IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Relacje - jak to działa i z czym to się je.

Go down 
+24
Ludwig
Wykydtron
Natsume
Lea
Bianca
Ga'tra'teli De'la'thena
Ryuu
Luca
Nieve
Miyu
Misaki
Åke
Shadow
Crow
Lotte
Alice
Eve
Renee
Fuyuhiko
Yamamoto
Amelie
Vincent
Gabriel
Sakebi
28 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Sakebi
V-ce Przewodniczący Klubu Muzycznego | Klasa Piąta
Sakebi


Liczba postów : 62
Join date : 17/10/2013

Relacje - jak to działa i z czym to się je. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Relacje - jak to działa i z czym to się je.   Relacje - jak to działa i z czym to się je. - Page 2 EmptyPon Lis 04, 2013 6:35 pm

First topic message reminder :

Z dniem dzisiejszym, w opisach dodatkowych, powstał nowy poddział - relacje. Postanowiłyśmy z Ame założyć go po to, by bardziej urzeczywistnić rozgrywkę, jednak nie jest to temat tylko do wpisywania relacji nabytych wyłącznie fabularnie.

Mianowicie powstał on głównie z myślą, o ustalaniu swoich relacji z daną osobą z góry. W końcu trochę dziwne jest to, że jakaś postać uczęszcza do czwartej klasy i nie zna nikogo.

Jak to ma działać?

  • Każdy, kto oczywiście chce mieć jakichkolwiek znajomych, a nie być aspołecznym odludkiem, który obraca się dupą na cały świat, zakłada swój temat z relacjami. Tam, osoby, które chcą mieć z daną osobą relacje, piszą o tym. Można dawać gotowe propozycje, lub po prostu napisać, że się chce i coś wymyślić wspólnymi siłami. Potem uzupełnia się pierwszy temat, wpisując imię i nazwisko postaci, a następnie krótki opis relacji między nimi, no i voila - nasza postać ma nowego wroga, przyjaciela czy nawet prześladowcę. Możliwości są dowolne, no i macie z góry ustalony szkielet fabularny z daną osobą, przez co można znacznie rozbudowywać akcję, pomijając poznawanie się.

Myślę, że to znacznie ubarwi i ułatwi rozgrywkę wielu graczom, bo cały czas pisać z kimś dla postaci nowym i poznawanie go jest dla niektórych już zapewne nudne. Przynajmniej ja tak myślę, poznawanie każdego od nowa mając, w moim przypadku, postać w czwartej klasie jest co najmniej śmieszne.

Więc zapraszam do zakładania relacji i nabywania nowych znajomości. Nie wstydźcie się wbijać komuś do tematu i krzyczeć, że chce się zostać czyimś stalkerem czy dawną miłością - im bardziej poplątana relacja, tym zabawniej.
Poza tym - jeśli zapoznałeś/aś się z tym ogłoszeniem, proszę potwierdź to w tym temacie. W jakikolwiek sposób - podpisz się, wstaw zdjęcie kota jedzącego ser, bylebym wiedziała, że każdy ma świadomość jakie ma możliwości. Jeśli tego nie zrobisz - wpadnę z wizytą jako MG i dostaniesz w prezencie traumę przed czynami MG (bo ja jestem niepoprawną sadystką, serio), a twoja postać może skończyć bez kończyn dolnych, górnych lub bez innych acz istotnych części ciała.
Bawcie się dobrze i niech los wam zawsze sprzyja, cheers!
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Euphoria
Klasa Pierwsza
Euphoria


Liczba postów : 19
Join date : 24/10/2013

Relacje - jak to działa i z czym to się je. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje - jak to działa i z czym to się je.   Relacje - jak to działa i z czym to się je. - Page 2 EmptySob Lis 16, 2013 5:34 pm

Relacje - jak to działa i z czym to się je. - Page 2 Large
Powrót do góry Go down
Iroha
Klasa Trzecia
Iroha


Liczba postów : 176
Join date : 15/11/2013

Relacje - jak to działa i z czym to się je. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje - jak to działa i z czym to się je.   Relacje - jak to działa i z czym to się je. - Page 2 EmptyPią Lis 22, 2013 1:55 pm

Relacje - jak to działa i z czym to się je. - Page 2 Tumblr_mfs0igJ86X1qg582mo1_r2_500_large
I tymże dźygiem oświadczam, iż się zapoznałam z tematem~
Powrót do góry Go down
Lyon

Lyon


Liczba postów : 52
Join date : 17/11/2013

Relacje - jak to działa i z czym to się je. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje - jak to działa i z czym to się je.   Relacje - jak to działa i z czym to się je. - Page 2 EmptyNie Lis 24, 2013 11:15 pm

Relacje - jak to działa i z czym to się je. - Page 2 Iwmg
Powrót do góry Go down
Heike
Klasa Trzecia
Heike


Liczba postów : 54
Join date : 04/12/2013
Skąd : Norwegia, Tvieden

Relacje - jak to działa i z czym to się je. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje - jak to działa i z czym to się je.   Relacje - jak to działa i z czym to się je. - Page 2 EmptyCzw Gru 05, 2013 4:43 pm

Relacje - jak to działa i z czym to się je. - Page 2 1100x1100
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Relacje - jak to działa i z czym to się je. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje - jak to działa i z czym to się je.   Relacje - jak to działa i z czym to się je. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Relacje - jak to działa i z czym to się je.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Relacje Han Jin-Mi
» Relacje Opętanej
» Relacje Lucki
» Relacje Lotte
» Kiwisiowe relacje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Informacje :: Administracja-
Skocz do: