IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 A co jest twoją irohą?

Go down 
AutorWiadomość
Iroha
Klasa Trzecia
Iroha


Liczba postów : 176
Join date : 15/11/2013

A co jest twoją irohą? Empty
PisanieTemat: A co jest twoją irohą?   A co jest twoją irohą? EmptyPią Lis 22, 2013 2:01 pm

I don't know how I got alone
I don't know how got mad
I don't think I should go back
~secret

Leonia Nyks Necronimus [Czwarta/Ordinarium]
- Nee, co robi ta poduszka na żyrandolu? -
Kochana wspólokatoreczka Irosi. Nie zawadzają sobie, nie uprzykrzają życia, starają się żyć w harmonijnej zgodzie, gdyż obydwie nie są jakieś zbytnio energiczne czy co to tam może jeszcze być. Między nimi jest bardzo prosta zależność - Lea zna słabości Iro, to Iro zna słabości Lei i wszystko jest git. No bo w końcu jeżeli się z kimś mieszka, to wypada go poznać zarówno jako dobrego, jak i złego, co nie?

Cili Terezia Farkas [Sekretarka/Dyrekcja]
- Słooodyyyyczeeee~! -
[...]

Charlotte McCartney [Trzecia/Veneficus]
- Naprawdę myślisz, że uda ci się mnie omamić? -
Osóka z domku, który tak bardzo żre się z Ordinarium. Co prawda nie są one aż tak bardzo wrogo nastawione do siebie, ale zdaża im się pokłócić o pierdółki, nparawdę. No bo czym jest normalna sprzeczka o sposób ubioru czy nagłe zmiany poglądu Irosi wywołane jej choróbskiem, które oczywiście ściągają uwagę Charlotte? Dodatkowo Irosia jest szczerze przekonana, że panienka Lotte zamierza przejąć niektórych na ciemną stronę mocy.

Lyon Hawkes [Trzecia/Ordinarium]
- No ej, mówiłam już, że nie zamierzam ubrać tych sukienek tylko po to, by "ładnie wyglądać" -
Można powiedzieć, że Lyon i Iroha są bardzo blisko siebie, choć nie spotkali się z tym, by ich nazywali "parą". A ich relacja jest co najmniej skomplikowana jak drut. Chłopak próbuje przekonać dziewczynę do otwarcia się, do zmiany swych poglądów, a ta, kurde, się opiera. Jeśli przysłuchasz się rozmowom, to uznasz, że są jak ogień i woda - tak jak on łatwo nawiązuje kontakty, tak samo Iroha ich unika. Oczywiście czym jest relacja bez jakiś kłótni czy sprzeczek. Jednak u nich to działa na zasadzie strasznie prostej - pokłociłeś się, przpraszasz, zapominasz o sprawie.

Renee Lara Princess Lennox [Czwarta/Seava]
- Coming soon -
Opisopisijeszczerazopis

Maxwell Hellhound [Piąta/Diligens]
- Że co...? -
Jeszczenapiszę

Winter Winams [Czwarta/Veneficus]
- Ja wcale nie wzdycham, możesz opuścić to miejsce w trybie natychmiastowym -
[...]

Åke Cajsa Larsen [Pierwsza/Seava]
- O czym to ja...? A tak! Zejdź mi z oczu -
Otóż Iroha i Cajsa mają dość specyficzną relacyję. Kiedy są same, to mogą się jakoś dogadać, znajdą te wspólne tematy do pośmiania się. Jednakże raczej ich tak nie ujrzycie. Dlaczego? Bo kiedy jest w pobliżu co najmniej jedna osoba, to zaczynają się tak żreć, że trzeba je siłą czasem oddzielać. Mogą pokłócić się wtedy o wszystko, nawet o pogodę. Raz to panienka z Seavy zacznie, raz panienka z Ordinarium (!). Tak czy inaczej lepiej nie być w tym owym "pobliżu", tylko trzymać się od tej parki z daleka.
Powrót do góry Go down
 
A co jest twoją irohą?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kartoteka :: Opisy Dodatkowe :: Relacje-
Skocz do: