IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Leandro Di Angelo

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vergil
Klasa Piąta
Vergil


Liczba postów : 10
Join date : 22/10/2013

Leandro Di Angelo Empty
PisanieTemat: Leandro Di Angelo   Leandro Di Angelo EmptySro Paź 23, 2013 8:11 pm

Godność: Leandro Di Angelo "Vergil"
Wiek: 18
Pochodzenie: Włochy - Kraj Urodzenia, Matka - Brytyjka, Ojciec - Portorykańczyk
Dom: Ordinarium
Klasa: Piąta
Klub i pozycja w nim: Aktualnie brak

Umiejętności:
- Jest świetnym szermierzem i mało kto może się z nim równać.
- Zna podstawy każdej sztuki walki, gdyż uważa, że tylko to jest mu potrzebne do zwycięstwa.
- Ma smykałkę do sprzętu i ogółem elektroniki.
- Fotograficzna pamięć.
- Sokoli wzrok.
- Jest świetnym akrobatą.

Choroby:
- Posiada skłonności do kaszlenia krwią. Możliwe, że to przewlekła choroba płuc, nigdy jednak ich nie badał, więc tak naprawdę nie wie dlaczego kaszle.



Charakter:
Dwulicowy typ, nie ma co. Potrafi być czasami przezabawny, normalnie dusza towarzystwa. Coś mu jednak nie podpasuje i już zamienia się w strasznego gbura, który jeździ po wszystkich ile tylko można. Oczywiście tak by się mogło wydawać z początku, gdyż takie pozory właśnie Vergil chce stworzyć. W rzeczywistości jednak to przenikliwy skurczybyk, który chce rozpracować wszystkich, tworząc iluzję kogoś, kto jest bardzo łatwy do poznania. Tak naprawdę chyba nikt poza nim samym nie zna jego natury. Doskonały z niego kłamca, musiał oszukać wielu ludzi w swoim życiu żeby przeżyć, co nie znaczy, że robi to ciągle 24/h. Nienawidzi opowiadać o sobie, co dobrze wpływa na jego mroczną stronę osobowości, im mniej osób coś o nim wie, tym więcej rzeczy on wie o kimś i jest bezpieczny. To człowiek bardzo rozumny i do tego ostrożny, życie go tego nauczyło. W trakcie walk jest bardzo błyskotliwy, a zarazem nieprzewidywalny, ciężko go rozpracować. Mimo tego posiada jeszcze łagodniejszą stronę, którą zazwyczaj prezentuje w kuchni, czy podczas zabaw z elektroniką. To pozwala mu się odprężyć.

Wygląd:
Zawsze kiedy mowa jest o jego wyglądzie, wszyscy porównują go do starszego brata bliźniaka, ponieważ często go z nim mylą. Dlatego też ma charakterystyczny sposób uczesania. Połączenie białego koloru włosów oraz widocznego zaczesania ich do tyłu od razu tłumaczy kim jest. Ponadto posiada charakterystyczny kosmyk włosów z przodu głowy, który nigdy jakoś nie potrafi połączyć się z resztą kudłów z tyłu i musi się wyróżniać. Uwielbia nosić płaszcze, przeważnie niebieskie, ponieważ ma słabość do tego koloru. Szkoła jednak nie zezwala na tego typu dodatki do wymaganego stroju, więc wiszą w szafie i niedługo zeżrą je mole. Ma bardzo bladą cerę, przez co niektórzy sądzą, że jest chory na niedobór jakiegoś genu. To jednak mylne stwierdzenie, jest to po prostu bardzo jasna karnacja. Aczkolwiek może na to mieć wpływ jego przewlekły kaszel, który pozbawia go co jakiś czas krwi. Posiada szary kolor oczu, które dobrze komponują się z jego skórą i włosami. Warto dodać, że nosi trochę biżuterii, przeważnie są to jakieś zegarki i do tego naszyjnik, który dostał od ojca w spadku.

Historia:
Brak

Inne:
- Dobrze posługuje się angielskim i włoskim.
- Dobrze gotuje.
- Ma brata bliźniaka.
- Posiada przy sobie Katanę "Yamato", która wisi gdzieś w jego pokoju. Nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać.


Ostatnio zmieniony przez Vergil dnia Czw Paź 24, 2013 7:43 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Sakebi
V-ce Przewodniczący Klubu Muzycznego | Klasa Piąta
Sakebi


Liczba postów : 62
Join date : 17/10/2013

Leandro Di Angelo Empty
PisanieTemat: Re: Leandro Di Angelo   Leandro Di Angelo EmptyCzw Paź 24, 2013 4:20 pm

Aż mię drze i torsje targają mym ciałem cudownym, kiedy widzę, że ktoś chce zrobić postać boga. Niestety u Sakuni to nie przejdzie, no way.

Vergil napisał:
Wiek: 18
Umiejętności:
- Jest świetnym szermierzem i mało kto może się z nim równać.
- Zna podstawy każdej sztuki walki, gdyż uważa, że tylko to jest mu potrzebne do zwycięstwa.
- Ma smykałkę do sprzętu i ogółem elektroniki.
- Potrafi czytać z ruchu warg.
- Fotograficzna pamięć.
- Sokoli wzrok.
- Jest świetnym akrobatą.
Usuń z jedną umiejętność. Jak na taki wiek, to troszku za dużo.



Tyle ode mnie. Jak to poprawisz, to zobaczymy, co dalej. Od razu mówię, że ja nie puszczę żadnej przekokszonej postaci i nie obchodzi mnie, jeżeli zrobili to inni korektorzy.
W każdym bądź razie, nie łam się i popraw. Cheers!
Powrót do góry Go down
Vergil
Klasa Piąta
Vergil


Liczba postów : 10
Join date : 22/10/2013

Leandro Di Angelo Empty
PisanieTemat: Re: Leandro Di Angelo   Leandro Di Angelo EmptyCzw Paź 24, 2013 7:45 pm

Umiejętność usunięta zgodnie z rozkazem Smile

Moc nr. 1 również została zmieniona, a drugą zmodyfikowałem.

Mam nadzieję, że teraz może być.
Powrót do góry Go down
Sakebi
V-ce Przewodniczący Klubu Muzycznego | Klasa Piąta
Sakebi


Liczba postów : 62
Join date : 17/10/2013

Leandro Di Angelo Empty
PisanieTemat: Re: Leandro Di Angelo   Leandro Di Angelo EmptySob Paź 26, 2013 6:40 am



Okej, ode mnie akcept, baw się dobrze.
Cheers!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Leandro Di Angelo Empty
PisanieTemat: Re: Leandro Di Angelo   Leandro Di Angelo Empty

Powrót do góry Go down
 
Leandro Di Angelo
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kartoteka :: Karty Postaci :: Zaakceptowane-
Skocz do: