IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 It's just a cold winter

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Winter
Klasa Czwarta
Winter


Liczba postów : 6
Join date : 20/12/2013

It's just a cold winter Empty
PisanieTemat: It's just a cold winter   It's just a cold winter EmptySob Gru 21, 2013 4:01 am

P o z y t y w n e




N e u t r a l n e




N e g a t y w n e
Iroha Sherwood - Winter tak naprawdę nic do niej nie ma, ale wygląda na to, że z jakiegoś powodu Iroha niezbyt ją lubi. Ciekawe, co Win by zrobiła, gdyby dowiedziała się, że Iro, a raczej jej "męska strona", coś do niej czuje? Póki co nie dąży jednak do poznania przyczyny tej niechęci, obecna sytuacja nieszczególnie jej przeszkadza.





Póki co, przydałby mi się taki trochę negatyw. Jakaś osoba, która słabo się uczy albo dużo rozrabia, a najlepiej to jedno i drugie razem. Mogą się nie lubić obydwoje, ale może być to jedynie niechęć jednostronna (ze strony Winter oczywiście). Jeśli ktoś chciałby to pociągnąć, myśl jest do rozwinięcia.
Pozytywów i neutrali też potrzebuję, chociaż neutrali bardziej. Żeby nie było, że chcę nastawić przeciwko mojej biednej postaci cały świat. :c Jak nie macie pomysłu to też piszcie, coś się wymyśli.

Sorki, nie mogłam się oprzeć bałwankom.


Ostatnio zmieniony przez Winter dnia Czw Gru 26, 2013 2:51 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Iroha
Klasa Trzecia
Iroha


Liczba postów : 176
Join date : 15/11/2013

It's just a cold winter Empty
PisanieTemat: Re: It's just a cold winter   It's just a cold winter EmptyNie Gru 22, 2013 8:14 am

O, Irosia coś kce.
Przeczytałam charakterek Winter i wychodzi na to, że mam do czynienia z bardzo podobnymi osóbkami. Jedynymi rzeczami, które mogłyby trochę "napsocić", są prawdopodobnie domy oraz sprawa płci Irosi (chodzi mi tutaj o męską stronę, a raczej: o parodiową męską stronę x3). Osobiście widzę Iro w negatywie jednostronnym z naciskiem na jednostronny, ale chciałabym usłyszeć/przeczytać Twoje zdanie ;3.
A bałwanki są urocze :3
Powrót do góry Go down
Winter
Klasa Czwarta
Winter


Liczba postów : 6
Join date : 20/12/2013

It's just a cold winter Empty
PisanieTemat: Re: It's just a cold winter   It's just a cold winter EmptyNie Gru 22, 2013 6:52 pm

Negatyw ze strony Iro czy Win? Pytanie śpiącego człowieka, ale wolę mieć pewność zanim zacznę się rozpisywać, bo później wyjdzie, że nie na temat. Again xD
Powrót do góry Go down
Iroha
Klasa Trzecia
Iroha


Liczba postów : 176
Join date : 15/11/2013

It's just a cold winter Empty
PisanieTemat: Re: It's just a cold winter   It's just a cold winter EmptyPon Gru 23, 2013 8:22 am

Myślałam bardziej o niechęci ze strony Iro, ale chętnie usłyszałabym obydwa przypadki, jeśli nie masz ku temu żadnych przeciwskazań :3
Powrót do góry Go down
Winter
Klasa Czwarta
Winter


Liczba postów : 6
Join date : 20/12/2013

It's just a cold winter Empty
PisanieTemat: Re: It's just a cold winter   It's just a cold winter EmptyPon Gru 23, 2013 4:51 pm

No właśnie ciężko będzie z negatywem ze strony Win, więc jestem bardziej przychylna do drugiej opcji. Jeśli Iro zwraca uwagę na konflikty domów, to byłoby to fajne i proste podłoże do jednostronnej niechęci, jako że Win te konflikty ma w nosie. W sumie nie musi nawet znać przyczyny, zadowoli ją zwykłe "bo tak", dopóki nie zostanie jakoś bardziej zirytowana. Jejć, rzeczywiście mają tak podobne charaktery, że ciężko się do czegoś przyczepić. Myślałam, że da się jakoś pokombinować w drugą stronę, ale chyba jednak nic z tego. Bo nawet jeśli Iro byłaby sarkastyczna i niemiła na masę innych sposobów, to i tak nie stanowiłoby to wystarczającego powodu do nielubienia jej przez Win.
Podsumowując: negatyw tylko ze strony Iro, spowodowany czym? Coś poza domem jeszcze? Coś związanego z jej męską stroną? Nie chcę się za bardzo wtryniać w Twoją postać, więc ciężko podać mi jakieś propozycje związane z jej zachowaniem. :D Jak coś wymyślisz, to dla mnie wszystko spoko.
Powrót do góry Go down
Iroha
Klasa Trzecia
Iroha


Liczba postów : 176
Join date : 15/11/2013

It's just a cold winter Empty
PisanieTemat: Re: It's just a cold winter   It's just a cold winter EmptyWto Gru 24, 2013 7:16 am

Cóż, Irosia niezbyt zwraca uwagę na relacje domów, ale jak pojawi się jedna rzecz z Veneficus, która ją irytuje. to chętnie ich pohejci. Proponuję wersję taką, że jako (parodiowy) facet Iro coś do Win może czuć, a przez to jej nie lubi. Wiem, że dziwne, ale na tą chwilę to jest jedyna rzecz jaka przychodzi mi do głowy. Bo nie chcę robić czegoś takiego, że tylko ze względu na, np.: okulary, ją hejci (Zbyt kojarzy mi się to z Kyoukai no Kanata, choć wiem, że relacja byłaby odwrotna x3).
Eweeeentuuuaaaaaalniiieeeeeee, zrobi się taką potajemną relację starszak-młodszak. Iro szanuje Win, bo jest starsza, ale musi to ukrywać, więc hejci ją na potęgę.
Zaczynam już cudować x3
Powrót do góry Go down
Winter
Klasa Czwarta
Winter


Liczba postów : 6
Join date : 20/12/2013

It's just a cold winter Empty
PisanieTemat: Re: It's just a cold winter   It's just a cold winter EmptySro Gru 25, 2013 1:03 am

Okej, pierwsza opcja mi pasuje. :D Czyli chyba fajniej by było, gdyby Winter nie wiedziała co jest powodem (na razie), po prostu zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest lubiana, ale póki co jakoś bardziej jej to nie przeszkadza. Z mojej strony neutral, ale wpisuję pod negatyw żeby zaznaczyć tę niechęć Iro.
Powrót do góry Go down
Iroha
Klasa Trzecia
Iroha


Liczba postów : 176
Join date : 15/11/2013

It's just a cold winter Empty
PisanieTemat: Re: It's just a cold winter   It's just a cold winter EmptySro Gru 25, 2013 10:15 am

Ołkej, no to ustalone :3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





It's just a cold winter Empty
PisanieTemat: Re: It's just a cold winter   It's just a cold winter Empty

Powrót do góry Go down
 
It's just a cold winter
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Winter Winans

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kartoteka :: Opisy Dodatkowe :: Relacje-
Skocz do: