w pokoju nie dało się znaleźć od razu walającej się gdzieś bielizny. Kobieta pochwyciła leżącą gdzieś na półce paczce papierosów. Wyciągnęła jednego z nich i włożyła spokojnie do ust. Pokręciła się trochę po pokoju szukając czegoś. W końcu wyciągnęła z szafki butelkę mocnej, starej whisky.
-No to co pijemy dalej. Tylko gdzieś tu były szklanki.
Odpaliła papierosa i przyniosła dwie szklanki. Rozlała do nich bursztynowego płynu i rozsiadła się na kanapie klepiąc miejsce obok siebie.
-Zawsze taki potulny robisz się po alkoholu?
Pytanie rzucone z nudów by zabić czas i zacząć konwersację w nowym miejscu. Zresztą ciekawił ją Veto, jaki był, co lubił. Sam nigdy o sobie nie opowiadał więc może magiczny napój coś zdziała.
Powrót do góry Go down
Guardian
Strażnik Szkoły
Guardian


Liczba postów : 145
Join date : 24/02/2014

Ostatni pokój na lewo Empty
PisanieTemat: Re: Ostatni pokój na lewo   Ostatni pokój na lewo EmptyPią Paź 31, 2014 2:08 pm

Magiczny napój na swój sposób działał. Jak już wcześniej było wspominane, zawsze gdy pił korzystał z możliwości zwiększenia trzeźwości. Okazuje się, że ostatnio był naprawdę pijany... Zanim stracił rękę. Potem może raptem dwa razy, ale nigdy do nieprzytomności. Oczywiście, po wkroczeniu do pokoju zrzucił swoje ciężkie obuwie. Pochwycił szklankę i usiadł we wskazanym miejscu biorąc kilka łyków. Pytanie go nie zaskoczyło.
-Po prostu inaczej myślę, gdy czuję alkohol w żyłach. Jakoś łatwiej mi się do wszystkiego przyzwyczaić, przestaję przewidywać bilans zysków i strat w danej sytuacji.
Przymknął oczy. W sumie właśnie teraz zdradzał informacje o sobie, co było dziwne. Nigdy nikomu nie mówił co myśli, chyba że chciał kogoś obrazić.
Powrót do góry Go down
Inessa Władysławowa
Nauczycielka Eliksirów
Inessa Władysławowa


Liczba postów : 372
Join date : 27/12/2013

Ostatni pokój na lewo Empty
PisanieTemat: Re: Ostatni pokój na lewo   Ostatni pokój na lewo EmptyPon Lis 03, 2014 9:10 pm

Aż ciekawe widzieć pijanego strażnika szkoły. Taki nieznany i inny, bardziej otwarty i miły chyba nawet.
-Wiesz co chyba nawet taki pijany bardziej mi się podobasz. Milszy jesteś.
Powiedziała z uśmiechem klepiąc go w ramię, też poczuła jak zaszumiało jej w głowie. Tylko, że w dobrym towarzystwie lepiej się pije i przyjemniej się upija.
Coraz bardziej interesowała ją osoba Veto. Szczególnie fakt, że powoli się przed nią otwierał. Chciała dowiedzieć się czegoś więcej o tym pełnym tajemnic mężczyźnie.
-Opowiedz mi coś jeszcze. Chciała bym cię poznać lepiej.
Powiedziała kładąc nogi na kanapę i odwracając się do mężczyzny przodem popijając trunek.
Powrót do góry Go down
Guardian
Strażnik Szkoły
Guardian


Liczba postów : 145
Join date : 24/02/2014

Ostatni pokój na lewo Empty
PisanieTemat: Re: Ostatni pokój na lewo   Ostatni pokój na lewo EmptyWto Lis 04, 2014 3:52 pm

W normalnych warunkach stwierdziłby niepodważalne zagrożenie. Kobieta o nieznanym pochodzeniu, w tej sytuacji, chcąc wyciągnąć informacje byłaby podejrzana. Ale trunki potrafiły zrobić swoje, na niewprawnej głowie. Zamyślił się chwilę, gdy usłyszał prośbę. Spojrzał na Inessę, po czym zaczął krótką opowieść.
-W latach, gdy podróżowałem jako łowca potworów zaczęła u mnie kształtować się chęć wzbudzania strachu- wypił za jednym zamachem kolejną szklankę już nawet nie licząc która to- Jakiś czas w wioskach znany byłem jako Czarny Łowca, bądź Wampir. Zleceniodawcy zapamiętywali moją twarz widząc te śmieszne kły- nawiązał do budowy swojego uzębienia- A niektórzy widzieli mnie podczas samej roboty... Często wtedy popisywałem się skrzydłami.
Doprawdy, stał się zbyt szczery, cholernie wzięło go na wspominki. Najgorsze było to, że potem, podczas kaca i bólu głowy będzie wiedział jak wiele o swoim życiu już zdradził nauczycielce eliksirów.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ostatni pokój na lewo Empty
PisanieTemat: Re: Ostatni pokój na lewo   Ostatni pokój na lewo Empty

Powrót do góry Go down
 
Ostatni pokój na lewo
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: St. Francesa :: Drugie piętro :: Dormitorium Nauczycieli-
Skocz do: