IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Lista obiektów testowych. Znana również jako relacje Lyona.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Lyon

Lyon


Liczba postów : 52
Join date : 17/11/2013

Lista obiektów testowych. Znana również jako relacje Lyona. Empty
PisanieTemat: Lista obiektów testowych. Znana również jako relacje Lyona.   Lista obiektów testowych. Znana również jako relacje Lyona. EmptyNie Lis 24, 2013 10:51 pm

Lyon jest niezwykle otwarty na propozycje. Uzupełnię jak będę miał dłuższą chwilkę, bo teraz mi się nie chce. T.T
Powrót do góry Go down
Iroha
Klasa Trzecia
Iroha


Liczba postów : 176
Join date : 15/11/2013

Lista obiektów testowych. Znana również jako relacje Lyona. Empty
PisanieTemat: Re: Lista obiektów testowych. Znana również jako relacje Lyona.   Lista obiektów testowych. Znana również jako relacje Lyona. EmptyPon Lis 25, 2013 2:51 pm

Pierwsza~!
Irosia by coś chciała, o. Proponuję jakąś pozytywną, nawet bardzo. Co powiesz na to, że będą się znali dość dobrze, by wiedzieć o chorobach i lękach drugiego? Dodatkowo Lyon starałby się zmienić nastawienie Iro do świata, co nie zawsze kończyłoby się z pożądanym skutkiem. Oczywiście wszelkie spięcia między nimi byłyby wskazane, ale nie sądzę, by była to relacja typowo "zmienna". Bardziej coś w stylu "pokłóciłam się z nim, źle mi z tym, czas się pogodzić i zapomnieć o wszystkim". O.
Mam nadzieję, że nie namotałam. Taka propozycja z mojej strony, uwzględniając charakter Lyonka, o ile dobrze zrozumiałam :'D
Powrót do góry Go down
 
Lista obiektów testowych. Znana również jako relacje Lyona.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Lista uczniów, biała i czarna
» Lista friendasów kolczastej róży
» Lista osób, które zaszczyciłam swoją osobą.
» Relacje Han Jin-Mi
» Amelkowe Relacje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kartoteka :: Opisy Dodatkowe :: Relacje-
Skocz do: