IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Annabeth

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Annabeth
Doktor
Annabeth


Liczba postów : 10
Join date : 25/10/2013

Annabeth Empty
PisanieTemat: Annabeth   Annabeth EmptyPią Paź 25, 2013 5:52 pm

Godność: Annabeth Gabriella Esperanza De La Croix
Wiek: 21
Pochodzenie: Włochy
Dom: Pani Doktur
Klasa: Brak
Klub i pozycja w nim: Brak

Umiejętności:
* Zna Taekwondo, Karate, Wing Tsun oraz Iaido - Poziom podstawowy, liznęła jedynie każdej ze sztuk, mniej więcej po rok treningu, kilka podtawowych ruchów.
* Pełna wiedza na temat Tai-chi i rozmieszczenia punktów energetycznych w ciele
* Doskonała wiedza medyczna
* Umie gotować
* Sporządzanie trucizn
Choroby:
* Uszkodzona sieć energetyczna ciała, nie pozwala jej na używanie jednej ze swoich mocy na samej sobie
* Uczulenie na banany. Zjedzenie takowego powoduje wymioty i ból brzucha

Charakter: Nigdy nie wiadomo o co jej chodzi. Lubi sobie pogrywać nie tylko z resztą personelu ale i z uczniami. Zaloty podczas badania? Inne dziwne dwuznaczne rzeczy? Tak, u niej to dostaniesz, ale uważaj... bo możesz się przejechać. Dla niej wszyscy ludzie są jak pionki na szachownicy, ona zaś była graczem... właściwie oboma graczami. Jest tajemnicza, chodź stara się być miła, słodka i kochana, tak naprawdę posiada w głębi drugą, mroczną naturę, którą dostrzegają ci, co mogą spekulować że są z nią blisko. Mimo swojej udawanej słodyczy jest w gruncie rzeczy bezwzględna. Lubi też przeprowadzać eksperymenty medyczne oraz walczyć. Za to totalnie nie lubi słabeuszy, słabeusze powinni wyginąć. Jej hobby to zbieranie ludzkich organów.

Wygląd: Dziewczyna ma ledwo 1.60m co przy wadze 55kg nadaje jej naprawdę słodkie wyglądu. Tym bardziej że z miseczką B, nie jest ani płaska, ani cycata. Była po prostu słodka. Nienaganna blada cera, i gąszcz miedzianych włosów sprawiają że każdy kto na nią spojrzy, wzdycha. Drobny nos, usiany jest siatką delikatnych piegów, a wielkie zielone oczy z radością śledzą każdy ruch jej "Pionków". Ale nawet to względnie idealne ciało, posiada wady, o tak, ma ona bowiem... uszka. Takie wilcze uszka. No i ogon. Chodź kto wie, może dla niektórych to nie są wady? Generalnie rzecz biorąc można dodać że nosi ciuchy. Czasem są to zwykłe luźne ciuchy jak granatowe spodnie dresowe i szara bluza. Innym razem wpadnie na pomysł noszenia bardzo skąpego, białego silikonowego stroju pielęgniarki. W każdym razie wygląda jak człowiek a to jest dość ważne. No i nadmienić trzeba że nie posiada znaków szczególnych.

Historia: Co by tu o niej opowiedzieć? Nic nie wiadomo na temat jej urodzin, czy pochodzenia. Nie wiadomo nic o jej przyszłości. Ot pewnego dnia w wieku czternastu lat, zaczęła uczęszczać do szkoły. W wieku szesnastu uchodziła za najsilniejszą fizycznie osobą w szkole, w wieku osiemnastu, była już bezprecedensowo, najlepszą z najlepszych. Dlaczego? Dlatego że każdy, kto spróbował ją pokonać, kończył u ówczesnej pielęgniarki. Na dodatek miała najlepsze oceny jeśli idzie o część lekcji. Część bo w naukach teoretycznych była dobra, ale nie najlepsza. Definitywnie lepiej szły jej przedmioty praktyczne. Oczywiście co za tym idzie - jest matematycznym głąbem. Kiedy kończyła szkołę, powiedziała że kiedyś wróci, słuch o niej zaginął ale... tylko na dwa lata. Dwa lata owiane tajemnicą tak jak reszta jej przeszłości. Po tych dwóch latach wróciła, by objąć posadę Lekarza w tej wyśmienitej placówce. Po co? Dlaczego? Jej nieliczni wrogowie(głównie płci żeńskiej) mówili że to z powodu "Eksperymentów" na uczniach. Ona wszystkie te plotki, kwitowała chichotem. Ale jak to mówią, w każdej plotce, jest ziarno prawdy...

Inne: Jest Bi.


Ostatnio zmieniony przez Annabeth dnia Pon Paź 28, 2013 8:02 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Sakebi
V-ce Przewodniczący Klubu Muzycznego | Klasa Piąta
Sakebi


Liczba postów : 62
Join date : 17/10/2013

Annabeth Empty
PisanieTemat: Re: Annabeth   Annabeth EmptySob Paź 26, 2013 6:57 am



Charakter - jak dla mnie jest za krótko, dopisz ze 4 linijki.

Wygląd - tak samo jak charakter.

Historia - najsilniejsza osoba w szkole? Ale może napiszesz dlaczego i jak?

Do poprawy.
Powrót do góry Go down
Annabeth
Doktor
Annabeth


Liczba postów : 10
Join date : 25/10/2013

Annabeth Empty
PisanieTemat: Re: Annabeth   Annabeth EmptySob Paź 26, 2013 9:51 am

Wygląd -> Wcześniej było opisane jak postać wygląda, teraz dodałam lanie wody, ale jak kto lubi.
Charakter -> Poprawione
Historia -> Poprawiona
Moc 1 -> Mój błąd, za szybko pisałam. W każdym razie nie ważne które dwa zmysły. Warunkiem jest oddziaływanie na dwa zmysły przeciwnika by wciągnąć go w świat iluzji.
Moc 2 -> Wytłumaczone, mam nadzieje że dość przejrzyście.
Moc 3 -> Ok
Umiejętności -> Poprawione te sztuki walki~
Twoja Sygna -> Aika i tak jest fajniejsza od Hakaze <3
Powrót do góry Go down
Sakebi
V-ce Przewodniczący Klubu Muzycznego | Klasa Piąta
Sakebi


Liczba postów : 62
Join date : 17/10/2013

Annabeth Empty
PisanieTemat: Re: Annabeth   Annabeth EmptySob Paź 26, 2013 10:21 am

Moc II - Ja, Radek i Amelie stwierdziliśmy zgodnie, że ta moc jest tak overpowered, że wow. Niestety, moc odpada.

Co do mojej sygny - If I give a simple fuck.
Powrót do góry Go down
Annabeth
Doktor
Annabeth


Liczba postów : 10
Join date : 25/10/2013

Annabeth Empty
PisanieTemat: Re: Annabeth   Annabeth EmptySob Paź 26, 2013 10:40 am

Overpowered? Czy ja wiem... większość z tej mocy to nawet nie moc a normalne techniki medyczne starożytnych chin, tylko nieco dokoksane, żeby nie było techniką, a mocą, ale niech wam będzie~

Zmieniona 2 i 3 moc
Powrót do góry Go down
Sakebi
V-ce Przewodniczący Klubu Muzycznego | Klasa Piąta
Sakebi


Liczba postów : 62
Join date : 17/10/2013

Annabeth Empty
PisanieTemat: Re: Annabeth   Annabeth EmptyPon Paź 28, 2013 7:58 pm



Masz akcept, ale nie przeginaj z trzecią mocą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Annabeth Empty
PisanieTemat: Re: Annabeth   Annabeth Empty

Powrót do góry Go down
 
Annabeth
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kartoteka :: Karty Postaci :: Zaakceptowane-
Skocz do: